Yatırım

Kişisel Sermaye İnceleme - Tüm Yatırımlarınızı Tek Bir Yere Yönetme

Yatırımcılar için özlem duyduğum bir şey, tüm finansal hesaplarınızı - yatırım portföyünüzü, kontrol hesaplarınızı, kredi kartlarınızı ve diğer kredi hesaplarınızı - tek bir yerde senkronize etmenizi sağlayan ve daha sonra yatırımla ilgili bir analiz sağlayan bir araçtır. tüm portföyünüz.

Nane, size sayı vermenin harika bir işidir, ancak herhangi bir finansal bilgi sağlama konusunda yetersiz kalmaktadır.

Daha sonra müşterilerim için abone olduğum ve her iki hesapta da mükemmel olduğunu düşündüğüm Blueleaf var, ancak DIY yatırımcısı için uygun değil.

Kişisel Sermayeyi keşfettiğimde, daha fazla bilgi edinmek için çok heyecanlıydım ve yatırım hesaplarımın tümünü hemen imzalayıp senkronize ettim.

 

Hesap aç

 • Hızlı bakış
 • Tamamen ücretsiz bir yatırım aracı ve bir finansal danışmana erişim paketi
 • Tüm hesaplarınızı toplayın ve tüm portföyünüzün yatırımla ilgili analizini alın
 • Yıllık her şey dahil ücret için premium varlık yönetimi seçeneği
 • En iyi mali çıkarınız için hareket etme yükümlülüğü

Hesap aç

Kişisel Sermaye nedir?

Kişisel Sermaye, masaüstünüzden veya telefonunuzdan alabileceğiniz, size yardımcı olacak çevrimiçi bir araçtır:

 • Tüm finansal hesaplarınızı gerçek zamanlı olarak izleyin - hesap, hesap sertifikası veya emeklilik hesabı denetimi
 • Danışmanlık - para kazanmak için tasarlanan objektif yatırım tavsiyesi alın
 • Hedeflerinize uygun yatırım seçenekleri sağlayın

Bu fantastik. Gördüğünüz gibi, öncelikle servet yönetimine odaklanan finansal danışmanlar etrafta kalmak için masraflı olabilir. Ya yönetilen varlıkların bir yüzdesini veya saatte birkaç yüz dolar gibi yüksek bir düzeye çıkabilen saatlik bir saatlik ücretin yanı sıra alım satım komisyonları ve idari ücretler talep ederler. Yani, bu danışmanlar kesinlikle mükemmel olsa da, yatırım yapmak için milyonlarca dolar olmadıkça çoğunlukla ulaşılamazlar.

Dahası, bu varlık danışmanları size bir bütçeyi nasıl bir araya getireceğinizi öğretmek için gerçekten orada değildir, kesinlikle paranızı yönetirler.

Kişisel Sermaye kurtarmak için.

Ne düşündüğünü biliyorum. “Tamam, harika, ama neden bu yeni adamlara güvenmeliyim?” Sana karşı dürüst olmalıyım. Kişisel Başkent'in web sitesinde, kalbimi ritmi atlayan iki kelime vardı.

Bu iki kelime? Hazır mısın?

Güvence Yükümlülük

İşte doğrudan web sitelerinden kopyalayın:

Amaç Önerisi: Özürlü olan gerçek şu ki bankacılar ve brokerler, kendilerine değil, kendinize yardımcı olmaya motive ediliyorlar. Onlar ürünleri itmeye, komisyon kazanmaya ve geri tepme yapmaya hak kazanan satış görevlileridir. Tam tersine, Kişisel Sermaye bir yatırım danışmanıdır. Güvence yükümlülüğü kabul ediyoruz En iyi ilginizle hareket etmek ve tavsiyemiz sizin için değil, sizin için para kazanmayı amaçlamalıdır.

Bu, konuştuğunuz herhangi bir finansal danışman ile, ister şahsen ister çevrimiçi olsun, kesinlikle önemlidir. Güvene dayalı görev, tarafların menfaatlerinizi kendi çıkarları doğrultusunda yasal bir zorunluluk haline getirdiği anlamına gelir. Normal brokerler, yatırımlarınızı tekrar tekrar yapmak için komisyonlar alırken (ki burada size ve oradaki kayıp yüzdelerindeki binlerce dolara mal oluyorsunuz), Kişisel Sermaye sizin çıkarlarınızın üstesinden gelmek için kendilerine bir şart koymaktadır.

Bu cok büyük!

Cidden, Kişisel Sermaye bu konuda benden önemli noktalar.

