Maliye

2018'de En ─░yi 17 Banka

Muhtemelen bankalar─▒n ço─čunun, bakiyeleri kontrol etmenize, ödemeleri yapman─▒za, para transfer etmenize vb. Olanak sa─člayan çevrimiçi yeteneklere sahip oldu─čunu zaten biliyorsunuzdur. Ancak, orada hiçbir yerde sadece tu─čla-harç lokasyonu olmayan online bankalar da var.

Bu çevrimiçi bankac─▒l─▒k ┼čirketleri federal hükümet taraf─▒ndan talep edilen ayn─▒ güvenlik ve di─čer yüksek standartlarda tutulur ve iyi olanlar FDIC taraf─▒ndan sigortal─▒d─▒r; Bu bankalar─▒n ço─ču için gerçek bir fiziksel yer bulamazs─▒n─▒z.

Çevrimiçi Banka Kullanman─▒n Yararlar─▒ Nelerdir?

Bankac─▒l─▒k i┼čini neden online olarak çal─▒┼čan bir bankada yürütmeyi tercih edece─činizi merak ediyor olabilirsiniz. Sonuçta, ço─ču bankalar çevrimiçi hizmetler sundu─čundan, gerçek ┼čube konumlar─▒na sahip olan yak─▒n─▒n─▒zdaki bankalarla u─čra┼čmak iyi de─čil mi?

Potansiyel Daha Yüksek Faiz Oranlar─▒

Çevrimiçi bankalar─▒n sa─člad─▒─č─▒ avantajlardan biri, geleneksel bankalar─▒n ço─ču zaman gerçek kat─▒l─▒ml─▒ ┼čube ┼čubeleriyle ilgili yüksek masraflara sahip olmad─▒klar─▒ndan dolay─▒ bu tasarruflar─▒ daha yüksek bir fiyattan geçirebiliyor olmalar─▒d─▒r. mevduat hesaplar─▒ için faiz oranlar─▒ ve kredilere daha dü┼čük faiz oranlar─▒. Baz─▒ durumlarda çevrimiçi çekleri bile nakit olarak çekebilirsiniz.

Tasarruflar─▒n─▒z ve hesaplar─▒n─▒z─▒ kontrol etmek ve kredilere ve mortgage kredilerine daha az ilgi gösterme fikrinden ho┼član─▒yorsan─▒z, çevrimiçi bankalar─▒n sizin için uygun oldu─čunu görebilirsiniz.

Dü┼čük veya Dü┼čük Banka Ücreti

Ayr─▒ca, çevrimiçi bankalar─▒n bankac─▒l─▒k hizmetleri için daha dü┼čük ücretler ya da pek çok durumda ücret talep etmedi─čini bulmak yayg─▒nd─▒r. Yine, daha dü┼čük genel masraflar online bankalara daha yüksek kar marj─▒ verir ve daha sonra bu karlar─▒ bir mü┼čteri olarak size aktarabilirler.

Kullan─▒c─▒ dostu arayüz sistemleri

Çevrimiçi bankalar, tüm teknolojik uzmanl─▒k düzeyindeki mü┼čteriler için bankac─▒l─▒k kullan─▒c─▒ arayüzü sistemlerini kolayla┼čt─▒rmak için profesyonel olmak zorundalar. Çünkü bir mü┼čterinin bir sorusu veya problemi oldu─čunda (genellikle bir mü┼čteri hizmetleri numaras─▒ arayabiliyor olsan─▒z da) çevrimiçi bankalarla online bankac─▒l─▒k yapmak çok kolay bir banka ┼čubesi olmamas─▒ çok kolay.

Art─▒k bir çevrimiçi bankan─▒n size nas─▒l fayda sa─člayaca─č─▒n─▒ biliyorsunuzdur, 2018'de mevcut olan en iyi çevrimiçi bankalardan baz─▒lar─▒n─▒ payla┼čaca─č─▒m ve çevrimiçi bankac─▒l─▒─č─▒n en iyi seçenek olup olmad─▒─č─▒n─▒ belirleyebilmeniz için gereken temel bilgileri size verece─čim. senin için.

2018'in En ─░yi Çevrimiçi Bankalar─▒

2018'in en iyi çevrimiçi bankalar─▒n─▒ seçerken arad─▒─č─▒n─▒z seçeneklerden baz─▒lar─▒.

1. CIT Bankas─▒

CIT Bank'─▒ sevmemizin nedenlerinden birinin de bunun sebebi oldu─čuna i┼čaret ederek ba┼člamak zorunday─▒m. Para Piyasas─▒ Tasarruf Hesab─▒'nda yüzde 1,85'lik bir faiz öder. Ve, GOBankingRates geçti─čimiz günlerde CIT'i 2018 y─▒l─▒ için Top Ten Online Bankalar─▒n─▒n bir parças─▒ olarak seçti.

