">
Maliye

Ocak ayında Online Gelir, Yeni Bebek ve Daha Fazlası'nda $ 6,089,48!

Eh, bu yeni bir yıl başlamak için harika bir yoldur. Sadece çevrimiçi bir gelir rekoru daha geçirdik, ama bir kız çocuğu vardı!

Avery Rae Hayes tanıtımı

Avery 14 Ocak 2017'de doğdu. 9 libre 1oz oldu ve 22 inç uzunluğundaydı. Söylemeye gerek yok, muhtemelen uzun boylu olacak 🙂

Oğlumuz Finn'i ona sunduk ve ona bir Japon balığı krakeri teklif etti, bu yüzden bir ila iki çocuk arasında iyi bir geçişe yardımcı oldu.

Kitap Güncelleme

Bu gelir raporlarını takip ediyorsanız, bir yayıncı tarafından bir kitap yazmam için işe aldığımı biliyorsunuz: Erken Nasıl Emekliyim? Borcunun rolü ile ilgili olan ve önümüzdeki hafta 6. bölümde başlayacak olan 5. bölüm ile neredeyse bitirdim. Makalenin tamamı 15 Mart'ta sona ermektedir, bu yüzden sıkışma zamanıdır.

Daha fazla uzatmadan, geçen ayın rakamları.

Ocak Online Geliri

Çevrimiçi gelirimin geçen aydan geldiği yerlerin ayrıntılı bir dökümünü burada bulabilirsiniz.

Bağlı kuruluş kazançları: 3087,50 ABD doları

 • Ebates: 85 $ - Henüz hiçbir şey almayan 100'den fazla insanım var. Eğer öyleyse, bir şey aldığınızdan emin olun, böylece paranız ve 10 $ 'lık bir hediye kartı kazanın!Ebates için ÜCRETSİZ kayıt olmak için buraya tıklayın
 • Bluehost: $ 65 - Başlarken bir web sitesini barındırmanın ucuz bir yoludur. Aylık sadece birkaç dolar için bir blog başlatmak için buraya tıklayın.
 • Amazon: 58.07 $ - Bu benim en iyi ayım Amazon'da, ancak, olmasını istediğim kadar yüksek değil.
 • Çekirge: $ 300.00 - Girişimcilerin ulusal mevcudiyet için 800 adete sahip olmalarının ucuz bir yolu.
 • eVoice: $ 35 - 800 numara için başka bir seçenek
 • Sling TV: 60 $ - Sadece ayda 20 $ olan ve ESPN, Disney Channel, Travel kanalı ve daha fazlasına sahip olan kablolu TV'ye harika bir alternatif!
 • Kredi Susam: 180 $ - Kredi puanınızı almanın ve kredi raporunuzu kontrol etmenin ücretsiz bir yoludur.
 • Bakım: $ 3 - Ekstra para kazanmak için evcil hayvan oturma ve bebek bakım işlerini bulabileceğiniz bir site.
 • Borç Verme Kulübü: 36 $ - İnsanların nasıl para kazanabileceği ve Lending Club'ın nasıl para yatırdığınızı ve geleneksel yatırım çözümlerinden daha yüksek bir faiz oranına sahip olmanıza nasıl imkan verdiği konusunda bir yazım var.
 • SoFi: 1,200 $ - AutoPay ile borcu% 6.574 gibi düşük bir seviyeye geri getirmenin harika bir yolu.
 • Affiliate Marketing Duygusu Yapma: 0 $ - Çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek için harika bir kurs. Bu dersten öğrendiklerimi uygulamak, çevrimiçi gelirimi arttırmakta etkili oldu.
 • Ally Invest: 45 $ - Çoğu şirketin yarısı kadar olan ticaret başına 4,95 $ hisse senedi satın almak için harika bir site.
 • Anketler: 396.40 - Bu harika çünkü insanlar internetten anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirler. İşte beğendiğim iki tane var: Opinion Outpost ve Harris Poll. Bu anket firmalarının bir üyesi olmak için size erişim sunan bir Teklif Meyve suyu üyesi olmak istiyorsanız, burayı tıklayın.
 • Coupons.com: 10.88 $ - Markette alışveriş yaptığınız günlük ürünler için kupon almak için bir yer.
 • Politika Genius: 75 $ - Farklı süreli hayat sigortası sağlayıcılarını karşılaştırmanızı sağlayan bir web sitesi. Böylece, durumunuz için en iyi anlaşmayı elde edebilirsiniz.
 • Fandango: $ .20 - Film bileti satın almak için bir site.
 • Fundrise: 500 $ - Bu, emlak crowdfunding yoluyla gayrimenkul için 1.000 $ 'a kadar yatırım yapmaya başlamanın bir yoludur.
 • Kitap okulu: 37,50 TL - Bu site, ders kitapları satmak için uygun bir yer olduğu için size ücretsiz bir kargo etiketi sunacaklarından dolayı harika.