Kişisel Sermaye Nasıl Çalışır?

Kişisel Sermaye, ücretsiz yatırım ve doğrudan yatırım yönetimine sahip bir premium sürüm sunuyor. Hangi sürümü kullanırsanız kullanın, hesabınız aslında hesabınız için mütevelli olarak çalışan Pershing Advisor Solutions tarafından tutulur.

Serbest Sürüm.

Ücretsiz sürümü ile, Kişisel Sermaye platformunu tam olarak kullanmanın yanı sıra bir finansal danışmandan ücretsiz danışmanlık hizmeti alırsınız. Bu danışman size, portföyünüzle neler yapabileceğiniz konusunda yatırımlarınızın ve tavsiyelerinizin kişiselleştirilmiş bir analizini verecektir. Finansal danışmanınıza telefon, e-posta veya çevrimiçi sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz.

Aslında, Personal Capital'in prim ürününden ücretsiz sürümü ayıran tek özellik, kişiselleştirilmiş portföy yönetimidir. Bunun dışında, ücretsiz sürüm, tüm mali hesaplarınızı, 401 (k) analiz cihazını, nesnel yatırım danışmanlığını ve yatırım kontrollerini bir araya getirme kabiliyeti dahil olmak üzere, platformda bulunan birçok özellik ve faydaları içerir. gerçek zamanlı finansal gösterge panosu ve mobil uygulama aracılığıyla erişim.

Premium Versiyon.

Servet Yönetimi programı olarak da bilinen Personal Capital'in prim programı, yatırım portföyünüzün aktif yönetimini içerir. Benzer diğer ürünler gibi, ilk önce risk toleransınızı, kişisel tercihlerinizi ve yatırım hedeflerinizi belirlerler. Bu değerlendirmeyi kullanarak, bu parametrelere uyacak şekilde uyarlanmış bir portföy oluştururlar.

Bu hizmet için ücret yapısı aşağıdaki gibidir:

 • İlk 1 milyonun% 0.89'u
 • İlk 3 milyonun% 0,79'u
 • Bir sonraki 2 milyon doların% 0,69'u
 • Bir sonraki 5 milyon doların% 0,59'u
 • 10 milyondan fazla bakiye% 0,49

Bu ücretler, aktif yatırım yönetim hizmetleri tarafından geleneksel olarak tahsil edilen% 1 ila% 2 arasındaki ücretlerle karşılaştırıldığında oldukça makul. Ücretler, yalnızca Kişisel Sermaye'de yönetilen varlıklar için geçerlidir ve 401 (k) planınız gibi sitede toplanabilecek diğer yatırımlara uygulanmaz.

Ve bu kadar. Ek ücret yok. Kişisel Sermaye, ticaret, komisyon, idari ya da diğer herhangi bir yatırım ücreti ödememektedir. Tek maliyetiniz, portföy düzeyinize uygulanan yıllık, her şey dahil yüzdür.

Yatırım stratejisi.

Kişisel Sermaye, portföyünüzü yönetmek için Modern Portföy Kuramı'nı (MPT) kullanır.MPT, bireysel güvenlik seçimine ve daha geniş varlık sınıflarında çeşitlendirmeye daha az odaklanır. Bu varlık sınıfları şunları içerir:

 • ABD hisse senetleri (bireysel stokları içerebilen)
 • ABD tahvili
 • Uluslararası hisse senetleri
 • Uluslararası tahviller
 • Alternatif yatırımlar (ETF'ler ve mallar dahil)
 • Nakit

Kişisel Sermaye, portföyünüzü oluştururken fon kullansa da, az sayıda şirkette yoğun bir şekilde yoğunlaşmamak için 100'e kadar menkul kıymeti de içerebilir.

Ayrıca, Kişisel Sermaye'nin yatırımlarınızı yönetmek için entegre bir yatırım yaklaşımı kullandığını da keşfettim. Bu da oldukça benzersiz bir özellik. Bu, portföyünüzün yönetiminde, Kişisel Sermaye tarafından yönetilmeyenler de dahil olmak üzere, tüm yatırım şirketlerinizi hesaba katmaları anlamına gelir. Örneğin, 401 (k) hesabınızı yönetmedikleri halde, 401 (k) tahsisleriniz irade yatırımlarınız hakkında karar verirken dikkate alın Hangi Aslında Kişisel Sermaye tarafından yönetiliyor.

