Maliye

Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)

Mobilya, aile ihtiyaçlarımız ve dekor stilleri değiştikçe sürekli olarak yer değiştirdiğimiz bir ev eşyasıdır. Çoğu kez, değiştirdiğiniz mobilya hala iyi durumda ve çöplükte gömülmeye hazır değil.

Kullanılmış Mobilyalarınızı Satın

Birisini çöp kutusuna götürmek için ödemek yerine, kullanılmış eşyalarınızı fazladan para kazanmak ya da satın aldığınız yeni ürünlerin maliyetlerini karşılamak için satmayı düşünün. Mobilyanın geri yüklenmesi bir hobi ise, çevrimiçi ve yerel olarak satarak para kazanabilirsiniz.

1. Craigslist

Craigslist, en çok ziyaret edilen çevrimiçi ilan sitesi olduğu için online mobilya satmaya başlamak için en iyi yerlerden biridir. Listeleme ücretsizdir ve tamamlanması sadece birkaç dakikanızı alır. Parça (lar) ınıza olan ilgiyi artırmak için, fotoğraf ve ayrıntılı bir açıklama eklediğinizden emin olun.

İster kendi evinizden ister yakın zamanda satın alınmış bir kiralık mülkünüzden mobilya satıyor olun, ne de olsa bir remodel ihtiyacı, Craigslist üzerinde satabilirsiniz.

Craigslist üzerinde satışa ek olarak, satmak istediğiniz her şey için bu Craigslist alternatiflerini düşünebilirsiniz.

2. Letgo

Popüler bir Craigslist alternatifi Letgo. Bu uygulama daha renklidir ve ürün listelemeleri için resimlere, daha ziyade descriptik olmayan Craigslist'e kıyasla daha fazla odaklanır.

letgo tamamen ücretsizdir ve bunu çevrimiçi veya uygulamalarıyla yapabilirsiniz. Letgo görüntüleri vurguladığı gibi, uygulama akıllı telefonunuzdan bir fotoğraf çekmek ve hemen görüntüyü yüklemek ve ürün detayları ve fiyat doldurmak için optimize edilmiştir.

letgo, ek gizlilik için gerçek telefon numaranızı veya e-posta adresinizi vermek yerine uygulama içi sohbet ile iletişim kurma seçeneğini sunar.

Letgo için bir başka güzel perk, alıcıların listelediğiniz diğer öğeleri de görebilmeleri. Satmak için birden fazla öğeniz varsa, alıcının bir paket anlaşması satın almasını veya sattığınız başka bir mobilya parçasına odaklanmasını kolaylaştırır.

3. Yerel Gazete

Yerel gazete tirajı bu günlerde tam olarak büyümeyebilir, ancak okuyucuların düzenli olarak Craigslist'e göz atmayacağı düzenli bir izleyici kitlesi var. Çevrimiçi sınıflandırılmış sitelerle rekabet etmek için, birçok gazete, belirli bir fiyat noktasından daha azına mal satıyorsanız, ücretsiz olarak basılı ve çevrimiçi reklamlar sunar.

Örneğin, öğelerinizi 50 TL veya daha düşük bir fiyata satıyorsanız ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz.

Yüksek değerli öğeler için bir basılı reklam yerleştirmek için de ödeme yapabilirsiniz. Bu, antika veya benzeri mobilya satmanın iyi bir yolu olabilir, çünkü seri ilanlar üç satır için 7.50 $ 'dan başlayabilir.

4. Facebook

Gelişmekte olan Facebook sosyal medya platformu, yerel olarak satılabilecek en iyi uygulamalardan biridir. Ve en iyi bölüm, yerel satın alma ve satma grup sayfanızı listelediğinizde ücretsiz olmasıdır.

Mobilyayı bir bahçe satışının parçası olarak satıyorsanız, Facebook'un ayrıca bahçe satış grupları da vardır ve sattığınız ürünlerin açıklamasını da girebilirsiniz. Alan sınırlı olabileceğinden, sitenize dikkat çekmek ve ziyaretçileri çekmek için özellik parçalarını vurgulamaya çalışın.

Girişimci ruha sahipseniz ve mobilya restorasyonu gibi küçük bir işletme oluşturuyorsanız, girişlerinizi veya işletme adınızı yerel Facebook kullanıcılarına tanıtmak için ücretli Facebook reklamlarını da kullanabilirsiniz.

