Maliye

Büyük Para Tasarrufu için 20 Ucuz Cep Telefonu Planları

Cep telefonları pahalı.

Sadece gerçek cihazlar pahalı olmakla kalmaz, Google Pixel ve iPhoneX size 999 doları geri yükler - ancak geldikleri veri planları da pahalıdır. Daha fazla veri ve ekstralar (sınırsız mesajlaşma, konuşma ve uluslararası dolaşım gibi), planınızı daha pahalıdır.

Tüketiciler karşılayamayacakları planları tercih ediyor

Credit Susam'ın bir araştırması, üyelerinden 5.000'ine baktı ve koleksiyonlara girmenin en yaygın faturalarından birinin cep telefonu faturaları olduğunu ve koleksiyonlardaki ortalama hücresel hesabın 887 dolar olduğunu gösterdi.

Ne anlama geliyor? Bu, belki de insanların cep telefonu faturalarını ödemek için zor zamanlar geçirdikleri anlamına geliyor ve onlar sadece göze alamayacakları planlar için kayıt oluyorlar. Bir faturanın koleksiyonlara girmesinin birçok nedeni olsa da, çok pahalı bir plana sahip olmak bütçeniz için asla iyi değildir ve kaygan bir eğim olabilir.

Özellikle bir çok cep telefonu şirketi daha ucuz planlar ve daha iyi paketler sunduğunda, göze alamayacağınız ve daha sonra koleksiyonlara girebileceği bir plana sahip olmanın tuzağına düşmek istemezsiniz.

Büyük cep telefonu şirketleri daha ucuz, spin-off taşıyıcılar var

Bu yıl faturalarında para biriktirme yollarını bulmaya çalışıyorsanız, cep telefonu faturanız çok daha ucuz seçenekler olduğundan, başlamak için akıllı bir yerdir. Gitti, büyük dört cep telefonu taşıyıcısı olan AT & T, Sprint, Verizon Wireless ve T-Mobile'ın sınırlı planları.

Pek çok seçenekle, yaşam tarzınız ve bütçeniz için işe yarayan bir plan bulmak meselesi.

Yukarıda bahsedilen büyük dört cep telefonu sağlayıcısı, temelde büyük dört ağ üzerinde çalışan MVNO'lar (mobil sanal ağ operatörleri anlamına gelir) olarak bilinen daha az bilinen kapalı pazarlıklı cep telefonu planlarına sahiptir. Örneğin, T-Mobile MetroPCS ve GoSmart sunarken düşük maliyetli taşıyıcı Cricket, AT & T, Sprint Boost ve Virgin sahibi tarafından çalıştırılır.

Muhtemelen bu planların çoğunu hiç duymamışsınızdır, ancak ucuz seçenekler arıyorsanız kontrol etmeye değer. Bir aile planına ihtiyacınız yoksa ve sadece bireysel bir plan istiyorsanız, daha ucuz fırsatlar bulabilirsiniz.

Cep telefonu planları karmaşık ve hatta kafa karıştırıcı olsa da, en iyi planı bulmak için stratejiler vardır - cep telefonu alışkanlıklarınıza, bütçenize ve operatör seçeneklerine göre biraz zaman ve araştırma yapacaktır.

Bu taşıyıcıların birçoğu sözleşmeden muaf olan planlar sunarken, her ay toplam faturanızı düşürmek için yalnızca ihtiyacınız olanı seçip seçebilme esnekliği.

En iyi plan vs çıplak kemikleri

Daha ucuz planlar ararken, daha ucuz bir plan isteyip istemediğinizi kendinize sorun, makul bir miktarda veri tutmaya devam ederseniz veya fiyat en iyi planı bulmada en önemli faktördür.

Yalnızca fiyatı önemsiyorsanız, büyük olasılıkla bir çok operatörün sunduğu bir ödeme şeklindeki ödeme planını seçmek istersiniz ve telefonunuzda kullanmakta olduğunuz veri miktarını yeniden ölçeklendirmeniz gerekecektir. Daha ucuz, her zamanki gibi bireysel planlar için ayda 10 ila 40 $ arasında bir ücret ödemeniz beklenebilir.