Premier Yüksek Verimli Tasarruf Hesab─▒

CIT% 1.55 öder Premier Yüksek Verimli Tasarruf Hesab─▒'na ilgi. Hem Para Piyasas─▒ hesab─▒ hem de Premier Yüksek Verimli Tasarruf Hesab─▒, 100 $ 'l─▒k minimum aç─▒l─▒┼č bakiyesini ta┼č─▒yarak, neredeyse tüm seviyelerde tasarruf yapabilmelerini sa─čl─▒yor.

CIT ayr─▒ca, ülkedeki en yüksek faiz getirilerinin bir k─▒sm─▒n─▒ da ödünç veren çok çe┼čitli CD ve IRA seçeneklerine sahiptir ve tekliflerinin ço─ču 1.000 $ 'l─▒k asgari aç─▒l─▒┼č bakiyesi ile gelir. Hatta bu yaz─▒dan dolay─▒ ceza verilmeyen bir CD sunuyorlar.

Çocu─čunuz varsa, CIT'in de gözalt─▒ tasarruf hesaplar─▒ sundu─ču konusunda heyecan duyabilirsiniz.

CIT, bir ipotek kredisine ihtiyaç duydu─čunuzda, bir sat─▒n alma kredisi veya ipotek refinans─▒ olup olmad─▒─č─▒ konusunda size yard─▒mc─▒ olabilir. ─░htiyaç duydu─čunuz ipotek kredisi türüne ba─čl─▒ olarak FHA, Konvansiyonel ve Jumbo kredileri için sabit oranlar ve ayarlanabilir oran seçenekleri de dahil olmak üzere çe┼čitli ipotek kredisi seçenekleri sunarlar.

2. Kiri┼č

Beam, bu listede yer alan bankalarla tamamen ayn─▒ de─čil, çünkü fonlar asl─▒nda Vadeli Mevduat Hesab─▒'nda, FDIC sigortal─▒ bir banka olan Evolve Bank ve Trust ile gerçekle┼čtiriliyor. Kiri┼č kendisi bir banka de─čildir.

ABD'deki ço─ču banka paran─▒zda% 4-5 APY kazan─▒yor, ancak sadece size düzenli bir ödeme yap─▒yorlar. Kiri┼č ileParan─▒zda% 2 ile% 4 aras─▒nda APY kazanabilirsiniz. Bunun nedeni, Kiri┼čin yaln─▒zca çevrimiçi olman─▒n maliyetlerini dü┼čürmesidir.

3. Ally Bank

Ally Bank, online bankac─▒l─▒k hizmetleriyle çek hesaplar─▒, tasarruf hesaplar─▒, otomobil kredileri, ev kredileri, kredi kartlar─▒, yat─▒r─▒m seçenekleri ve daha fazlas─▒n─▒ sunmaktad─▒r. ─░┼čte online kontrol ve tasarruf hesaplar─▒ hakk─▒nda biraz bilgi.

Faiz Denetimi

Ally'nin faiz kontrol hesab─▒, 15.000 $ 'dan daha dü┼čük ve% 15 ile 60 $ aras─▒nda de─či┼čen bakiyeler üzerinden% 0,10' luk bir cari faiz oran─▒ öder.

Orada bu hesapla ili┼čkili ayl─▒k ücret vard─▒r ve çekme için bir Allpoint ATM'den e─čer serbest kontrolleri ve ücretsiz ATM eri┼čim elde - onlar da deyim döngüsü e─čer ba┼č─▒na ATM ücretleri 10 $ size kadar geri ödeyecektir ABD Ally boyunca onlar─▒ her ┼čeye sahip Di─čer ATM'leri kullan─▒yorsunuz.

Çevrimiçi Tasarruf

Ally'nin çevrimiçi tasarruf hesab─▒, tüm bakiyelerde% 1.45'lik bir faiz öder ve hesapla ili┼čkili ayl─▒k ücret yoktur.

Ally ayr─▒ca ev ipotek kredileri (hem sat─▒n alma kredileri hem de refinans kredileri), ki┼čisel ve ticari araçlar için otomatik kredi ve kiralama seçenekleri ve kendi kendini yöneten yat─▒r─▒mlar ve yönetilen portföyler dahil yat─▒r─▒m seçenekleri sunmaktad─▒r.