Reklamlar Facebook arkadaşlarından Facebook durumundaki tüm durum güncellemeleri arasında görüntülenir. Ayrıca, reklamları belirli bir coğrafi bölgeye göre ve ayrıca yalnızca belirli bir yaş grubuna ve cinsiyete göre görüntüleyebilirsiniz.

5. Antikacılar

Değerli antika mobilyalarınız varsa, ancak kendiniz satma zahmetine katlanmak istemiyorsanız, antika bir mağazanın satın alıp almayacağını görebilirsiniz. Mağazanın kar yapması gerektiğinden, parça için perakende değeri alamayabilirsiniz. Ancak, girişiniz çevrimiçi bir uygulama kullanarak çok fazla vızıltı oluşturmuyorsa para kazanmanın en hızlı yollarından biri olabilir.

Yakınınızdaki antika mağazaları bulmak için yerel Sarı Sayfalarınızı kontrol edin. Veya 20 ülkeden 20.000'den fazla bayi içeren bir veritabanına sahip olan Antiques.com veritabanına referans verin!

6. Konsinye Mağazaları

Başka bir yerel seçenek, eşyalarınızı bir konsinye mağazasında satmaktır. Doğrudan bir antika mağazasına satıştan farklı olarak, ürün satıldığında ödeme alırsınız. Mağaza sahibi, taban alanlarını kiralamak ve işlemi tamamlamak için satışın küçük bir yüzdesini tutacaktır.

Ayrıca, öğelerinizin görüntülenmesini sağlamak için aylık bir gönderim ücreti ödemeniz gerekebilir. Yeni bir envanter tutmak için, bazı mağazalar belirli bir süre içinde satmazlarsa, ürünleri yerel bir hayır kurumuna veya tasarruf deposuna bağışlayabilirler.

7. Kullanılmış Mobilya Mağazaları

Çağdaş veya antika bir parçanız varsa, mobilyalarınızı yerel bir mobilya mağazasına satmayı düşünebilirsiniz. Mağazayı değerlendirmek ve size bir teklif vermek için mağazanız bir mülk sahibini ziyaret edebilir. Kendileri alabilirler veya daha yüksek fiyat teklifi almak için kendiniz teslim etmenize izin verebilirler.

Bazı mobilya mağazaları, değiştirme geleceğini satın almak için kullanabileceğiniz mağaza kredisi bile sunacaktır. Mağaza kredisinde ödeme almak, bazen aynı mağazadan alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, daha yüksek bir ödeme oranına sahip olabilir.

8. Garaj Satışınız Var
Şehrin karşısındaki kanepeni veya eski ahşap giydiriciyi taşımak yerine, kendi ön bahçenizden bir garaj satışı yapın. Mobilyalarınızı satmanın yanı sıra, giyim, kullanılmış DVD'ler ve video oyunları gibi diğer istenmeyen ürünleri de satabilirsiniz.

Garaj satış meraklıları olarak mümkün olan en düşük maliyetle öğeleri satın almak ve alt doları bulmaktan korkmuyor gibi pazarlamaya hazır olun.

Garaj satış listelerinizin görünürlüğünü artırmak için Craigslist, yerel gazeteniz, Facebook Yard Satış Grupları ve Yardsales.com gibi sitelerde reklam vermeyi düşünün.

9. Emlak Satışınız Var

Ailenizden sevilen bir kişi geçtiğinde, tüm eşyalarını satmak için bir emlak satışı yapmayı düşünebilirsiniz. Bir değerleme elemanını işe alarak, mobilya parçaları ve diğer eşyaların satışı, açık artırmada ve etiket satışı ile doğru bir şekilde fiyatlandırılır.

Emlak satışları büyük bir girişim olabilir ve masrafları da eklenebilir. Ancak, boş zamanlarınızda her bir ürünü ayrı ayrı satmaya çalışmaktan daha etkili olabilir.

Bir bahçe satışını ilan edeceğiniz gibi, aynı yerel ve çevrimiçi kanalları kullanarak emlak satışlarının reklamını yapıyorsunuz.

Emlak satışınızı özel bir ulusal web sitesinde tanıtmak için, 6.700'den fazla profesyonel emlak tasfiye şirketinin listesinden sahip oldukları için EstateSale.com'u düşünün.

Hala planlama aşamasındaysanız ve henüz bir değerleme uzmanı seçmediyseniz, EstateSale.com'da veya telefon rehberinizde emlak tasfiyesi ve açık artırma şirketlerinin bir bulma dizinini de bulabilirsiniz.