Telefonunu fazla kullanmayan biriyseniz veya yaşlı ebeveyniniz gibi çok fazla veriye ihtiyaç duymayan bir başkası için bir plan arıyorsanız, bu tarz bir plan sizin için en iyisidir.

Planları değiştirmeden önce nelere dikkat etmelisiniz?

Ödeme yaptığınız kadar ucuz bir plana geçiş yapmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteren hızlı bir liste:

 • Mevcut planınızla bir sözleşmede misiniz? Eğer öyleyse, erken iptal ücreti ödemek istemediğiniz sürece sözleşmenizin bitmesini beklemeniz gerekecektir.
 • Telefonunuzda daha az veri kullanmaya hazır mısınız?
 • Telefonuna sahip misin yoksa kiralıyor musun? Kiralıyorsanız bakiyeyi ödemeyi düşünmelisiniz, böylece yeni bir operatöre kaydolurken kendi telefonunuzu almanız gerekir, aksi takdirde ek bir maliyet olacaktır.
 • Telefonunuza sahipseniz, düşük maliyetli operatörle uyumlu mu? Emin değilseniz, önce arayın ve sorun.

Daha ucuz planlar daha az veri anlamına gelir. Bu nedenle, göz atma alışkanlıklarınıza nasıl geri döneceğinizi ve telefonunuzun ayarlarında da bazı ayarlamalar yapmayı öğrenmeniz gerekir. (Bunu bir dakika içinde alacağız.)

Bu planlar, cep telefonlarını çok fazla kullanma alışkanlığındaki kişiler için muhtemelen en iyisi değildir, çünkü geri kesme, bazı eğitim ve uygulama gerektirmektedir. Aksi takdirde, her tükendiğinizde veri eklemeye devam etmeniz gerektiğinden, muhtemelen daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir.

Ayda 10 dolara mal olan planlar

Sizin için bir sürpriz olabilir, ancak 10 veya daha az maliyete mal olan planlar bulabilirsiniz. Gerçi, bir sürü beklemeyin.

Aşağıdaki cep telefonu şirketleri şu anda orada olan en ucuz aylık seçeneklerden bazıları sağlar. Çoğu plan veri ile gelir, ancak bazıları sadece konuşma ve metin sunar.

 • Scratch Wireless: Bir yıl boyunca toplam 69 $ (ayda 5.75 dolar)
 • Kırmızı Cep: 10 $ Essentials Planı
 • Freedom Pop: Ücretsiz, ama aktivasyon için 20 ABD doları ve telefon numaranızı taşımak için 10 ABD doları
 • Cumhuriyet Kablosuz: Ayda 15 dolar
 • Mint Mobile: Ayda 15 dolar

1. Scratch Kablosuz

En ucuz plan Scratch Wireless adlı bir şirketten geliyor ve bu da bir yıllık hizmet için sadece 69 dolar ödüyor. Bu ayda 5.75 dolara çıkıyor!

Fiyat çok ucuz olduğu için bir yakalama var. Servis sadece kendi telefonlarında çalışır, bu da Coolpad Arise adı verilen 89 dolarlık bir Android telefonudur. Yıllık 69 ABD doları tutarındaki ücret yalnızca WiFi ve cep telefonu mesajlarını aramak için ödeme yapar.

Size, Sprint'in şebekesini kullanarak arama yapmak veya veri kullanmak için kullanabiliyorsunuz ve 7,99 $ daha fazla 100 dakika veya sınırsız aramalar için ayda 14,99 ABD doları alabilirsiniz.

2. Kırmızı Cep

Sadece konuşmanın dışında seçenekleri olan bir plan istiyorsanız, dört büyük ABD ağından herhangi biri ile çalışan Red Pocket'in $ 10 Essentials Planına bakın ve her ay 500 dakika, 500 metin ve 500 MB LTE verileri sunar.

Beş dolar için 1.000 dakika, 1.000 metin ve 1GB LTE veri alabilirsiniz. Yukarıdaki plan, sınırsız dakika, metin ve 500 MB'lık LTE verileri sunarak, bir kerelik 19 dolarlık bir ücrete sahip otomatik yeniden doldurma için kaydolduğunuz sürece en iyi anlaşmadır.