Kişisel Sermaye Araçları ve Faydalarının İncelenmesi

Kişisel Sermaye kullanımında uzun bir araç ve fayda listesi var. Daha ilginç olanlardan bazıları şunlardır:

Yatırım Kontrolü

Bu araç yatırım portföyünüzü analiz eder ve risk düzeyinizin hedeflerinizle tutarlı olduğundan emin olmak için risk değerlendirmesi yapar. Bu, yatırımlarınızla birlikte gitmeniz gereken yere götürecek bir varlık tahsisi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

401 (k) Fon Tahsisi

Bu araç, kişisel sermayenin doğrudan yönetimi altında olmasa bile, işveren sponsorluğundaki 401 (k) planınızı analiz etmek için kullanılabilir. En azından planınızın içerdiği yatırım seçeneklerine dayanarak, varlık tahsisinizde size yardımcı olmak için kullanılabilir. Bu, 401 (k) planlarının çoğu, herhangi bir yatırım yönetimi tavsiyesi içermediği için mükemmel bir araçtır.

Emeklilik Planlayıcısı

İnternet'te çeşitli sitelerde genellikle emeklilik planlayıcılarını veya emeklilik hesaplarını bulabilirsiniz. Ancak, tüm yatırım hesaplarınızı listelediğiniz yerde bulundurmaktan daha iyi bir yer var mı? Kişisel Sermaye Emeklilik Planlayıcısı, zaman geldiğinde hazırlıklı olacağınızdan emin olmak için emekliliğinizdeki numaraları çalıştırmanıza izin verir. Bir çocuğun doğumu veya kolej için tasarruf gibi, hayatınızda büyük değişiklikler emeklilik planınıza dahil etmenizi sağlar.

Net Değer Hesaplama.

Kişisel Sermaye, tüm mali hesaplarınızı aynı platformda topladığından, net değerinizi sürekli olarak izleyebilir. Bu, finansal durumunuzun en kapsamlı görünümünü elde etmenizi sağlayacaktır, çünkü sadece varlıklarınızı değil borçlarınızı da dikkate alır. Net değer, genel finansal gücünüzün en iyi tek göstergesidir ve bu, onu takip etme fırsatı verecektir.

Nakit Akışı Analizörü.

Bu makaledeki odağımız öncelikli olarak Kişisel Sermaye'nin yatırım tarafında olmasına rağmen, bir bütçeleme kabiliyeti de içerdiğini bilmek önemlidir. Nakit Akışı Analizcisi, gelirlerinizi ve harcamalarınızı tüm kaynaklardan takip ederek, paranızı nerede harcadığınızı (veya çok fazla harcamanızı) sağlayarak, genel bütçenizi iyileştirecek düzenlemeler yapmanıza yardımcı olur.

Mobil uygulama.

Kişisel Başkentin mobil uygulaması Apple iPhone, iPad, Apple Watch ve Android'de indirilebilen ücretsiz bir özelliktir. Mobil sürüm, masaüstü platformunda mevcut olan her şeye sahiptir. Hareket halindeyken yatırım portföyünüzü, bankacılık ve kredi kartı faaliyetlerinizi izlemenizi sağlar.

Vergi optimizasyonu.

Kişisel Sermaye, portföyünüzün yönetiminde vergi optimizasyonunu kullanır. Bu özellik, ücretsiz sürümü kullanıyorsanız, premium Wealth Management istemcileri için kullanılabilir.

Vergi optimizasyonunun bir parçası olarak çeşitli taktikler kullanıyorlar. Örneğin, vergiden muaf hesaplarda gelir üreten yatırımları içerirken, daha düşük sermaye kazançları vergisinden yararlanan büyüme odaklı yatırımlar vergiye tabi hesaplarda tutulur.

Buna ek olarak, yatırım fonlarını kullanmazlar, bunun yerine borsa yatırım fonlarını tek tek hisse senetleri ile kullanın, zira stoklar kolayca satın alınabilir ve vergi tahsilatı için satılabilir. Vergi zararı tahsilatından bahsetmişken, bu stratejiyi kazanan hisselerin satışındaki kazanımları dengeleyen hisse senetlerini satmak için kullanıyorlar. Bu strateji, yatırım portföyünüz üzerindeki olumsuz etkileri gelir vergisinden en aza indirir.

Site Güvenliği

Kişisel Sermaye, platformda banka düzeyinde, askeri sınıf şifreleme kullanır. Ayrıca, sistemlerini test etmek için devam eden üçüncü taraf güvenlik denetimleri gerçekleştirirler. Ayrıca, cihaz kimlik doğrulamasını da kullanırlar. Böylece, hesabınızı bağladığınız her cihaz, önce kullanılmak üzere doğrulanmalıdır.

