Maliye

En İyi Kişisel Finans Geçen Hafta 4

En iyi Kişisel Finans Takvimi Toplaması için bir kez daha, kişisel finans makalelerinde haftanın en iyilerini paylaşıyoruz. Bugünün seçimlerinin tadını çıkaracaksınız.

En sevdiğim yeni bloglardan biri, Para Şeftali, TV maliyetlerini düşürmek ve harika TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarmak için harika bir makale yayınladı. Bir Ayda 28 $ 'a ihtiyacınız olacak tüm TV, bankayı kırmayacak harika TV seçenekleriyle paylaşır.

Yakup gelen Ben Kalbi Bütçeler Bu hafta, Broken Doesn't Mean Broken başlıklı harika bir makale yazdı. Jacob ve ailesinin, ailelerinin ne değerin gerçekte olduğuna dair görüşleri nedeniyle sadece 14 dolarlık bir buzdolabı 2 dolar kazandığını öğrenin.

Arkadaşımız j $ Bütçeler Seksi Sonsuza Kadar Olan Şeyler başlıklı bir düşünce kışkırtıcı yazı yazdı. Gününüze küçük bir bakış açısı kazandırmak için harika bir yazı.

Erken emeklilik uzmanı Bay Para Bıyık Bu hafta bir evin nasıl satılacağına dair bilgeliğini paylaştı. Bu makalede, bir ev sattığınızda karınızı maksimize etmek için akıllı ipuçları paylaşılmaktadır.

Elyssa Git Bankacılık Oranları Her zaman Yoksul olmanız için Neden Olduğu 23 Neden başlıklı güçlü bir makaleyi paylaşır. Parasız bir tuzağa düştüğünüzde ve dışarı çıkamıyorsanız, bu uzman grubundan öğrenme alışkanlıklarının ve kararlarının sürekli olarak kırılmaya neden olduğunu öğrenmekten faydalanabilirsiniz.

Erin Uyuşmazlık Kuralları Neden Harcamalarına Dayalı Diğerlerini Yargılamaktan Neden Olmalı? Burada Erin kişisel deneyimlerini başkalarını yargılayarak ve onun deneyimlerinden neler öğrendiğini anlatıyor.

Mali Mentor Erken Emeklilik için Zenginlik Kurmak için 12 İpuçları başlıklı bir servet-inşaat hakkında bir eğitim sonrası paylaştı. Finans özgürlüğüne yönelik bu iyi planlanmış harita, kendi erken emeklilik planınızı oluşturmaya ilham vermenizi ve motive etmenizi sağlayacaktır.

Frugal Farmer 36 ve Mortgage Free: One Family's Journey'de ipoteksiz olma konusunda güçlü bir hikaye paylaştı. Bu ailenin evlerini çok küçük yaşlarda ödemek için kullandıkları ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenin.

Sarah Borç Çalıştır Bal ile Konuşma Parası başlıklı yazısında evlilik ve finans hakkında yazıyor. Sarah, eşinizle güçlü bir finansal ortaklık kurmaya yönelik ipuçlarını paylaşıyor.

Greg bitti Kulüp Thrifty Acil Müdahale Fonu Neden Bombusluk'taki para biriktirme tasarrufunun aile maliyesi üzerindeki olumlu etkisini paylaşıyor. Bu eksiksiz postayı, bir peluş acil yardım fonu yararları ve kendi kendinize nasıl inşa edebileceğiniz konusunda takdir edeceksiniz.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve bu güzel yazıları okuyarak finansal eğitiminizi geliştirmek için biraz zaman ayırın. Ve bu süreçte harika bir haftasonu geçirin!

Videoyu izle: Kişisel Finans Yönetimi. 5 Para Tavsiyesi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Mortgage Hızlı Ödemenin 7 Yolu
Maliye

Mortgage Hızlı Ödemenin 7 Yolu

Her ev sahibinin zihninin arkasında tek bir hedef varsa, son mortgage ödemelerini yaptıkları güne aittir. ABD Haberleri ve Dünya Raporu bize Freddie Mac'in son istatistiklerinin bize ev sahiplerinin yüzde 85-90'ının 30 yıllık ipotek aldığını gösteriyor. Otuz yıl birisine para borçluyuz ve bir bankaya faiz ödemek için uzun bir zaman.
Devamını Oku
Bir Cosigner Olmadan Öğrenci Kredileri Rehberi
Maliye

Bir Cosigner Olmadan Öğrenci Kredileri Rehberi

Öğrenci kredileri, öğrencilerin daha yüksek eğitim düzeylerine ulaşmalarına yardımcı olmak içindir. Birçok kişi için, öğrenci kredileri bir kozmopolit olmadan almak zordur, çünkü bankalar, ödeyemediği takdirde, krediyi garanti eden kişinin bunu ödeyebileceği konusunda güvence ister. Tüketici Mali Koruma Bürosu'na (CFPB) göre, öğrenci kredileri ülkenin en büyük ikinci tüketici borç piyasasıdır.
Devamını Oku
Her zamankinden daha hızlı öğrenci kredileri ödemek nasıl
Maliye

Her zamankinden daha hızlı öğrenci kredileri ödemek nasıl

Öğrenci kredilerinizi daha hızlı ödemeye mi çalışıyorsunuz? Yalnız değilsin. 2018'de, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki toplam öğrenci kredi borcu seviyesi 1.5 trilyon dolar civarındadır. Bu tüm zamanların en yükseği. Ve yeni borçluların ve bileşik faizlerin sürekli akışı sayesinde, sayı saniyede 2,726 dolara tırmanmaya devam ediyor.
Devamını Oku
Bütçeleme nedir ve neden bir bütçe önemlidir?
Maliye

Bütçeleme nedir ve neden bir bütçe önemlidir?

“Bütçelendirme” kelimesi aklınızda olumsuz düşünceler getirir mi? Yoksa bütçeyle yaratma ve yaşama düşüncesinde biraz bilgisiz misiniz yoksa göz korkutuyor musunuz? Burada bir yargı yok. Ben de aynı şekilde hissetmiştim. Bütçelemeyi okurken veya düşündüğümde bu düğümü midemde bulabilirim. Hayatımın geri kalanı için pirinç ve fasulye üzerinde yaşama vizyonları olurdu.
Devamını Oku