3. ÖzgürlükPop

FreedomPop'un temel planı: % 100 ücretsizYani, konuşma, metin ve veri için hiçbir şey ödemezsiniz, ancak bu işlem, her ay 200 dakika, 500 metin, 500 MB veri ile oldukça sınırlıdır.

Telefonunuzu etkinleştirmek için 20 ABD doları, telefon numaranızı da taşıyıcıya aktarmak için 10 ABD doları ücret alırlar.

FreedomPop, çoğu kilidi açılmış AT & T veya T-Mobile telefonlarla uyumludur. Kendi telefonunuz yoksa, bazı telefonları (çoğunlukla eski modeller) doğrudan onlardan satın alma seçeneğiniz de vardır.

Telefonu satın almanız ve tam olarak ödeme yapmanız gerektiğini unutmayın. Daha büyük telefon taşıyıcıları gibi telefonunuz için ödeme yapmak için aylık taksit yoktur.

Kaydolmadan önce, siteleri, bölgenizdeki kullanılabilirliği kontrol etmek için posta kodunuzu ve e-posta adresinizi sorar. Ayrıca, bir cihazınız varsa, MEID veya ICCID numaranızı ve bir e-posta adresinizi girerek telefonunuzu çevrimiçi etkinleştirmenizi sağlar.

WiFi'ye bağlandığınızda telefonunuzu kullanmayla ilgili çok disiplinliyse, bu plan harikadır çünkü WiFi Arama özelliğini desteklediğinden, WiFi ile bağlantı kurarken arama yapmanızı ve metin göndermenizi sağlayan bir özelliktir.

4. Cumhuriyet Kablosuz

Republic Wireless, yalnızca kullandığınız şey için ödeme yapma seçeneği sunar. Şirket, müthiş müşteri hizmetleriyle tanınır ve popüler bir anlaşma, sınırsız konuşma, metin ve Sprint veya T-Mobile ağlarında 1 GB veri içeren 20 dolarlık bir plandır.

Onların Benim Seçim Planı teklifler 15 $ için sınırsız konuşma ve metin ve GB başına 5 dolarlık yüksek hızlı LTE hücre verileri. Hücre veri kullanımı sınırınıza ulaştığınız zaman, her zaman 1 GB'ı bir defada uygulama aracılığıyla 5 dolar ekleyebilir ve bu oldukça kullanışlı bir özelliktir.

Bu plan, uygulamadan ihtiyaç duyduğunuz veri miktarını ayarlayabileceğiniz için, aydan ayaya kadar farklı derecelerde veriye ihtiyaç duyan kişiler için mükemmeldir.

Siteye geldiğinizde, Republic Wireless'ın bölgenizde kapsayıp kapsamadığını kontrol edebilirsiniz ve hatta satın almak istediğiniz veri miktarı göz önüne alındığında size ne kadar ödeme yapacağınızı tahmin eden kullanışlı bir araç bile sunarlar. .

5. Mint Mobile

Mint Mobile, diğer planlardan biraz farklı çalışır çünkü üç aya kadar önceden ön ödeme yapmanıza izin verilir - “kablosuz olarak toplu” satın alırlar.

Şu anki anlaşmaları, üç ay önceden satın aldığınız sürece, 15 $ 'lık 2GB 4G LTE verisiyle size sınırsız konuşma ve metin sunuyor.

Planınızı 3 ila 12 ay önceden özelleştirme seçeneğiniz var.

$ 20 + bir Ay Maliyetini Planlar

 • Proje Fi: Ayda 20 dolar
 • Ting: Ayda 23 dolar
 • Tüketici Hücresi: Ayda 25 dolar
 • Toplam Kablosuz: Ayda 25 dolar
 • h2O Kablosuz: Ayda 30 dolar
 • Kriket: Ayda 30 dolar

6. Proje Fi

Project Fi, şu büyük şirketleri kullanan Google tarafından işletilmektedir: Sprint, T-Mobile, ABD Hücresel ve Üç.

Bu plan 20 dolar. Sınırsız yerli konuşma ve metin, sınırsız uluslararası metinler, telefonunuzu bir hotspot ve daha fazlası olarak kullanmak için WiFi bağlantısı.

Bu plan, 135 ülkeden hücresel kapsama alanı sunduğundan, uluslararası numaralar yazması veya sık seyahat etmesi gereken kişiler için idealdir.