Bonus: Ally'nin mü┼čteri hizmetleri merkezi haftan─▒n 7 günü, günün 24 saati ça─čr─▒ almak için kullan─▒labilir.

4. Banka Ke┼čfet

Discover Bank'─▒n zekice slogan─▒ ÔÇťBir bankadan istedi─čin her ┼čeyi bir aya─č─▒n─▒ atabilmeksizin okurÔÇŁ diye özetliyor.

Çevrimiçi bankac─▒l─▒k, kontrol, tasarruf, para piyasas─▒ hesaplar─▒, CD'ler ve IRA'lar dahil olmak üzere sunabilece─či çok ┼čey oldu─čunu ke┼čfedin. ─░┼čte en popüler ürünlerinin baz─▒lar─▒ hakk─▒nda biraz bilgi.

Nakit Geri Çekmeyi Ke┼čfedin

Bu harika: Discover'─▒n Cash Back Checking hesab─▒, her ay 3.000 $ 'a kadar banka kart─▒ sat─▒n alma i┼člemlerinde% 1 geri ödeme yapman─▒z─▒ sa─člar. Kredi kart─▒ sat─▒n al─▒mlar─▒nda para kazanmak isteyenleriniz için harika bir özellik.

Bu çek hesab─▒yla ayl─▒k ücret yok, ayl─▒k bakiye ┼čart─▒ yok ve Amerika Birle┼čik Devletleri'nde 60.000'den fazla ücretsiz ATM makinesine eri┼čiminiz var.

Çevrimiçi Tasarruflar─▒ Ke┼čfedin

Discover'─▒n Çevrimiçi Tasarruf hesab─▒% 1,50 faiz ödüyor ve ayl─▒k ücret, minimum bakiye ücreti ve minimum aç─▒l─▒┼č depozitosu yok.

Di─čer Discover Ürünleri

Yukar─▒da bahsedilen ikiye ek olarak, ayn─▒ zamanda% 1,35'lik bir faiz geliri, yüksek getirili CD'ler ve IRA'lar ödeyen bir Para Piyasas─▒ hesab─▒na sahipler. (12 ayl─▒k bir CD için geçerli oran% 1.88'dir.)

Bir hesab─▒ çevrimiçi açabilir veya bir hesap açarken veya di─čer mü┼čteri hizmetleriyle ilgili sorular─▒n─▒zda size yard─▒mc─▒ olmas─▒ için mü┼čteri hizmetleri merkezini arayabilirsiniz.

5. Senkronizasyon Bankas─▒

Synchrony Bank, 2014'ten bu yana her y─▒l Bankrate'in Safe and Sound 5 y─▒ld─▒zl─▒ derecelendirmesini kazanm─▒┼čt─▒r. Bu, ki┼čisel bilgilerinizi korumak için büyük özen gösterdikleri anlam─▒na gelir.

Yüksek Verimli Tasarruf Hesab─▒

Bankan─▒n Yüksek Getiri Tasarrufu ┼ču anda% 1,55 faiz oran─▒ ödemektedir. Bu hesapla minimum ayl─▒k bakiye veya ayl─▒k bak─▒m ücreti yoktur ve hesab─▒n─▒z─▒ çevrimiçi bankac─▒l─▒k yoluyla, telefonla (otomatik hizmet 24/7, mü┼čteri hizmetleri temsilcileri 8:00 - 10:00 EST Cuma ve 08:00 - 17:00

Synchrony, bir ATM kullanman─▒z için sizi hiçbir zaman ücretlendirmez ve bir ATM operatöründen ücret al─▒rsan─▒z, hesap döngüsü ba┼č─▒na 5 $ 'a geri ödeme yapar.

E┼čzamanlaman─▒n ayr─▒ca, asgari bir bakiyesi yoktur, ayl─▒k ücretle Para Piyasas─▒ hesab─▒ (bu yaz─▒n─▒n% 1,05'i ödenir), CD'ler, IRA'lar ve IRA CD'leri ve IRA Para Piyasas─▒ hesaplar─▒ da mevcut de─čildir.

Bu makale için yapt─▒─č─▒m ara┼čt─▒rmalarda oranlar─▒n─▒ kontrol etti─čimde, 12 ayl─▒k bir CD sunarak% 2.05 ödeyerek ve minimum depozito için sadece 2.000 $ 'l─▒k bir ücret talep ediyorlard─▒ - bugünkü pazarda mükemmel bir anla┼čma.

6. Capital One 360

Capital One 360, çevrimiçi bankac─▒l─▒k mü┼čterileri için birçok harika ürüne sahiptir. Tasarruf hesaplar─▒yla ba┼člayaca─č─▒z.