Değerleme uzmanları ve açık arttırma şirketleri, normalde satışın bir kısmını tahsil ederek ödenir.

Ortalama komisyon oranı, çoğu bölge ve satış için% 10 ile% 15 arasında olabilir.

10. Trove Pazarı

Trove Market, neredeyse her kategoride kullanılmış ve ikinci el antika mobilya satmanıza olanak tanır. Trove'de bu kategorinin büyük bir envanteri olduğu için orta yüzyıl mobilyaları satmak için harika bir yer olabilir. Trove'de bile sanat eserleri satılabilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı satış seçeneği var. Öğeniz yeterince açık değilse, gemi sunabilirsiniz. Dik piyanolar, yemek odası masaları veya oturma odası parçaları gibi daha büyük eşyalar.

Trove'da satış yapmak için bireysel bir satıcı veya iş olabilirsiniz. Listeler, büyükşehir alanı veya posta kodu ile aranabilir.

Bir alıcı Trove Market'i ilk ziyaret ettiğinde, mevcut konumlarına dayalı yerel listeler, ülke genelinde sunulan listelere ek olarak doldurulur.

Trove'da satışa sunulan bir dokunuş, Facebook, Pinterest ve Twitter gibi önemli sosyal medya kanallarında bir düğmeyi tıklayarak da paylaşabilirsiniz.

Trove, yüksek kaliteli resimlerle kullanımı kolay, çok profesyonel bir siteye sahiptir. Bu sunum, Trove'daki diğer satıcıların listesinin kalitesiyle eşleşiyor.

Satış ücreti% 10 Trove Komisyonu artı kredi kartı işlem ücretleridir (alıcı plastik ile öder).

11. Geri Dönüştürülmüş Mobilya
Geri dönüşümlü malzemeler ya da hızlı gelişen doğal malzemelerle üretilmiş ahşap malzemelerle satmak için çevre dostu mobilyalarınız varsa, eşyalarınızı Geri Dönüştürülmüş Mobilyalara yazmayı düşünebilirsiniz. Sattığınız bazı ürünler örneğin bambu veya mantardan yapılabilir.

Mobilyalarınızın Geri Dönüştürülmüş Mobilyalarda satmak için yeşil olması gerekmez. Ayrıca kişisel ve ticari mobilya kullandılar.

Günün sonunda, kullanılmış mobilyalarınızı satmak sadece alıcı paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda satılan ürünlerin ömrünü uzatarak çevreye de fayda sağlar ve yeni parçaları yaratmak ve taşımak için kullanılan enerji ve malzemeleri azaltır.

Geri Dönüştürülmüş Mobilyalarda Listeleme ücretsizdir. Ürünler, gönderim şartlarını kabul ettikleri takdirde yerel olarak alınabilir veya alıcıya gönderilebilir. Yerel olarak satış yapma konusunda, Recycled Furniture'ın şu anda Amerika Birleşik Devletleri genelinde en büyük metropol alanlarda bulunan 20 şehre ait panoları bulunmaktadır.

12. eBay
Bir DIY açık artırması yapmak veya bir “Şimdi Satın Al” listesi oluşturmak istiyorsanız, eBay ayrıca mobilya satmanıza da olanak tanır.

Örneğin, sadece kanepeler, osmanlılar ve eğlence standları gibi hantal öğeler için yerel pikap seçebilirsiniz. Kayma kapakları veya küçük masalar gibi daha küçük eşyalar da sevk edilebilir.

EBay web sitesinin geri kalanı dağınık görünebilirken, alıcılar görsel örneklere tıklayarak çeşitli mobilya kategorilerinde hızlıca filtre uygulayabilir. Yeni ve kullanılmış mobilyalar eBay'de bireysel satıcılar ve işletmeler tarafından satılabilir ve ilk girişleriniz ücretsizdir.

eBay satış fiyatı% 10'unu yalnızca ürün satıyorsa tutacaktır.

13. Sell.com
1999'dan beri bir başka online ticaret sitesi olan Sell.com, 1 $ 'dan başlayan reklamlar ile yerel mobilya listeleri oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, girişlerinizi otomatik olarak eBay, Google Ürünleri ve Büyük Ticaret'e yükleyebileceğiniz için Sell.com'u beğenebilirsiniz. Potansiyel kitlenizin erişimini genişletmek için üç platform var.