Kişi başına aylık 15 ABD doları için planınıza 5 kişi daha ekleyebilirsiniz. Bill Koruması başladıktan sonra GB başına veri maliyeti 10 ABD dolarıdır.

Fatura Koruması, müşterilerin yalnızca kullandıkları veri için ödeme yapmalarına izin vererek müşterilerin tasarruf etmelerine yardımcı olan bir özelliktir.

7. Ting

Ting başka bir ucuz seçenek ve kendi sitesine göre, ortalama Ting faturası sadece Telefon başına 23 $, her ay. Sadece kullandığınız şey için ödeme yaptığınız için, Ting kullanılmayan dakikaları bir sonraki aya aktarır.

Her ay kullandığınız tutar için ödeme yaptığınız için, fiyatlandırma her ay farklıdır. Cihaz başına 6 dolar ücret alıyorlar. Ayrıca Ting'ı kullanırsanız ne kadar maliyete mal olacağını tahmin etmek için yararlı bir araç var.

Mevcut telefonunuzu kullanabilir veya onlardan bir telefon edinebilirsiniz. Ulusal kapsama alanı sunuyorlar ve sözleşmeleri de yok.

8. Tüketici Hücresel

Kıdemli vatandaşları hedefleyen Tüketici Hücresel Ağı, AT & T'nin ağında koşuyor ve yaklaşık 250 dakika 250 MB'lik bir plana sahip. Aylık 25 ABD doları. Plan, yaşlıların telefonlarını kullanmasını kolaylaştırıyor ve AARP üyeleri için yüzde 5 indirim sağlıyor.

Sitelerine göre, ortalama müşteri ayda 25 dolar öder. Onların basit planı, ayda 15 dolar için bir çizgi ekleyerek dakikalarınızı, metinlerinizi ve verilerinizi paylaşmanızı sağlar.

Anahtarlama için ek ücretler olmadığından planınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

9. Toplam Kablosuz

Toplam Kablosuz, endişelenmeyen 30 günlük bir plana sahiptir. Ayda 25 dolar ve bir satır için sınırsız konuşma ve metin var. 10 $ için 5GB 4G LTE veri ekleyebilirsiniz.

Ya da ayda bir 35 $ olan ve sınırsız konuşma, metin ve 5GB veri içeren bir sonraki plana üye olabilirsiniz.

Total Wireless, Verizon'un ağını kullanmaktadır, bu yüzden kapsama alanı sağlamdır. Otomatik ödeme için kaydolursanız, faturanızın yüzde 5'ini de kaydedebilirsiniz.

Ayrıca, iki satır için 60 $ ve sınırsız konuşma, metin ve 15 GB veri ile başlayan, paylaşılan verilerle 30 günlük aile planlarına sahipler.

10. h2O Kablosuz

h2O Kablosuz, sınırsız veri, konuşma ve metin sunan ön ödemeli bir seçenektir. Ayda 30 dolar. Bu seçenek size 4GB 4G LTE verir.

Ayda 40 dolara, 8GB 4GB LTE verisiyle sınırsız veri, konuşma ve metin elde edersiniz.

4GB LTE sınırsız veri, ülke çapında sınırsız konuşma ve metin, 50'den fazla ülkeye sınırsız uluslararası konuşma ve metin ve 10 $ uluslararası konuşma kredisi sunan One Touch-990 Bundle anlaşması sunuyorlar. Ücretsiz bir Android telefona atıyorlar.

Ayrıca 50 uluslararası destinasyona sınırsız çağrı ve mesajlaşma da sunuyorlar.

11. Kriket

Kriket AT & T'nin ağını kullanıyor ve Ayda 30 dolar, sınırsız konuşma, 2GB ve 4G LTE veri alırsınız. Ayda 40 dolara, 5GB veri alabilirsiniz.

Herhangi bir veriye ihtiyacınız yoksa, ayda 25 dolarlık bir konuşma ve metin planı sunarlar. Bir telefon satın alabilir veya kendiniz getirebilirsiniz.