360 Tasarruf Hesab─▒

360 Tasarruf hesab─▒ ┼ču anda herhangi bir miktardaki hesap bakiyeleri üzerinden% 1,00'a varan bir verim ödüyor. Bu hesap için ayl─▒k ücret yok ve minimum bakiye ┼čartlar─▒ yok.

360 Çocuk Tasarruf Hesab─▒

Capital One'─▒n Çocuk Tasarrufu hesab─▒ ayn─▒ yüksek getiriyi öder - ┼ču anda% 1.00. Geleneksel tasarruf hesaplar─▒nda oldu─ču gibi ayl─▒k ücret yoktur ve minimum bakiye ┼čartlar─▒ yoktur.

360 Para Piyasas─▒ Hesab─▒

Capital One'─▒n 360 Para Piyasas─▒ Hesab─▒, 10.000 $ veya üzerindeki bakiyeler üzerinden% 1,5'e kadar ödeme yap─▒yor. 10.000 $ 'dan az olan bakiyeler% 0,85 kazan─▒yor - hala kötü bir getiri de─čil.

Bir hesap açmak için asgari depozit yoktur ve hesap için ayl─▒k ücret yoktur.

Capital One'da ayr─▒ca geleneksel IRA'lar, Roth IRA'lar ve CD'ler bulunur. Bu yaz─▒ya dayanan güncel bir CD, ZERO minimum bakiye gereksinimi olan 12 ayl─▒k bir CD'de% 2.05 faiz oran─▒d─▒r. Bu çok önemli, dostlar─▒m. ┼×imdi Capital One 360 ÔÇőÔÇőKontrol Hesab─▒'na.

360 Kontrol Hesab─▒

360 Kontrol Hesab─▒ÔÇÖn─▒n da baz─▒ avantajlar─▒ var. Minimum bir bakiye zorunlulu─ču yoktur, ayl─▒k ücret al─▒nmaz ve mü┼čteriniz olarak s─▒f─▒r maliyetle 39.000'in üzerinde ücretsiz ATM lokasyonuna eri┼čebilirsiniz.

Bu çek hesab─▒ ayr─▒ca (bu yaz─▒ itibariyle)% 0,20 faiz oran─▒n─▒ dengeler.

Capital One da benzer faydalar─▒ olan bir Teen Checking Hesab─▒'na sahiptir:

  • Minimum bakiye ┼čartlar─▒ yok
  • Ayl─▒k servis ücreti yok
  • Bu yaz─▒n─▒n tüm hesap bakiyelerinde% 0,25 faiz kazanc─▒

Bir genç kontrol hesab─▒ açmak isteyen 18 ya┼č─▒ndan küçüklerin 18 ya┼č─▒ndan büyük bir hesap sahibi olmalar─▒ gerekti─čini unutmay─▒n.

7. Everbank

Everbank Verim Rehin CD'si, 12 ayl─▒k bir CD'de minimum% 5.000'lik bir denge ile% 2,10 faiz oran─▒ sunuyor. Bu hesapla ili┼čkili ayl─▒k bak─▒m ücreti yok.

Getiri Rehinli Para Piyasas─▒ hesab─▒nda ayr─▒ca 5,000 dolarl─▒k bir minimum bakiye, ayl─▒k hesap ücreti yok ve% 1,41'lik bir cari faiz oran─▒ ödüyor.

Everbank, 9,999 $ 'a kadar olan bakiyeleri% 0.25 faizle ödeyen bir Getiri Rehin Hesab─▒'na sahiptir, ancak yeni kontrol mü┼čterileri için, ilk y─▒l için 250 bin dolara kadar olan bakiyeler üzerinden% 1.21'lik bir tan─▒t─▒m faizi vermeleri, en az─▒ndan bu yaz─▒dan .

Bu hesap için ayl─▒k bak─▒m ücreti, ücretsiz fatura ödeme ve s─▒n─▒rs─▒z ATM ücreti geri ödemeleri yoktur. Ancak, bu hesap için hak kazanmak için minimum 5000 ABD Dolar─▒ bakiyeniz olmas─▒ gerekir.

8. Barclays

Barclays Bank, bu yaz─▒n─▒n% 1,50'lik faizini ödeyen bir online tasarruf hesab─▒na sahiptir. Bu hesapla ili┼čkili ayl─▒k bak─▒m ücreti yoktur ve minimum aç─▒l─▒┼č depozitosu tutar─▒ yoktur.

Ayr─▒ca, hesab─▒n─▒za 7/24 çevrimiçi eri┼čim elde edersiniz ve di─čer bankac─▒l─▒k kurumlar─▒na da çevrimiçi transferler yapabilirsiniz.