14. Etsy

Etsy'yi sanat ve el sanatları için online bir pazar yeri olarak düşünebilirsiniz, ancak mobilya ve ev dekor parçalarını da listeleyebilirsiniz.

Antika parçaları, vintage parçaları, el yapımı mobilyaları ve hatta çekme tutamakları gibi mobilya aksesuarlarını satabilirsiniz. Ayrıca, arzu ettiğiniz takdirde ABD’ye veya uluslararası olarak gönderim teklifinde bulunabilirsiniz. Alıcı, yerel bir 50 millik yarıçap içinde yaşıyorsa bazı işletmeler bile ücretsiz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Mevcut Ikea koleksiyonunuzu satabileceğiniz yer burası değil, ama mobilya, birkaç yüz dolardan satılmamış halde antika parçalara 5.000 dolardan fazla satıyor.

Mobilya sattığınız zaman Etsy'nin satıcı ücretleri listeleme başına $ 0.20 artı ücret ve komisyonlarda yaklaşık% 6,5'tir.

15. Fleapop

Bazı insanlar Fleapop'u Craigslist ve Etsy arasında bir karışımı düşünür. Vintage veya eklektik mobilya ve ev dekoru satmak için iyi bir yer olabilir.

Öğelerinizi, alıcıların dekor stillerini aramasını kolaylaştıran koleksiyona göre listeleyebilirsiniz. Listelenmesi ücretsizdir ve bir ürün satıldığında, Fleapop komisyonun% 6'sını tutar.

16. Shopify

Kendi işinizi ve web sitenizi oluşturmak istiyorsanız, Shopify ile yapın. Önceden hazırlanmış şablonlarıyla, dakikalar içinde çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, onlar bir tek elden alışveriş yapmak için izin veren online alışveriş arabaları ve ödeme işlemcileri sağlarlar. Ayrıca, kişisel satış yapmayı planlıyorsanız, Shopify ayrıca size meşru bir iş yapmak için bir kredi kartı okuyucu ve yazar kasa içeren bir taşınabilir POS sistemine sahiptir.

Ayrıca, günün herhangi bir saatinde veya herhangi bir anda size yardımcı olacak 7/24 müşteri desteğine, web sitenize ekstra değer katmak için ücretsiz stok fotoğraflarına ve pazarlama kampanyalarınız ve müşteri tabanınızla ilgili önemli ayrıntıları yakalamak için analiz araçlarına sahiptir.

17. özenle

Furnishly sadece ikinci el mobilyalara adanmış ilk online peer-peer marketplaces biridir.

2011 yılında Chicago'da başlayan Furnishly şimdi yerel satıcıları Amerika Birleşik Devletleri üzerinden alıcılarla birleştiriyor. Bir görüntü ile bir Etsy mağazasına benzeyen kendi mağazanızı oluşturabilirsiniz.

Bu site, Craigslist veya letgo kadar esnek değil. Chicago, Charlotte, Atlanta, Boston, Milwaukee, vb. Gibi Furnishly metropol konumlarından birinde satıcı olmanız gerekiyor. Boston'a uygun bir posta göndermeniz gerekmez. Adres, ancak, Cambridge'de veya Furnishly'de satılmak üzere onaylanması için yakındaki bir başka ilçede bulunması beklenebilir.

Furnishly'de satış yapmak, benzersiz, vintage veya antika olan ikinci el parçalara sahip işletmeler için daha iyi bir seçenek olabilir.

Öğeler yerel alıcıya yöneliktir, ancak, Furnishly alıcının isteği üzerine gemi göndermenizi gerektirebilir. Ücretlerle ilgili olarak, Furnishly web sitesinde tamamlanan tüm satışlar için% 10'luk bir ücret tutar.

18. Başkanlık

Başka bir yukarı ve gelecek vintage mobilya sitesi, lüks müşteriler için Başkanlıktır. Aslında, Mimari Özet dekorasyon için # 1 iPhone uygulaması olarak listelenen Başkanlık.

Mobilyaya ek olarak, ayrıca, Chairish'te sanat, ayna, kilim, dekor ve dış mekan mobilyaları satabilirsiniz. Her gün yüzlerce yeni ürün ekleniyor ve site tüm ülkeden ziyaretçi çekiyor.

