Maliye

Jesse Clark başkalarına yardım eden bir iş yaptı nasıl

Bize kendiniz ve işiniz hakkında biraz bilgi verin.

Ben on yıldan uzun bir süredir teknoloji sektöründe yer alan uhet Teknolojileri'nin bir kıdemli lise ve kolej hocası ve kurucusu / CEO'su Jesse Clark'ım. Kuruluşlara ve küçük işletmelere çevrimiçi varlıklarını artırmalarına yardımcı olma konusunda bir tutku buldum ve müşterilerim için en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için yalnızca en iyi profesyonelleri işe alıyorum.

Neden kendi işine sahip olmak istedin?

Kendi programımı ayarlamak istedim. Benim görüşüme göre, günün ortasında evden veya ofisten ayrılmaktan ve bakkala koşmaktan ya da üç saatlik bir öğle yemeği yemekten daha değerli bir şey yoktur. Bu esneklik gerçekten kendim için iş yapmak istediğim başlıca nedenlerden bir tanesi.

İşe ne zaman başladın?

Bir yüklenici olarak diğer şirketler için çalışırken 2013 yılında işe başladım. Sonunda 2014 yılının Ağustos ayı işiyle dolu zaman geçirdim.

Başlamadan önce iş alanınızda hangi eğitim / deneyime sahipsiniz?

Lise medya prodüksiyon öğretmeniydim ve aynı zamanda üniversite düzeyinde web tasarım eğitimi aldım. Teknoloji dünyasına atıldım ve yeni platformlar ve sistemler öğrenmek zorunda kaldım. Web tasarımı ile anında bir tutku buldum.

İşinizi başlatırken hangi zorluklarla karşılaştınız?

Yeni müşterilere ulaşmak yeni bir işe başlamanın en büyük mücadelesi olmaya devam ediyor. Bu yavaş bir süreçtir. Bununla birlikte, yerel ağ gruplarına dahil olmak, çevrimiçi topluluklar ve çevrimiçi bir varlık geliştirmek, para vermeye başlıyor. Rekabetin önünde kalmak önemlidir ve bunu yapmanın tek yolu isminizi buraya getirmektir.

Bir karı görmeden önce işi ne kadar sürdünüz?

Benim görevim, hemen karımı görmeme izin veren ÜCRETSİZ ve uygun fiyatlı çevrimiçi kaynakları kullanarak başımı aşağıya tutmaktır. Aslına bakarsanız, web sitemde, işletmemi fevkalade işletmek için kullandığım tüm ücretsiz ve ucuz kaynakları paylaşan ücretsiz bir e-kitap var. Ancak, hayal ettiğim karları görmek için önümde uzun ve zorlu bir yolculuk var.

İşe giriş, evliliğinizi / ailenizi nasıl etkiledi?

İşi ve aileyi nasıl dengeleyecek konusunda birçok tartışma oldu. Herkesi mutlu etmek için programlarımızla gelmeliydik. Girişimciler kendi işleriyle tüketilmemeye dikkat etmelidir.

Girişimcilik sizin için en iyi şey nedir?

Girişimciliğin en değerli faydalarından birinin, en azından benim için, tüm iş alanlarında beceriler geliştirdiğim ve güçlü ve zayıf yönlerimin neler olduğunu öğreneceğimi söyleyebilirim. Kendi kitap kalıcam, proje yöneticisi, satış sorumlusu ve tasarımcı olmam gerekiyor.

Bu arada girişimcilik hakkında hangi dersleri öğrendiniz?

Yardım almadan iş yapamazsın. Gerektiğinde tavsiye ve yardım için başkalarına ulaşmanız gerekir. İşinizi yapabileceğinizden daha iyi bir iş çıkarabileceğinizden, işinizin en iyi yaptığınız yönlerine odaklanmanız için yardım ve dışarıdan yardım almaktan korkmayın.

Girişimciliği düşünenler için ne tavsiyeniz var?

İşinize başladığınız sırada yarı zamanlı bir iş veya hatta tam zamanlı bir işte çalışmaktan korkmayın. Mümkünse bir borç almayın. Ayrıca, güçlü yanlarınızı ve zayıf yönlerinizi de keşfedeceksiniz ve diğer profesyonellere ulaşmanız ve hatta eksik olabileceğiniz güçlü yönleri olanlarla ekip kurmanız gerekir.

Örneğin, benim içerik hizmetleri için tüm SEO hizmetlerim ve The Frugal Farmer'daki Laurie için Well Kept Cüzdan'da Deacon kullanıyorum. Başarılı bir iş yürütmenin bir parçası, iyi çalıştığınız ve iş hizmetlerinizi ve bakım kalitesini artıran yükleniciler / iş ortakları bulmaktır. İşinizi büyütmenize yardımcı olacaksa, diğerlerini yanınızda getirmekten çekinmeyin.

Jesse ve işinizin çevrimiçi olarak parlamasına yardımcı olmak için sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.ushinetechnologies.com adresinde bulabilirsiniz.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Arama: Dallas Eagan / Homicidal Hobo / Sarhoş Denizci Tarihi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bir LLC On Line Nasıl Kurulur
Maliye

Bir LLC On Line Nasıl Kurulur

Kendi işinizi kurmaya hazırsanız veya hazırlıyorsanız, şirketinizi bir LLC olarak belirlemeyi düşünmelisiniz. Bir LLC kurduğunuzda, kişisel varlıklarınızı yasal olarak iş varlıklarınızdan ayrı tutmanıza izin verir. Bir LLC'nin oluşturulması kişisel sorumluluk koruması sağlar ve finansal varlıklarınızı ve finansal sorumluluklarınızı daha kolay ayırmanıza olanak tanır.
Devamını Oku
Ev Zavallı Olmanın Önlenmesi
Maliye

Ev Zavallı Olmanın Önlenmesi

2006-2007'deki konut balonu patladığında ve konut değerleri 2012'de daha da düşük seviyelere ulaştığında, Amerika'nın ev sahiplerinin cüzdanları üzerindeki etkisi büyük bir zaman oldu. Evin hacizleri 2005'te yaklaşık 885.000 iken, U.'nun ABD'nin zaman çizelgesine göre yaklaşık% 42'lik bir artışla 1.259.000'e ulaştı.
Devamını Oku
Uygun Devrilme Görgü Görüyor musunuz?
Maliye

Uygun Devrilme Görgü Görüyor musunuz?

Birçoğumuz başkalarından bir tür hizmet almayı sağlayan faaliyetlerde bulunuyoruz. Bununla birlikte, ne kadar bahşiş verileceğini bilmek zor olabilir - ve bahşiş vermenin toplumsal bir gereklilik olduğu düşünüldüğünde. Devrilme görgü kuralları endüstriden sanayiye ve ülkeden ülkeye farklıdır. Çok fazla devrilme genellikle bir problem değildir; Çoğu insanın mücadele ettiği yerde, bunu gerektiren bir durumda yeterince ya da hiç devrilme olmaz.
Devamını Oku
Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme
Maliye

Peer to Peer Yatırım Yazılım - LendingRobot İnceleme

LendingRobot, peer-to-peer (P2P) kredi platformu yatırımlarını tamamen otomatikleştiren bir hizmettir. Hizmet, bireysel yatırımcılar için kullanılabilir ve hem uygun maliyetli hem de kullanımı kolaydır. LendingRobot, bulut teknolojilerini makine öğrenimi algoritmalarıyla birleştirerek düşük riskte üstün getiriler sağlamaya çalışır.
Devamını Oku