Barclays ayr─▒ca çevrimiçi bankac─▒l─▒k mü┼čterileri için Mevduat Sertifikalar─▒ sunmaktad─▒r. Dü┼čük vadeli CD oranlar─▒ (3 ayl─▒k, 5 ayl─▒k ve 9 ayl─▒k dönemler) heyecanlanmaktan ba┼čka bir ┼čey de─čildir, ancak bu yaz─▒dan dolay─▒ Barclays 12 ayl─▒k bir CD terimini% 2,10 ödüyor.

Bonus: Barclays'ta bir Para Yat─▒rma Belgesi açmak için minimum bakiye ┼čart─▒ yoktur.

9. Amerikan Express Bankas─▒

American Express'i dü┼čündü─čünüzde, sadece ÔÇťkredi kartlar─▒ÔÇŁ dü┼čünebilirsiniz, fakat ayn─▒ zamanda baz─▒ yüksek verim tasarruf ürünleri de var.

Yüksek getirili tasarruf hesaplar─▒, (bu yaz─▒ itibariyle) tasarruf bakiyelerinde% 1.45'lik bir faiz oran─▒ ödüyor.Bu hesap için minimum depozito gereksinimi yoktur ve ayl─▒k hizmet ücretleri yoktur.

American Express ayr─▒ca Mevduat Sertifikalar─▒ sunmaktad─▒r. Mevcut CD tekliflerinin ço─čunun oranlar─▒ oldukça standartt─▒r, ancak bu yaz─▒n─▒n büyük bir k─▒sm─▒ vard─▒r: 24 ayl─▒k bir CD,% 1.75 faiz oran─▒ ödedi.

American Express mü┼čteri hizmetleri telefon hatt─▒n─▒z size kolayl─▒k sa─člamak için haftada 7 gün, günde 24 saat hizmetinizdedir.

10. Charles Schwab

Charles Schwab yüksek verim kontrol hesab─▒ ve sizin için harika ürünler olabilecek yüksek getiri tasarruf hesab─▒ vard─▒r. Detaylar burada.

Yüksek Verimli Yat─▒r─▒mc─▒ Tasarruf Hesab─▒

Yüksek Verimli Yat─▒r─▒mc─▒ Tasarruf Hesab─▒, tüm hesap bakiyelerinde% 0,40 öder ve bir hesap açmak için sadece 100 $ 'a ihtiyac─▒n─▒z vard─▒r. Hesap bakiyeniz ne olursa olsun, bu hesapla ili┼čkili bir ücret yoktur.

Charles Schwab'─▒n faiz oran─▒ burada belirtilen di─čer bankalardan daha dü┼čük olsa da, ┼ču anda geleneksel bankalar─▒n ço─ču ┼čimdi ödüyor.

Yüksek Verimli Yat─▒r─▒mc─▒ Hesab─▒ Kontrol Etme

Charles Schwab'─▒n Yüksek Getiri Yat─▒r─▒mc─▒ Kontrol Hesab─▒, tüm hesap bakiyeleri için% 0,20 faiz öder. Bu hesapla minimum bakiye ┼čartlar─▒ yoktur ve ayl─▒k hizmet ücretleri yoktur.

Ancak, bu kontrol hesab─▒ anla┼čmaya hak kazanmak için bir Charles Schwab arac─▒l─▒k hesab─▒na ba─čl─▒ olmal─▒d─▒r.

Güzel haberler? Schwab Tek Arac─▒l─▒k Hesaplar─▒ süper uygun fiyatl─▒: Arac─▒l─▒k hesab─▒ için ayl─▒k ücret yoktur ve minimum hesap bakiyesi sadece 1.000 $ 'd─▒r. Bonus: En az 100 $ 'l─▒k otomatik depozito miktarlar─▒n─▒z─▒n, her ay Schwab One Brokerage hesab─▒n─▒za girmesi durumunda minimum hesap bakiyesi feragat edilir. Ve çevrimiçi i┼člemler sadece 4,95 $ maliyeti.

11. Banka 5 Ba─član

Banka 5 Connect'in ödemesi yap─▒lan bir hesap vard─▒r (bu yaz─▒ itibariyle)% 0.90. Hesab─▒ açmak için minimum 10 $ az, yüksek getiri faiz oran─▒ kazanmak için minimum bakiye sadece 100 $ 'd─▒r.

Hesap sahibi olmak için ayl─▒k bak─▒m ücreti yoktur, ancak beyanlar─▒n─▒z─▒ elektronik hesap seçene─čini seçmek yerine ABD posta yoluyla almak istiyorsan─▒z ayda 1 dolar ücret al─▒rlar.