Başkan, satış fiyatının% 20'sini tutacaktır. Ürünler alıcı tarafından yerel olarak alınacak şekilde otomatik olarak belirlenir. Mobilyaların sevk edilmesi gerekiyorsa, Başkan tüm ayrıntıları sonlandırmak için alıcıyla koordine edecektir. Başkan gösterge panosunu, e-postayı veya telefonu kullanarak alıcılarla iletişim kurabilirsiniz.

19. Viyet

Viyet, en pahalı parçalar için çevrimiçi bir mağazadır. Satmak istediğiniz parçaları fotoğraflamak ve değerlendirmek için evinize bir Vidat denetçisi gelecektir.

Minimum satış fiyatı mobilya için 1.000 dolar, aydınlatma için 500 dolar ve aksesuarlar için 100 dolar. Tüm ürünler yeni veya iyi durumda olmalı ve bir tasarımcı markası olmalıdır. Viyet ayrıca, mükemmel veya iyi duruma getirilebilecek öğeleri de dikkate alacaktır.

Ürünler değerlendirildikten sonra Viyet, web sitenizde, sosyal medyada ve e-posta adresinde, benzer parçalar arayan tasarımcılar ve alıcılar veritabanını kullanarak reklamını yapacak ve muhtemel alıcı Viyet'in liste fiyatının altında teklif verebilir. Fiyat çok düşükse teklifi reddedebilirsiniz.

Bir parça sattıktan sonra, Viyet nakliye işlemini koordine edecek ve satış fiyatının% 60'ını tutacaktır.

20. AptDeco

New York, New Jersey ve Washington D.C. sakinleri, AptDeco'da mobilya, aydınlatma ve kilim satabilirler. Philadelphia ve Boston sakinleri yakında da AptDeco'da satış yapabilecekler.

Öğeler ücretsizdir ve satış ücreti% 29'dur. Bir ürün satıldıktan sonra, AptDeco öğeleri alıcıya ücretsiz olarak teslim edecektir.

Şimdiye kadar, AptDeco 25.000'den fazla ürün satmaya yardımcı oldu. AptDeco'da, mobilya hala iyi durumda olduğu ve on yıldan uzun bir süre geçmediği sürece, herhangi bir marka veya ürün satılabilir. Bu, geçen yıl satın aldığınız Ashley Mobilya veya Ikea kesitini satabileceğiniz anlamına gelir.

AptDeco tarafından sunulan ve İnternet sitesinde sınıflandırılmış bir site yerine bu sitede satmaya ikna edebileceğiniz diğer bazı istatistikler, satışların% 85'inin ev ziyaretleri olmadan gerçekleşmesini, siparişlerin% 93'ünün teslim edildiğini ve 10 günlük satış süresinin ortalama olduğunu gösterir. Ayrıca, tüm siparişler AptDeco'nun ücretsiz satın alma koruması sigortası ile korunmaktadır.

21. 1. adımlar

1stdibs, dünyanın dört bir yanından satıcılar ve alıcılar ile antika, klasik, modern ve çağdaş mobilya tasarımları satmanızı sağlar.

Aslına bakılırsa, 2001 yılında Paris'te birinci sınıf tasarımcılardan oluşan bir ekiple başlamış ve dünyanın en iyi antika marketlerinden biri olmuştur.

New York City'de yaşayan bir tasarımcıysanız, bu siteyi, 54 1.dib tasarımcılarının eserlerini sergileyen bir showroom'u olduğu için düşünebilirsiniz.

1dib'de satışa başlamak için bir bayi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Onaylandığınızda, uluslararası pazara satış yapmaya başlayabilirsiniz ve 1dib'ler sattığınız ürünlerin nakliyesini planlayacak ve sigortalayacaktır. Ayrıca, başarılı bir 1.dib tüccarı olmanıza yardımcı olmak için bir hesap yöneticisine de erişebilirsiniz.

22. Lushpad

Lushpad, “yeni ve yaklaşan tasarım mobilyalarını” satmaya çalışan bir başka sitedir. Bu, Lushpad'in kullanılan modern ve orta yüzyıl eserlerinin satışının kökenlerinden bir değişiklik. Satmak için modern veya orta yüzyıl parçaları varsa, Lushpad hala yeni ve vintage parçalar için bir Facebook Alış & Satış grubu vardır.