40 $ Harcama - Sınırsız Planları Düşün

 • Sprint 2GB: Ayda 40 dolar
 • Verizon Go Sınırsız: Ayda 40 dolar
 • Xfinity Mobil: Ayda 45 dolar
 • ROK Mobil: Ayda 45 dolar
 • Metro PCS: 50 $
 • Mobil Güçlendirme: 50 ABD doları
 • Virgin Mobil Plan: 50 ABD Doları
 • Sprint Sınırsız Özgürlük Planı: 60 $

Her bir satır için 40 dolardan fazla harcıyorsanız sınırsız planlara bakın. Sınırsız planlar, telefonunuzu istediğiniz gibi serbestçe kullanabilmeniz için size huzur verir. Kısa bir süre sonra, cep telefonu şirketleri sınırsız planlarının çoğunu kaldırdılar, ancak iyi haberlerin çoğu geri dönüşü sağlamaya başladıkları için iyi haber geliyor.

En ucuz sınırsız planlardan bazıları:

12. Sprint 2GB Tek Hat

Sprint için 2GB planı var Ayda 40 dolarsize sınırsız konuşma ve metin, sınırsız uluslararası metin ve mobil hotspot verir.

Bu anlaşma, Otomatik Ödeme için kaydolduğunuz ve aylık faturanızda indirim yaptığınız sürece geçerlidir.

13. Verizon Go Sınırsız

Verizon'un Go Unlimited, sınır başına 40 dolar karşılığında sınırsız 4LTE veri, sınırsız konuşma ve metin, DVD kalitesinde akış ve sınırsız mobil hotspot sunar.

Ek satırların eklenmesi her biri 40 ABD dolarıdır. Ayrıca, Meksika ve Kanada'da kapsama dahil olmak üzere, $ 40 planının yaptığı her şeyi içeren 50 $ için sınırsız bir plana sahipler.

14. Xfinity Mobile

Comcast'e kaydolmuş insanlar için, bu anlaşma tam size göre. Xfinity Mobile, mevcut müşterilere sınırsız konuşma, metin ve veri sunuyor Ayda 45 dolar.

Xfinity Mobile, Verizon'da ayda 45 dolar karşılığında sınırsız veriye sahip. Tek uyarı, 20GB veriyi kullanmanızın ardından yüksek hızınızın düşürülmesidir.

15. ROK Mobil

İçin sınırsız veri kullanma Ayda 45 dolar Sprint ağında, ROK Mobile Xfinity ile karşılaştırılabilir. 20 GB veriye ulaştığınızda, yüksek hızda bir düşüş yaşarsınız.

16. Metro ADET

MetroPCS bir 50 dolar Bu size sınırsız 4G LTE veri ve WiFi çağrısı verir. 20 $ için ek bir satır ekleyebilir ve plan kontratsızdır. Vergiler ve ücretler fiyatlara dahildir.

17. Mobil'i Yükselt

MetroPCS'e benzer şekilde, Boost Mobile'ın vergi ve ücretler dahil 50 $ sınırsız planı vardır. Kendi telefonunuzu getirirseniz, ücretsiz bir ay alabilirsiniz (50 $ kredi).

Ayrıca, birden fazla satıra ihtiyacınız varsa, ucuz aile planlarına bakın. 100 $ için, Metro PCS dört kişi için sınırsız konuşma ve metin verisine sahiptir.

18. Virgin Mobile

Virgin Mobile için sözleşme içermeyen bir İç Daire planı var Sınırsız konuşma, metin ve veri için ayda 50 dolar.

2017 yılında Virgin Mobile'ın iPhone'un sadece bir taşıyıcısı olduğunu unutmayın. Kendi iPhone'unuzu getiriyor veya bir tane satın alıyorsanız. Bir iPhone'u doğrudan Virgin Mobile'dan satın alırsanız, sınırsız metin, konuşma ve veri için 6 aylık, 1 aylık bir aylık avantajlarından faydalanabilirsiniz!

Aktivasyon ücreti yok ve 50 $ 'lık bir aylık fiyatın kilidini açmak için otomatik kayıt için kaydolmanız gerekiyor.

19. Sprint Sınırsız Özgürlük Planı

Sprint'in 2GB'lık planına ek olarak, sınırsız konuşma, metin ve veri ile her satırda 10BG sıcak nokta verisi içeren 60 $ 'lık bir Özgürlük Planı var.