Denetlemeyi Ba─čla

Banka 5 Connect'te ayr─▒ca 100 $ üzerindeki tüm bakiyelerde% 0.76 ödeme yapan bir çek hesab─▒ vard─▒r. Tasarruf hesaplar─▒nda oldu─ču gibi, hesab─▒ açman─▒n asgari 10 dolar─▒ ve ayl─▒k bak─▒m ücreti yoktur. Bu, bir kontrol hesab─▒nda kat─▒ bir faiz oran─▒d─▒r.

12. Tüketici Kredi Birli─či

Tüketiciler Kredi Birli─či (bu isimle birden fazla bankac─▒l─▒k kurumu vard─▒r, bu yüzden daha fazla bilgi edinmek için yukar─▒daki ba─člant─▒y─▒ kulland─▒─č─▒n─▒zdan emin olun) baz─▒ büyük çevrimiçi hesap seçeneklerine de sahiptir.

Ücretsiz Ödüller Hesab─▒ Kontrol Etme

Tüketiciler Kredi Birli─či, 10.000 $ 'a kadar bakiyeler üzerinden% 3,09 öder Serbest Ödemeler Kontrol hesab─▒ ad─▒ verilen bir çek hesab─▒ vard─▒r.

Ayl─▒k bak─▒m ücreti yoktur, ancak uygun olabilmeniz için kredi birli─čine üye olman─▒z gerekir. Üye olmak için sadece 5 $ maliyeti vard─▒r ve herkes kat─▒labilir.

Tüketici Kredisi Birli─čiyle Tasarruf hesap oranlar─▒n─▒n övünecek bir ┼čey yok - ço─ču geleneksel bankada bulaca─č─▒n─▒z kadar─▒yla ayn─▒; 100.000 $ 'a kadar olan bakiyeler için% 0,00 ile% 0,25 aras─▒nda bir orana sahip olmakla birlikte, bunlar─▒n kontrol hesab─▒ baz─▒ ola─čanüstü avantajlara sahiptir. Yani gerçekten yüksek faiz oran─▒ ödeme.

13. Sadakat Nakit Yönetimi Hesab─▒

Fidelity Nakit Yönetimi Hesab─▒, baz─▒ ek özellikler içeren geleneksel bir kontrol hesab─▒d─▒r. Bu hesapla ili┼čkili ayl─▒k bak─▒m ücreti yoktur ve minimum bakiye zorunlulu─ču yoktur.

Hesap, bakiyeler üzerinde% 0,19'luk bir cari faiz oran─▒ öder ve ayr─▒ca mü┼čteriler için ücretsiz çekler sunar. Bir Fidelity nakit yönetimi hesab─▒ almak için bir Fidelity yat─▒r─▒m hesab─▒na sahip olman─▒z gerekmez. Birini açarsan─▒z, Nakit Yönetimi Hesab─▒n─▒z─▒ kullan─▒rsan─▒z, arac─▒l─▒k hesab─▒n─▒za para aktarman─▒n kolay bir yolunu bulabilirsiniz.

Ayr─▒ca, tüm i┼člemlerinizi kontrol ve yat─▒r─▒mlardan tek bir yerden görmek daha kolay olacakt─▒r.

14. Bellek Bankas─▒

Haf─▒za Bankas─▒, para biriktirmek ve size tu─čla ve harç banka konumlar─▒ndan kaç─▒narak daha fazla faiz elde etmek için çal─▒┼čan bir online bankac─▒l─▒k kurumu. Sana bir fayda olarak ne veriyorlar?

EarnMore Kontrol Hesab─▒

Haf─▒za Bankas─▒'n─▒n EarnMore Checking Hesab─▒, sizin gibi mü┼čterileriniz için% 1,60 oran─▒nda ödeme yap─▒yor. Bu hesap için minimum bakiye ┼čartlar─▒ yoktur. Bununla birlikte, ba┼člamak için en az 50 dolar ile açman─▒z gerekir. Ayr─▒ca, her ifade döngüsü s─▒ras─▒nda hesaba giren en az bir Do─črudan Para Yat─▒rma i┼člemine sahip olman─▒z gerekir.

Paran─▒z─▒n likitini korumak, ancak yine de iyi bir faiz oran─▒ kazanmak istiyorsan─▒z, bu sizin için harika bir hesap olabilir. Sadece en az bir kaynaktan hesab─▒n─▒za her ay do─črudan para yat─▒rmaya ihtiyac─▒n─▒z oldu─čunu unutmay─▒n.