Lushpad web sitesinde satmak için süreci başlatmak için Lushpad yöneticisine bir e-posta gönderin. Kişisel markanızı genişletmenin iyi bir yolu olabilir, çünkü Lushpad, odak değişikliği ile bile tasarımcı mobilyaları için popüler bir web sitesidir.

23. Daire Terapisi Pazaryeri

Apartment Therapy Marketplace, modern ve orta yüzyıl parçalarını satmanıza olanak veren bir sitedir. En büyük pazar yerleri New York, Washington DC ve Los Angeles metro alanlarıdır, ancak neredeyse her yerden satış yapabilirsiniz.

Listeleme ücretsizdir ancak girişiniz, giriş başına 1 dolarlık küçük bir ücret karşılığında yükseltebilirsiniz.Ayrıca, Etsy listelerinizi Apartman Terapisi'ne bile aktarabilirsiniz.

Apartment Therapy Marketplace'in kişisel bir hissi var. Resminizi içeren bir satıcı profili oluşturursunuz. Öğeler çevrimiçi olarak veya iPhone uygulamasıyla listelenebilir. Bir ürünü listeledikten sonra, Facebook ve Twitter'da da paylaşılabilir.

Ayrıca, teslim yöntemini şahsen, yerel teslimat veya varış noktasına gönderilecek şekilde de belirtebilirsiniz. Uluslararası alıcılara bile gönderebilirsiniz!

24. Route 66 Mobilya

Route 66 Furniture'daki Route 66'daki vuruşlarınızı alın. Kullanılmış mobilyalar için bir çevrimiçi alış ve satış konsinye mağazası olarak, satmak istediğiniz ürünlerin fotoğrafını çekin ve ayrıntıları Route 66'ya e-posta ile gönderin. Bir iş günü içinde Route 66 size daha fazla soru soracaktır veya bir alma vakti.

Daha sonra öğeler Route 66'nın deposuna teslim edilir. Ürün satıldığında, gelirin% 50'sini kazanırsınız.

Öğeleriniz 30 gün içinde satmazsa, Route 66, orijinal satış fiyatını yarıya düşürme seçeneğine sahiptir.

60 günden sonra, satılmayan öğeler kaldırılır ve öğeleri kaldırmanız, size geri gönderilmeleri, bir yardım kuruluşuna teslim edilmeleri veya eşyaların geri alınması için bir talepte bulunmanız durumunda ödeme yapma seçeneğiniz vardır.

25. Oodle

Oodle, yerel olarak mobilya satmanıza izin veren başka bir çevrimiçi sınıflandırılmış sitedir. Listelemeler ücretsizdir ve satın alma işlemini sonuçlandırmak için alıcıyla buluşmak üzere programlayabilirsiniz.

Sonuçlar, alıcıların mevcut konumlarına yakın yerlerde listeleri göreceği anlamına gelen posta koduna dayanmaktadır. Bu, arama trafiği açısından daha küçük bir web sitesidir ve öne çıkan şehirlerinden birinde yaşıyorsanız daha iyi bir seçenektir.

26. Wertz Kardeşler

Los Angeles metro sakinleri, kullanılmış mobilyalarını çek veya mağaza kredisi için Wertz Brothers'a satabilirler. Gönderide hiçbir ürün satılmamaktadır.

Wertz Brothers'a resim ve detay göndererek başlayabilirsiniz. Tam bir mobilya evi satmak bile mümkün. Hafta içi teslimat hizmeti sunmaktadırlar.

27. Teklif Verme

Teklifleri, “yerel olarak satın alma ve satmanın en kolay yolu” olarak faturalar. Bu, öğelerinizin anlık resimlerini, kısa bir açıklamasını ve fiyatını sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi sınıflandırılmış uygulamadır.

Alıcılar, listelenen fiyatınızı takip edebilir veya karşı fiyat teklif edebilirler. Tüm iletişim, uygulama içi sohbet içinde tamamlanabilir ve satışı tamamlamak için alıcıyla tanışırsınız.

Alıcılar en yakın sonuçları görecek ve anahtar kelimeleri de arayabilecekler.

28. Geri Dönüşümcü

Recycler aslında L.A.-tabanlı gizli gazete servisi olarak başladı. 2010 yılında, ulusal bir çevrimiçi sınıflandırılmış pazar olarak yeniden piyasaya sürüldü.

Liste ücretsizdir ve her gün en fazla 25 listeyi gönderebilirsiniz. Mobilya listelerinizi sosyal medyada doğrudan Recycler web sitesinden de paylaşabilirsiniz.

