Maliye

Filmler Yayınlanmadan Önce Nasıl İzlenir?

Dün gece, serbest bırakılmadan 5 ay önce bir film izledim. Çılgıntı çünkü daha önce bildiğim filmlerin bir listesi bile henüz filmin adını koymamıştı. Anlaşamayan bir anlaşmayı imzalamamı sağladılar, böylece size anlatabileceğim bir şeyle sınırlı kaldım. Ama söyleyebileceğim şey, Paramount Pictures tarafından yapıldığı ve bir suç draması.

Oraya varıncaya kadar o kadar büyük bir anlaşma olduğunu düşünmemiştim. Tiyatroya girmek için bir metal dedektörü ve gizli servis ajanlarına benzeyen takım elbiseli yarım düzine adam vardı. Görünüşe göre, bir film kaydetmek için cep telefonunu tiyatroya götürecek insanlar var. Bu tarama şirketi bunun olmasına izin vermeyecekti. Öyle ki, birileri bir kayıt cihazında kaçak olup olmadığını görmek için gece görüş gözlüğü ile seyirciyi araştırdılar.

Dışarı çıkmadan önce film izlemenize izin veren şirketler

Şimdi, tüm gösterimler böyle değil. Geçmişte gitmiş olduğum kişinin çoğu bitmişti, bir unvan vardı ve resmi serbest bırakmadan sadece birkaç hafta önce gösteriliyordu. Filmleri ücretsiz olarak görmek istiyorsanız, www.Gofobo.com adresinden kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kendiniz hakkında biraz bilgi vermek ve filmin önizlemesini yapmak istedikleri kitlenin ölçütlerini karşılıyorsanız, size e-posta yoluyla bir davetiye gönderecektir.

Eğer bitmiş bir prodüksiyon değil önceden film izliyorsanız, o zaman bu yoldur. Bu filmlerle ilgili havalı şey aslında geri bildiriminizi almalarıdır; Neyi sevdin, neyi beğenmedin, ya da düşündüğün neyi eksik? Dün geceki gösterimin bu yönünü çok beğendim, çünkü harika bir film olmasına rağmen, içinde delikler vardı. Film stüdyosuna eksik olduğunu ve onlara nasıl daha iyi olabileceğini söyleme yeteneğine sahip olduğumu hissettim. Etkilendiğimi gerçekten bilmenin tek yolu, kasım ayında tekrar filmi görmekti.

Bilmen gereken son bir şey, bu her zaman çok görkemli değil. Bir kumar oynuyorsunuz çünkü filmin iyi olup olmayacağı konusunda hiçbir fikriniz yok. Ayrıca, iyi bir zaman taahhüdüdür. Genellikle 3 saat önce tiyatroya gitmeniz ve sırada beklemeniz gerekir. Bu benim için büyük bir mücadele çünkü hatlardan nefret ediyorum. Hatlardan nefret ederseniz, mermiyi her zaman ısırıp Fandango'dan bilet alabilirsiniz.

Hiç bir film gösterisine gittin mi? Deneyimleriniz nasıldı?

Videoyu izle: Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen Aşk Filmleri

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC'ye sor 017 - Gelirimin Yüzdesi Emekliliğe Ne Kadar Gidiyor?
Maliye

GFC'ye sor 017 - Gelirimin Yüzdesi Emekliliğe Ne Kadar Gidiyor?

Bir başka hoşgeldin GFC'ye hoş geldiniz! Eğer cevaplamak istediğiniz bir sorunuz varsa, buradan isteyebilirsiniz. Eğer sorularınız GFC TV'de veya GFC Podcast'de yer alıyorsa, en çok satan kitabımın, Maliye Soldierin ve 50 $ Amazon'un bir kopyasının şanslı alıcısısınız. hediye kartı. Ne için bekliyorsun? Sorunuzu şimdi sorun!
Devamını Oku
6 Ucuz Yaz Tatili Fikirler
Maliye

6 Ucuz Yaz Tatili Fikirler

Yine yılın bu zamanı, 9-5 günlük drudji, dayanılmaz hale geldiğinde ve ofisinizin penceresinden dışarı çıkıp, bazı gerçek R & R'ları elde etmek için hayal ettiğiniz güneşin altında durursanız. Ama bununla yüzleşelim, klasik yaz kaçışlarının çoğu, özellikle mezun olduğunuz mezuniyet partileri, hafta sonu bir araya gelecekler ve yaz başlarındaki düğünler yüzünden tükenmiş olduktan sonra ucuza gelmezler.
Devamını Oku
Ortalama 401k İade: Nasıl Karşılaştırılır?
Maliye

Ortalama 401k İade: Nasıl Karşılaştırılır?

401 (K) planları, birçok Amerikalının emeklilik yuva yumurtalarını planlamak için kullandıkları ortak bir yoldur. Muhtemelen emeklilik planınızın bir parçası olarak 401 (k) kullanan milyonlarca kişiden birisiniz. Aslında, emeklilik fonunuzun çoğunun bir 401 (k) planında sindirilmiş olabilirsiniz. Yatırım Şirketi Enstitüsüne göre, 2015 yılında 401 (k) plana aktif olarak 54 milyon Amerikalı katıldı.
Devamını Oku
GFC 083: Nakitte 1,5 Milyon Dolar - Ne Yapmalıyım?
Maliye

GFC 083: Nakitte 1,5 Milyon Dolar - Ne Yapmalıyım?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_083_I_Have_1.5_Million_in_Cash_-_What_Should_I_Do_edited.mp3 Sadece bir parça gayrimenkul sattınız ve yedi rakamlı bir düşüş yaşadılar; iyi “problem”, değil mi? Ama bu kadar paraya, hayatınızın geri kalanı için sonunu yapacak şekilde nasıl yatırım yapıyorsunuz?
Devamını Oku