15. FNBO Direkt Bankas─▒

FNBO Direct Bank, ayl─▒k asgari bakiye gereklilikleri, ayl─▒k bak─▒m ücreti ve% 1,60 faiz getirisi olmaks─▒z─▒n bir online tasarruf hesab─▒na sahiptir. Bonus: Hesab─▒n─▒z─▒ orada 1 $ 'a kadar açabilirsiniz.

Çevrimiçi kontrol hesaplar─▒ sizin için de harika bir ürün olabilir. Tüm bakiyelerde (1.000.000 $ 'a kadar)% 0,65, ayl─▒k bak─▒m ücreti ve minimum bakiye gereklili─či yoktur. FNBO Direct, ATM kullan─▒m─▒ için sizi ücretlendirmeyecektir, ancak baz─▒ ATM ┼čirketleri kullan─▒m için sizden ücret talep edebilir.

16. ─░nternet Bankas─▒

─░nternet bankas─▒ kendisini ÔÇťAmerika'n─▒n en eski ve en güvenilir internet bankas─▒ÔÇŁ olarak adland─▒r─▒yor. Size sunmak için baz─▒ harika ürünler var.

Ödüller Denetimi

─░nternetin Ödüllerinin Banka Hesab─▒ Kontrol hesab─▒ üç faiz getiren tüm ko┼čullar─▒n─▒ kar┼č─▒l─▒yorsa% 1,25 faiz ödeyecektir.

  • Her ay hesab─▒n─▒za en az 1000 dolar tutar─▒nda do─črudan para yat─▒rman─▒z halinde% 0,4166 ödeme yapar.
  • Her ay en az 10 banka kart─▒ i┼čleminiz varsa% 0.4166 oran─▒nda daha fazla ödeme yapaca─č─▒z (borç i┼člemleri için minimum tutar 3 ABD dolar─▒d─▒r)
  • Ayr─▒ca, banka kart─▒n─▒z─▒ ayda 5 kez daha kullan─▒rsan─▒z, bakiyenize% 0,4166 oran─▒nda daha fazla ilgi gösterirsiniz (3 TL'lik minimum i┼člem burada da geçerlidir).

Ak─▒ll─▒ Tasarruf Hesab─▒

─░nternet'in Ak─▒ll─▒ Tasarruf Hesab─▒ Bankas─▒'n─▒n da övünmesi gereken baz─▒ özellikleri var. Bu hesab─▒ açarsan─▒z, mevcut faiz oran─▒n─▒ al─▒rs─▒n─▒z (bu yaz─▒n─▒n% 1.30'u kadar). Ayr─▒ca minimum bakiye ┼čart─▒ yoktur ve ayr─▒ca herhangi bir ücret al─▒nmamaktad─▒r.

─░nternet Bankas─▒ ile di─čer çek hesab─▒ ve para piyasas─▒ hesab─▒ seçenekleri vard─▒r.

17. Aspirasyon Bankas─▒

Son olarak, Aspirasyon Bankas─▒ hakk─▒nda konu┼čaca─č─▒z. Aspirasyon Bankas─▒ Zirve Kontrol Hesab─▒'n─▒ sunuyor.

Zirve Kontrol Hesab─▒

Zirve hesab─▒ % 1,00 faiz oran─▒na kadar öder ayl─▒k servis ücreti ve ücretsiz ATM eri┼čimi olmadan. Not:% 1,00 faiz oran─▒ 2,500 $ veya daha fazla olan bakiyeler üzerindedir; 2.500 $ 'dan az olan bakiyeler ┼ču anda% 0,25 kazan─▒yor. Bir çek hesab─▒ için kötü bir ücret de─čil, ancak di─čerleri daha iyi olabilir.

Aspiration ayr─▒ca emeklilik hesaplar─▒ ve yat─▒r─▒m hesaplar─▒ da sunuyor.

özet

Banka hesab─▒n─▒za daha fazla para kazand─▒rmak istiyorsan─▒z, çevrimiçi bir bankada bir hesap açmay─▒ dü┼čünün. Çevrimiçi bankalar─▒n ço─ču, geleneksel tu─čla ve harç bankalar─▒ndan daha iyi mortgage oranlar─▒, tüketici kredisi oranlar─▒ ve / veya kredi kart─▒ oranlar─▒ sunmaktad─▒r.

Kontrol ve tasarruf hesaplar─▒n─▒zda daha yüksek bir faiz oran─▒ kazanmak, uzun vadede daha fazla para tasarrufu yapman─▒z─▒ kolayla┼čt─▒rman─▒za yard─▒mc─▒ olabilir.