29. Bonanza

Bonanza genellikle Amazon ve eBay'e alternatif olarak kabul edilir ve bireysel satıcı ve işletmelerden benzersiz ürünler satma konusunda uzmandır.

Bonanza'da her türlü mobilyayı zaman periyoduna veya türüne bakılmaksızın satabilirsiniz.

Shopify gibi, Bonanza bir çevrimiçi vitrin oluşturmanıza izin verir ve bir web sitesi gerekli değildir. Şu anda sitelerinde, çevrimiçi olarak satılabilecek her şeyi satan 40.000'den fazla mağaza var. Bonanza Pazarı'ndaki eşya listelerine ek olarak, bunlar ayrıca eBay ve Etsy'de de listelenecek.

Bonanza ayrıca PayPal, Checkout by Amazon ve kredi kartlarını kabul ederek esnek ödeme seçeneklerine sahiptir. Ayrıca, Google AdWords kredisinde 100 ABD doları kazanırsınız.

30. Pinterest

Pinterest, kendi web sitenizden veya yerel işinizden yapabileceğiniz ve satabileceğiniz mobilyaları listelemenizi sağlar. Markanızı ücretsiz olarak tanıtmak için sosyal medyayı kullanmanın iyi bir yolu olabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için iğnelerinizi artırabilirsiniz.

Yüklediğiniz Pinterest pimleri doğrudan sitenize bağlantı verebilir veya eBay gibi diğer e-ticaret sitelerine veya Trove Market ve Recycler gibi bu makalede listelenen diğer sitelere gidebilir.

31. eBid

eBid, 1999 yılında oluşturulmuş bir eBay alternatifi. Şaşırtıcı derecede düşük% 3'lük bir orana sahip olan ve 14.000'in üzerinde ürün listelemesine sahip olan çok düşük komisyon ücretleri var. EBay gibi, mobilyayı (ve diğer öğeleri) açık artırma stili listelemelerini veya yerel alımları gerektiren veya gerektiren "Şimdi Satın Al" listelerini listeleyebilirsiniz.

Şu anda Amazon, eBay ve diğer önde gelen çevrimiçi pazarlarda sattığınız öğeleri de içe aktarabilirsiniz. Kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapılmasına ek olarak, Skrill ödemelerini de kabul edebilirsiniz.

eBid ayrıca uzun vadeli satış ücretlerinizi düşürmek ve hatta ücretsiz bir tişört almak için 50 ABD doları ömür boyu üyelik satın almanızı sağlar.

32. Bookoo

Bir mini-sosyal medya platformu olarak da ikiye katlanan bir aile dostu çevrimiçi sınıflandırılmış site Bookoo'dur. Bu site, askeri bir üsse yakın bir yerde yaşıyorsanız, ABD, askeri tesisler ve sosyal medya platformu kurulduğundan emin olabilirsiniz. satın alma.

Bookoo ile listelemek ücretsizdir. Alıcılar ve satıcılar, iş yapmak için iyi bir insansanız, gelecekteki alıcıların karar vermesine yardımcı olabilecek derecelendirmeleri bırakabilir.

Bookoo sosyal medya platformunda diğer Bookoo kullanıcılarını da “arkadaş” edebilirsiniz. Profilinizi görüntüleyen alıcılar, şu anda sattığınız diğer öğeleri görebilir.

33. Ruby Lane

Online antika ve antika mobilya satışı için başka bir çevrimiçi site Ruby Lane'dir.

Ruby Lane'de satılan her şey birinci sınıftır ve en yüksek doları alır. Ruby Lane'de satışa başlamak için 100 dolar kurulum ücreti Çevrimiçi mağazanızı açtığınızda, 80 öğeyi veya daha azını listelediğiniz takdirde aylık 69 ABD doları aylık bir ücret alırsınız. Ayrıca, her ürünün 19 kuruşluk bir liste ücreti vardır.

Ruby Lane, bu listedeki diğer sitelerden daha pahalı olabilir, ancak antika veya eski mobilyayı yenilerseniz ve bu hobisi bir işletmeye dönüştürmek istiyorsanız iyi bir seçenek olabilir.

34. Arizona Ofisi Tasfiye ve Tasarımları

Adına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri'nde herhangi bir yerde kamyon doluluk miktarlarında yaşıyorsanız, kullanılmış ofis mobilyalarını Arizona Ofisi Tasfiye ve Tasarımlarına satmak mümkündür.