Bundan sonra ayda 40 ABD doları için ikinci bir satır ve her ek satır için 30 ABD doları ekleyebilirsiniz.

20. T-Mobile: 60 $ ve yaşlılar için

55 yaş ve üstü olanlar için T-Mobile'ın 2 hat için 60 $ sınırsız planı var. Planda sınırsız konuşma, metin ve LTE verileri bulunur ve bu fiyata hak kazanmak için otomatik kayıt için kaydolmanız gerekir.

Yani, ne kadar veri yap Her ay ihtiyacın var mı?

Trende ve Facebook'ta geziniyorsunuz, Starbucks'ta bekliyorsunuz ve birisinin size gönderdiği bir YouTube videosunu izliyorsunuz, e-postaları takıntılı bir şekilde kontrol ediyorsunuz - bunlar, telefonunuzdan çok fazla veri kullanan her şeydir. Veri, cep telefonu planlarının çok pahalı olabilmesinin başlıca nedenlerinden biridir.

Bir piyasa araştırma firması NPD Group'a göre, ortalama cep telefonu kullanıcısı her ay 3 GB kullanıyor. Bu videolar, müzik akışı, Instagram'a gönderme ve favori uygulamalarını sürekli kullanan akıllı telefon kullanıcılarıdır.

Herkes bu gruba girmez. NPD Group, akıllı telefon kullanıcılarının yüzde 30'unun şu anda yaklaşık 500MB kullandığını söyledi.

Ne kadar veri kullandığınızı öğrenin

Ne kadar veri kullandığınızdan emin değilseniz, telefonunuzun ayarlarına gidin ve toplamın ne olduğunu görmek için ağ ve İnternet veri kullanımına dokunun.

Şüphe duyduğunuzda, cep telefonu operatörünüzü arayın ve sormanız yeterlidir, böylece siz ve ailenizin ne kadar veri kullandığı hakkında bir fikriniz olur. Veri kullanımınızı yüzde 25 veya daha fazla ölçeklendirip ölçekleyemeyeceğinize bakın ve buna göre uygun bir plan bulun.

Verizon Wireless, her ay ne kadar veri kullandığınızı tahmin etmenize olanak tanıyan kullanışlı bir araca sahiptir.

Hücresel verilerin nasıl kullanıldığına ilişkin ipuçları

Sınırsız planlardan biriyle gitmiyorsanız, büyük olasılıkla veri kullanımınızı yeniden ölçeklendirmeniz gerekecektir. Sadece yurtdışına seyahat ettiğini ve WiFi'ye bağlı olmadıkça veriye erişemediğinizi hayal edin.

Aşağıdakileri yapma alışkanlığına girin.

 1. Her fırsatta WiFi'ye bağlanın.
 2. Kablosuz bağlantıdayken tarama süresini sınırlandırın.
 3. Verileri (diğer bir deyişle e-postalar) kullanarak sürekli olarak yenilenen uygulamalar için, telefonunuzdaki ayarlarınızı değiştirin, böylece yalnızca Kablosuz bağlantıdayken yenilenir veya daha az sıklıkta yenileyecek şekilde ayarlayın.
 4. Daha az önemli uygulamalar için, kablosuz ağdayken yalnızca onlara erişebilmeniz için ayarlayın.

Kablosuz bağlantıdayken yapılması gereken telefon etkinliklerine örnekler:

 • Tarama ve Googling
 • Video klipleri izliyorum
 • Video, müzik veya podcast akışı
 • E-posta gönderme / alma
 • Facebook'a fotoğraf gönderme, Instagram
 • Metin mesajı veya mesajlaşma uygulamaları ile fotoğraf gönderme
 • Google haritalarını kullanma

Müzik akışı veya podcast'ler

Müzik oynatma listenizi veya podcast aboneliklerinizi doğrudan akışa aktarmak yerine telefonunuza indirin. Ancak, telefonunuzda çok fazla konser yoksa, çok sayıda şarkı veya podcast depolayamazsınız.

Spotify ve Soundcloud gibi uygulamalar, çevrimdışı bir modda müzik indirmenize izin verir (abonelik için ödeme yapıyorsanız), yani WiFi'ye bağlandığınızda, favori çalma listelerinizi doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz.