Baz─▒lar─▒ bankan─▒z─▒ fiziksel bir yere sahip olmayan bir bankada yapmak için biraz rahats─▒z edici olsa da, sayg─▒n çevrimiçi bankalar─▒n FDIC sigortal─▒ oldu─ču ve birço─čunun onlarca y─▒ld─▒r var oldu─ču gerçe─čini rahatl─▒kla ya┼čayabilirsiniz. Paran─▒zda mükemmel hizmet ve pelü┼č faiz oran─▒ getirileri sa─člamak için uzun vadeli itibarlar var.

Çevrimiçi bir bankada hiç hesab─▒n─▒z oldu mu? Yoksa birini açmay─▒ dü┼čünür müsün? A┼ča─č─▒daki yorumlar bölümünde payla┼č.

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Thrift ma─čazas─▒nda sat─▒n almak i├žin 6 Back-To-Okul ├ľ─čeleri
Maliye

Thrift ma─čazas─▒nda sat─▒n almak i├žin 6 Back-To-Okul ├ľ─čeleri

Tavsiyemi almadan ├Ânce, bana ─░yi Kept C├╝zdan─▒ i├žin iki ayl─▒k bir yaz─▒ yapma f─▒rsat─▒ verdi─činden dolay─▒ Deacon'a te┼čekk├╝r etmek istiyorum. Makalelerimin ard─▒ndaki fikir, ayl─▒k maa┼č─▒n─▒z─▒ m├╝mk├╝n oldu─čunca uzatman─▒za yard─▒mc─▒ olmak i├žin, bir├žo─ču kullan─▒ma haz─▒r, para tasarrufu sa─člayan ipu├žlar─▒ ve ilgili kuponlar sunmakt─▒r.
Devam─▒n─▒ Oku
" width="370" height="280" alt="40.000 $ 'l─▒k maa┼č─▒yla 30.000 dolar nas─▒l para yat─▒rd─▒?"/>
Maliye

40.000 $ 'l─▒k maa┼č─▒yla 30.000 dolar nas─▒l para yat─▒rd─▒?

30.000 dolar borcunu nas─▒l ald─▒n? Bu bor├ž ne t├╝rden olu┼čuyordu? 30 bin dolarl─▒k borcumun tamam─▒ kredi borcuydu. Bor├ž y├╝k├╝m├╝ d├╝┼č├╝k tuttu─čum ├╝niversite mezunuyumdan olduk├ža fazla burs almak i├žin ┼čansl─▒yd─▒m. O zaman aptalca bir fantezi, ÔÇťmarkaÔÇŁ lisans├╝st├╝ okuluna kat─▒lmak i├žin bir s├╝r├╝ para ├Âd├╝n├ž ald─▒m.
Devam─▒n─▒ Oku
7 Ortak B├╝t├že Hatalar─▒
Maliye

7 Ortak B├╝t├že Hatalar─▒

Korkun├ž ÔÇťBÔÇŁ kelimesinden deh┼čete d├╝┼čm├╝┼č olanlardan biriydim: b├╝t├že. Blog d├╝nyas─▒ndaki ki┼čisel finans uzmanlar─▒n─▒n b├╝t├žesinden b├╝t├žeye daha iyi bir yol hakk─▒nda ├žok ┼čey ├Â─črendikten sonra, b├╝t├želemenin ge├žmi┼čte bu kadar ├žok korkmamas─▒n─▒n nedeni, a┼ča─č─▒da listelenen en yayg─▒n b├╝t├želeme hatalar─▒ndan bir├žo─čunu yapmaktay─▒m.
Devam─▒n─▒ Oku
3 y─▒ldan az bir s├╝re i├žinde 80.000 $ 'l─▒k ├ľ─črenci Kredisi Borcunun ├ľdenmesi
Maliye

3 y─▒ldan az bir s├╝re i├žinde 80.000 $ 'l─▒k ├ľ─črenci Kredisi Borcunun ├ľdenmesi

─░┼čte Lance ve Tori Cothern ile bug├╝n├╝n bor├ž ba┼čar─▒ ├Âyk├╝s├╝. 80.000 dolardan fazla borcu nas─▒l elde ettiniz? Bu bor├ž ne t├╝rden olu┼čuyordu? Kar─▒m kredi krizi s─▒ras─▒nda ├╝niversiteye gitti ve ├žok zorlu d├Ârt y─▒ll─▒k bir derece ald─▒, hem┼čirelik. Zorlu kurs y├╝k├╝ nedeniyle Tori okulda ├žal─▒┼čamazd─▒.
Devam─▒n─▒ Oku