Reklam ağları: 2044.04

 • Adsense: 149,37 ABD doları
 • MyFinance: 564,39 $ - Bu, her gönderinin alt kısmında yer alan ve yalnızca kişisel finans içeriğidir. Onlarla kaydolmayı düşünüyorsanız, bana haber verin ve sizi doğrudan onlara tanıtacağım.
 • MediaVine: $ 1330.28 - Bu, WKW'da Adsense'nin yerini alan yeni reklam ağım. Şimdiye kadar bu, Adsense'den 3 - 4 kat daha iyi ödeme yapmıştı.

Diğer: 838,39 $

 • YouTube (İyi Korunmuş Cüzdan Kanalı): 7,37 $
 • YouTube (SEO Kanalı): 9,05 ABD doları
 • Diğer Siteler: 300 $
 • Kurslarım: 147 $ - 18 Ayda 250 $ / Ay Mini Kurs ve Borç Nasıl Tasarruf Edilir
 • Serbest Yazma: 375 $ - Çeşitli kişisel finans siteleri için yazıyorum ve makale başına ödeme yapıyorum.

Toplam: 6,089,48 ABD doları

Bu gelir raporlarını Şubat 2016'da kaydetmeye başladığımda 942 dolar kazandım. Sadece bir yılda bu kadar büyüdüğüne inanamıyorum!

Affiliate Marketing Duygusu Yapma (Güncelleme)

Kursu bitirdim ve oyun değiştirici oldu! Sonuç olarak, iştirak gelirim önemli ölçüde artmıştır. Bu ay online gelirimin neredeyse yarısıydı.

Derse aşina olmayanlarınız için Michelle, nasıl yaptığını paylaşıyor. ayda 50.000 doların üzerinde onun blog aracılığıyla ortaklık gelirinde. Aslında, geçen ay o 100.000 $ üzerinden çevrimiçi olan bağlı ortaklık gelirleri. Kesinlikle ne yaptığını biliyor. Çevrimiçi olarak daha fazla gelir elde etmeyi öğrenmek istiyorsanız, Michelle'in kursuna göz atmak için buraya tıklayın.

Facebook reklamları daha iyi oluyor

Aralık ayında, Facebook Reklamlarında ustalaşmamı öğreten Monica Louie'yi işe aldım ve onunla çalışmak harika. Şimdi birkaç başarılı kampanya üzerinde birlikte çalıştık ve tıklama başına 2 sent kadar düşük bir orana ulaştık! Görebildiğiniz gibi, son birkaç aydır Facebook Reklamlarına yapılan yatırım gelirimi önemli ölçüde artırdı. Facebook Reklamlar söz konusu olduğunda yardım istiyorsanız, buraya tıklayarak Monica'ya mutlaka ulaşın.