Arizona Ofisi, Phoenix metro alanının yakınındaki yerel işletmelerden kullanılmış ofis mobilyalarını toplayacak ve 1986'dan beri faaliyet gösterecek. Stilleri yükseltmeye veya değiştirmeye hazır olduğunuzda bile ticaret kabul ediyorlar.

Kullanılan dosyaları, masaları, sandalyeleri, masaları, kabinleri, lobi mobilyaları, sanat eserleri ve diğer çeşitli armatürleri satabilirsiniz. Herman Miller Aeron sandalyeleri için en yüksek doları ödeyecekler. Satış fiyatlarına başlamak için, web sitelerine bir teklif gönderin veya bir çağrı yapın.

35. Mobilya Bulucuları

10 veya daha fazla eşleşen ofis mobilya biriminiz varsa, listenizi Mobilya Bulucularına gönderebilirsiniz. Girişinizi gönderdikten sonra, Mobilya Bulucu bir teklif oluşturmak için yerel bayileriyle çalışacaktır.

Teklif edilen fiyatı aldıktan sonra, satışa devam edebilir veya başka bir alıcıyı aramaya devam edebilirsiniz. Gönderime resim eklediğinizden emin olun, resimler eklenmeden tüm teklifler otomatik olarak reddedilir.

özet

İster downsizing, remodeling, ister paraya ihtiyacınız olsun, yerel ve online olarak mobilya satabilirsiniz. Gerçekten istiyorsan, her ikisini de yapabilirsin. Kendiniz satmak, konsinye satmak veya gelecekteki mobilya alımlarında mağaza kredisi almak mümkündür. Herhangi bir seçenek, kaldırımın üzerine atmaktan daha finansal olarak daha ödüllendirici.

Daha önce kullanılmış mobilya sattın mı? Eğer öyleyse, sizin için süreç nasıldı?

Videoyu izle: TÜM AİLE İÇİN XX SOĞUK VE HIZLI DIY PROJELERİ

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GF ¢ 033: 15 Neden Erken Emekli Olmayacaksınız?
Maliye

GF ¢ 033: 15 Neden Erken Emekli Olmayacaksınız?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC033_.mp3 Kim erken emekli olmak istemiyor? Ne yazık ki, pek çok insan bunu yapamaz. Daha da kötüsü, birçok insanın erken emekli olamayacağına dair bir fikri yok. 30'lu yaşların ortalarında, bu çiftin 50'lerindeki emekli maaşları sadece 17.000 $ 'lık tasarrufları olsa da emekliye ayrılmaları planlanıyordu.
Devamını Oku
Airbnb ile Para Kazanmak
Maliye

Airbnb ile Para Kazanmak

Sitede hep dışarıda ekstra para kazanmanın en iyi yollarından bahsediyoruz. Pizza dağıtımı gibi aktif gelir kaynaklarına yatırım yapan temettü gibi pasif gelir kaynaklarından gelir kazanma kabiliyetiniz gerçekten kendi elinizde. Eğer daha fazla nakit yapmak ve kiraya verebilir Evinizde fazladan bir oda var arıyorsanız, Airbnb gerçek para içine odayı açmak için çok iyi bir fırsat olabilir.
Devamını Oku
Kullanılmış Kullanılmış 10 Şey
Maliye

Kullanılmış Kullanılmış 10 Şey

Para biriktirmeye çalışıyorsanız, paranızı harcadığınız paraya iyi bakın. Yemek ve yaşam masrafları gibi ihtiyaçlardan bahsetmiyorum, aksine sizin için çok fazla para ödüyorsunuz. Aslında, ihtiyacınız olmadığında tam fiyat ödeyebileceğiniz birkaç şey var.
Devamını Oku
Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri
Maliye

Online alışveriş yapmak için ödeme en iyi 6 Cashback siteleri

İnsanların alışveriş yaparken paradan tasarruf etmelerine yardımcı olan büyük trendlerden biri de para kazanma sitelerini kullanmaktır. Çevrimiçi alışveriş yapmak için size para ödeyecek birkaç büyük para kazanma sitesi vardır. Demek istediğim, yine de alışveriş yapacaksın, değil mi? Bunu yaparken neden ekstra para kazanmıyorsunuz? İnternetten alışveriş yaparak kazandığınız para birkaç farklı şey için kullanılabilir.
Devamını Oku