Google Haritalar

Google haritalarını kullanmanız gerekiyorsa, yapmanız gereken tek şey Wi-Fi'deyken gideceğiniz yere yerleştirmektir ve sizi oraya kadar yönlendirir (artık WiFi'de değilseniz bile).

Bir yoldan sapmaya veya yeniden yönlendirmeye karar verirseniz, otomatik olarak nihai hedefle senkronize edilmeyeceğini unutmayın. Hem Android hem de iPhone'lar bunu yapabilir.

Kapsama kontrol edin

Kendi evinizde korkunç bir resepsiyona sahip olmak 1000 kağıt kesintisi ile ölüm gibidir ve “Şimdi beni duyabiliyor musunuz?” Adama dönmek istemezsiniz.

Plan değiştirmeden önce cep telefonu operatörünün bulunduğunuz bölgede büyük bir kapsama sahip olduğundan emin olun. Taşıyıcıların birçoğu, posta kodunuzu girmenizi isteyerek alanınızın kapsayıp kapsamadığını görmek için sitelerini kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Seçmek ve seçmek için birçok seçenek var.

Ne tür bir plan seçerseniz seçin, alışkanlıklarınız ve yaşam tarzınız için gerçekçi olduğundan emin olun. 10 $ 'lık bir planla asılabileceğinizi düşünmeden kendinizi kandırma, ancak verilerin üzerine çıkma veya sonuçta faturanızın maliyetine ekleyen daha fazla konser ekleme.

İyi olan şey, birçok planın mevcut olması, yani eğer bir işe yaramazsa, her zaman beğenip beğenmediğini görmek için başka birini deneyebilirsiniz.

Videoyu izle: Telefonunuz Pilinin Daha Çok Dayanması İçin 13 Sır

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yazma Yorumlar Ücretli almak için 50 Legit Yolları
Maliye

Yazma Yorumlar Ücretli almak için 50 Legit Yolları

Diğer alışveriş yapanların bilinçli bir alışveriş yapmasına yardımcı olmak için çevrimiçi incelemelerden ayrılmak ister misiniz? Ürün geri bildirimi, satın alma sürecinde çok önemli bir rol oynar ve üreticilerin ürün yelpazelerinde iyileştirmeler yapmasına yardımcı olur. Şimdi, İnternet'teki fikrinizi paylaşarak yorum yazmak için ödeme alabilirsiniz.
Devamını Oku
Yabancılar size para vermek için nereden 9 siteleri
Maliye

Yabancılar size para vermek için nereden 9 siteleri

Bugünlerde sanal yabancılardan para istemek yeni bir şey değil. Talebi karşılamak ve bağış yapmak isteyenler için ihtiyacı olanları birleştirmek için birçok yeni web sitesi filizlendi. Diğerleri, finanse edilmek için gitme kaynağı olarak kendilerine bir isim kattı ve sağlamlaştırdı. İnsanlar Neden Bu Sitelerde Para İstemek?
Devamını Oku
Zor Yolu Deneyimlemek istemediğiniz 4 Para Problemi
Maliye

Zor Yolu Deneyimlemek istemediğiniz 4 Para Problemi

Bir dersi zor yoldan öğrenmek için acıyor - özellikle de mali derslerle. Midenizde çıldırmış olduğunuzu ve sonuçlarla yüzleşmek zorunda olduğunuzu fark ettiğinizde midenizde bu kadar rahatsız edici bir şey yoktur. Ve yine de, hepimizin berbat olduğumuz zamanlar ve öğrendiğimiz derslerle ilgili hikayelerimiz var, değil mi?
Devamını Oku
Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?
Maliye

Neden Finansal Eğitiminizin Ücretini Almalısınız?

Çok fazla zaman, insanlar finansal eğitimini olayların, koşulların, hayat derslerinin veya sınırlı eğitim kaynaklarının elinde bırakıyorlar. Kişisel deneyimlerimden öğrendiğim gibi (aklımı, aldığım en kötü mali tavsiyeden yeniden eğitmek zorunda kaldım), diğerlerinin kim olduğunu bilmediğiniz sürece, finansal eğitiminizin ayrıntılarını tamamen başkalarının ellerine bırakmanız tehlikeli bir hamledir. ve inandıkları şey.
Devamını Oku