İşte Önceki Gelir Raporlarımdan bazıları

 • Şubat 2016 - 940.41 - Çevrimiçi gelirimi bildirmenin ilk ayı.
 • Temmuz 2016 - 1.330.87 - Ben genellikle sahip olduğum diğer iki sitede daha çok yaptım.
 • Eylül 2016 - 1,985,73 $ - İlk yerli reklam fırsatımı bir süredir yaşadım.
 • Ekim 2016 - 1.689.94 - Bir kitap anlaşmam var ama gelir raporunda değil.
 • Kasım 2016 - 3,542.61 - İkinci en yüksek gelir raporu!
 • Aralık 2016 - 4,479,01 - En yüksek çevrimiçi gelir raporu!

Para Çevrimiçi Yapma ile ilgileniyor musunuz?

Yapmanız gereken ilk adım kendi web sitenizi oluşturmaktır. En iyi bölüm, çok uygun olmasıdır. Bu özel teklifi tıklayarak, bugün ayda 3,95 $ gibi bir fiyat alabilirsiniz.

Sürecin daha da kolaylaştırılmasına yardımcı olmak için, sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için yapmanız gereken her şeyi size gösterecek bir blogu (web sitesi) on dakikadan daha kısa bir sürede nasıl başlatacağınıza ilişkin bir eğitim oluşturdum.

Sadece üç yıl önce, günüm işimi bırakabildim çünkü yanımda bir blog vardı. Çok az başlangıç ​​maliyetiyle biraz fazladan para kazanmakla ilgileniyorsanız, neden bugün bir blog kullanmaya başlamıyorsunuz ve topu yuvarlamıyorsunuz? Şimdi bir blog başlatın!

İlgili: Diğer Çevrimiçi Gelir Raporlarımı Kontrol Et

Geçen ay herhangi bir ekstra gelir yaptın mı? Eğer öyleyse, lütfen aşağıdaki yorumlarda yaptığınız şeyi paylaşın!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Harcama Yok - 100 $ Nakit Giveaway
Maliye

Harcama Yok - 100 $ Nakit Giveaway

Para harcamama konusunda zorlanıyor musunuz? Her zaman bir maaş aldığın zaman alacak bir şeymiş gibi hissettiriyor mu? Eğer öyleyse, bu meydan okuma sizin için. Harcama Zorluğu Yok Maliyelerinizde yolunuza devam etmek istiyorsanız, bu zorluğu para harcamak için düşünmeyin. İşte, çıldırmadan meydan okumada nasıl yapılacağına dair bazı ipuçları: 1.
Devamını Oku
Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım
Maliye

Akran Kredisi Sunucusu İncelemesi - P2P Yatırım Yazılım

Peer Lending Server, eşler arası (P2P) kredisi yatırımı için tamamen otomatik bir yatırım çözümüdür. P2P ödünç veren sitelerden biri olan Lending Club ile çalışır ve Windows, Mac veya Linux'ta çalışır. Akran Kredisi Sunucusunu benzersiz kılan şeyin en azından bir kısmı, kredi tahsisine odaklanılmasıdır. Bu işlem, yeni krediler listelendiğinde, ikincisinin bir kısmında yapılabilir.
Devamını Oku
Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncelleme ve Daha Fazla 3,542 $!
Maliye

Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncelleme ve Daha Fazla 3,542 $!

Vay. Söyleyebileceğim tek şey bu. Bu ay, geçen ay yaptığımınkiyle kıyaslandığında neredeyse iki katına çıktım ve bu, şimdiye kadarki en iyi aylık gelirden gelmiştim. İştiraklerimi tıklayarak ve kurslarımı alarak bunu mümkün kılan herkese minnettarım. Senin gibi insanlar için bugün olduğum yerde olmazdım.
Devamını Oku
Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?
Maliye

Frugal İnsanların 10 Alışkanlığı ve Buna Değer mi?

Birçok insan bugünlerde nezakete yöneliyor gibi görünüyor. Büyük Buhran sırasında, meyveli bir yaşam tarzı haline gelmek zorundaydı. Birçok insanın para biriktirmek için yaptıkları eylemler, günümüz dünyasında genellikle çılgın kabul edilir. Yüzde yirmi beş işsizlik ve yüzde 50'ye yaklaşan haciz oranı sırasında insanlar para biriktirmek için ellerinden geleni yaptılar.
Devamını Oku