Çökme Testi Portföyünüz.

Yatırım harcamaları ve vergileri, yatırım dünyasına kesinlikle güvenebileceğiniz iki şeydir. Her yıl kazançlara güvenemezsiniz, ancak vergilendirilecek ve masrafları ödeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu, bu harcamaları yatırım kaderinizi kontrol edebileceğiniz iki yoldan biri olarak azaltmayı sağlar.

Neyse ki, Kişisel Sermaye bunu gerçekleştirir ve yatırımlarınızın maliyetini analiz etmek için gerçekten harika bir araç sunar. Bu durumun ilginç olduğu durumlarda, planınızın şaşırtıcı olup olmadığını, maliyetler konusunda ne kadar korkunç ya da korkunç olduğunu anlamak için işvereninizin 401 (k) planında (yukarıda tartışıldığı gibi) bir analiz yapabilirsiniz. Planınızın ne kadar pahalı olduğunu ortaya çıkarmak, herkes için maliyetleri azaltacak yeni bir plan ortaya koymak ve sadece bir maliyet analizi yapmak için terfi almak için İK'ya gidilecek kişi siz olabilirsiniz.

İşvereniniz için yatırım danışmanına terfi ettirilmeseniz bile, en azından kendi emekliliğinizi fahiş ücretlerden koruyacaksınız. Ve bu hepimiz yerleşebildiğimiz büyük bir kazanç.

Benim için Kişisel Sermaye mi?

Servet yönetimi fikri, yönetmek için servet sahibi olmanız gerektiği anlamına gelir. Borçtan kurtulmaya çalışıyorsanız, sorun değil, ama Kişisel Sermaye muhtemelen sizin için en uygun olanı değil. Bu durumda, Mint daha iyi bir seçenek olabilir ve tam kişisel sermayemde mint incelemesi ile tam bir karşılaştırma görebilirsiniz.

Ancak, emeklilik varlıklarınızı oluşturuyorsanız ve yuvadaki yumurtayı kumar oynamadan en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, kesinlikle hizmete kayıt olmalısınız. Kişiselleştirilmiş portföy yönetiminin tüm özellikleri tamamen ücretsizdir, bu yüzden gerçekten bir neden yok değil onlara bir şans ver.


Yatırım yapmak için harika yollar mı arıyorsunuz? Bugün başlamanıza yardımcı olacak diğer incelemelere göz atın:

 • Motif Yatırım İncelemesi
 • Kredi Kulübü İnceleme
 • E * Ticaret İnceleme
 • TradeKing İncelemesi
 • Seçenekİnceleme

Videoyu izle: Düşük Bütçeli Rakipsiz Oyun Canavarı Bilgisayar - KRAL

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

ETF'ler ve Yatırım Fonları Arasındaki Farklar
Yatırım

ETF'ler ve Yatırım Fonları Arasındaki Farklar

ETF'ler ve yatırım fonları birbiriyle değiştirilebilir gibi görünen yatırım şartlarından bir diğeridir. Ve aynı tartışmada sık sık ortaya çıkarken, aslında çok farklı yatırımlardır. Her ikisi de onlarca veya yüzlerce farklı menkulden oluşan fonlardır. Ama nasıl yönetiliyorlar ve bir yatırım portföyünde nasıl kullanıldıkları ciddi olarak değişebilir.
Devamını Oku
İyi bir bankada nelere dikkat etmelisiniz?
Yatırım

İyi bir bankada nelere dikkat etmelisiniz?

Kaç kişinin paralarını sadece herhangi bir bankaya koyması şaşırtıcıdır. Bütün bankalar eşit olarak yaratılmamıştır ve sadece bazılarının diğerlerinden daha fazla çözücü olduğunu ispatladık. FDIC sigortasının yanı sıra, başka hangi özellikleri aramalısınız - ve hangi soruları düşünmelisiniz? Bu banka ne kadar yakın?
Devamını Oku
Bir Roth IRA için Çok Fazla Kazanın? Saçmalık!
Yatırım

Bir Roth IRA için Çok Fazla Kazanın? Saçmalık!

Roth IRA katkısı yapmak için çok fazla para kazanıyor musunuz? IRS kurallarına göre, değiştirilmiş ayarlanabilir brüt geliriniz birden fazla olursa, Roth IRA katkısı yapmanız yasaktır: ortaklaşa evlenmek için 183.000 $, ya da tek bir kişi ya da hane reisi olarak başvuruyorsanız $ 125,000. Bu kategoriye girmek, bir Roth IRA katkısı olamaz, değil mi?
Devamını Oku