Maliye

Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?

Dün gece, serbest bırakılmadan 5 ay önce bir film izledim. Çılgıntı çünkü daha önce bildiğim filmlerin bir listesi bile henüz filmin adını koymamıştı. Anlaşamayan bir anlaşmayı imzalamamı sağladılar, böylece size anlatabileceğim bir şeyle sınırlı kaldım. Ama söyleyebileceğim şey, Paramount Pictures tarafından yapıldığı ve bir suç draması.

Oraya varıncaya kadar o kadar büyük bir anlaşma olduğunu düşünmemiştim. Tiyatroya girmek için bir metal dedektörü ve gizli servis ajanlarına benzeyen takım elbiseli yarım düzine adam vardı. Görünüşe göre, bir film kaydetmek için cep telefonunu tiyatroya götürecek insanlar var. Bu tarama şirketi bunun olmasına izin vermeyecekti. Öyle ki, birileri bir kayıt cihazında kaçak olup olmadığını görmek için gece görüş gözlüğü ile seyirciyi araştırdılar.

Dışarı çıkmadan önce film izlemenize izin veren şirketler

Şimdi, tüm gösterimler böyle değil. Geçmişte gitmiş olduğum kişinin çoğu bitmişti, bir unvan vardı ve resmi serbest bırakmadan sadece birkaç hafta önce gösteriliyordu. Filmleri ücretsiz olarak görmek istiyorsanız, www.Gofobo.com adresinden kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendiniz hakkında biraz bilgi vermek ve filmin önizlemesini yapmak istedikleri kitlenin ölçütlerini karşılıyorsanız, size e-posta yoluyla bir davetiye gönderecektir.

Eğer bitmiş bir prodüksiyon değil önceden film izliyorsanız, o zaman bu yoldur. Bu filmlerle ilgili havalı şey aslında geri bildiriminizi almalarıdır; Neyi sevdin, neyi beğenmedin, ya da düşündüğün neyi eksik? Dün geceki gösterimin bu yönünü çok beğendim, çünkü harika bir film olmasına rağmen, içinde delikler vardı. Film stüdyosuna eksik olduğunu ve onlara nasıl daha iyi olabileceğini söyleme yeteneğine sahip olduğumu hissettim. Etkilendiğimi gerçekten bilmenin tek yolu, kasım ayında tekrar filmi görmekti.

Bilmen gereken son bir şey, bu her zaman çok görkemli değil. Bir kumar oynuyorsunuz çünkü filmin iyi olup olmayacağı konusunda hiçbir fikriniz yok. Ayrıca, iyi bir zaman taahhüdüdür. Genellikle 3 saat önce tiyatroya gitmeniz ve sırada beklemeniz gerekir. Bu benim için büyük bir mücadele çünkü hatlardan nefret ediyorum. Hatlardan nefret ederseniz, mermiyi her zaman ısırıp Fandango'dan bilet alabilirsiniz.

Hiç bir film gösterisine gittin mi? Deneyimleriniz nasıldı?

Videoyu izle: Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen Aşk Filmleri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları
Maliye

Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları

2008 mali krizinden sonra Steve ve Mary emekliliklerini ertelemek için zor bir seçim yaptılar. Tasarrufları yeterli olmasına rağmen, sadece doğru hissetmedim. “Mutlu emeklilikleri” vizyonu vardı - torunlarıyla vakit geçirmek, küçük bir göl evi satın almak, Yunanistan'a seyahat etmek - ve bunların hiçbiri var olan tüm doom ve kasvetli olanla hiç benzemiyordu.
Devamını Oku
Ücretsiz Starbucks Hediye Kartları almak için 12 Legit Yolları
Maliye

Ücretsiz Starbucks Hediye Kartları almak için 12 Legit Yolları

Kahve hayranı mısınız? Bir latte aşığı mı? Bir espresso bağımlısı mı? Starbucks sadece bu içeceklerin hepsini sunmaz; Onlar kahvaltı sandviçler ve satış için pişmiş güzeller çeşitli güzel var. Sanatçı kızım Starbucks ve diğer kahve dükkanlarında biraz zaman harcıyor. Bir sebepten dolayı, sanatsal eserleri yaratmak için kahve dükkanı deneyimini mükemmel bulur.
Devamını Oku
Aşk ve Para: Yeni evliler için Finansal İpuçları
Maliye

Aşk ve Para: Yeni evliler için Finansal İpuçları

Onunla yüzleşelim evlilik çok büyük bir adımdır. Bir ilişki çalışması yapmaya giden bir çok şey var ve finans genellikle bir çiftin aşağısına inebilir. Bu yüzden para meselesi hakkında ön planda olmak önemlidir. Birçoğu için, mali yönetim ayrı ayrı süpürme stresinde en mantıklı seçim gibi görünüyor, ama aslında, bu sorunu tahriş edebilir.
Devamını Oku
Beyin gücünü artırmak için en iyi 10 süper market
Maliye

Beyin gücünü artırmak için en iyi 10 süper market

Saatlerce / conferrin 'çiçeklerle / yağmurla istişare ederek uzaklaşabilirim / Ve başım çizilmeye çalışacağım / Düşüncelerim meşgulken hatchin' / Eğer sadece bir beynim olsaydı. -Scarecrow, Oz Büyücüsü Bir finansal planlama pratiği, birkaç web sitesi, süper müthiş bir eş, 3 rambitanlı erkek, çok muhtaç bir köpek, haftada 4 gün Crossfit antrenmanları- beynimdeki gücü arttırmaya gerek yok Alırım?
Devamını Oku