Başlaması Kolay 67 Ev Tabanlı İş Fikirleri

Kendi evinizin sınırlarında ve aynı zamanda ödeme yaparken rahat pantolonlarınızda ürpertici bir şey var.

Hiçbir can sıkıcı iş arkadaşınız hakkında bir dedikodu verebilir şirket dedikodu ile güne müdahale etmek.

Sizi en güçlü siyah kahvenin bile çözebileceği “zombiye” bırakacak zorunlu toplantı yok.

Kanepeden para kazan! 67 harika ev tabanlı iş fikri:

 1. Uber sürücüsü ol - şehre göre değişir
 2. Çevrimiçi anketler - Web sitesi başına 30-100 ABD doları
 3. Grafik dizayn - 45.000 $ / yıl
 4. defter tutma - 34.000 $ / yıl
 5. Evleri inceleyin - 52.000 $ / yıl
 6. Masaj terapisti - 34.900 $ / yıl
 7. Vergi hazırlığı - 30.900 ABD Doları / yıl
 8. doula - 500- $ 1000 / doğum
 9. Saç stilisti - 22.500 $ / yıl
 10. İç mimar - 46.280 $ / yıl
 11. Şirketlerin uzaktan ihtiyaçlarını karşılamak
 12. Hobilerinizi ödeyin
 13. El uzatmak
 14. Dijital / teknoloji fırsatları

Günlük işten ayrılmayı ya da borçtan kurtulmanın bir yolu olarak ekstra para kazanmaya çalışmak isterse, bir ev işine ya da yan işine başlamak hedeflerinizi karşılamak için ideal bir yol olabilir.

Ev tabanlı iş fikrinizi başlatmak için heyecanlanmadan önce, önce doğru araçlara sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Ana araç hızlı internet bağlantısıdır. Çoğu ev tabanlı işletmeler bir çeşit internet bağlantısı gerektirecektir. İyi bir internet bağlantısıyla, bir telefon ve faks ile de ilgilenebilirsiniz. Teknoloji harika değil mi?

Doğru araçların yanı sıra, dikkat dağıtıcı olmayan özel bir ofise veya çalışma alanına sahip olmalısınız. TV yok! Çalışmanın vakti ne zaman sadece bir şey yapmak istersiniz: çalışma.

Artık doğru araçlara ve çalışma alanına sahip olduğunuza göre, bugün başlayabileceğiniz en iyi ev tabanlı iş fikirlerine bir göz atalım.

Blog yazmaya başlamak ve evden çalışmak mı istiyorsunuz? Make 1k Blogging e-posta mücadelem için kaydolun. Ana hedefi, blogunuzu kurmanıza ve 1000 TL kazanmanıza yardımcı olmak için ücretsiz, 10 e-posta dizisidir!

Bugüne Başlayabileceğiniz 67 Ev Tabanlı İş

Şimdi bu detayları elimizden çıkarıyoruz, işte burada neredeyse herkesin mutfak masasından başlayabileceği en iyi ev tabanlı işyerleri var.

1. Uber için Sürücü

Uber şoförü olmak, insanların kendi işlerini kendi topraklarından almaları için hızlı bir yol haline gelmiştir. Bir arkaplan kontrolünden geçmeniz ve geçerli bir ehliyet ve otomatik sigortanız olması gerekir. Bu süreç oldukça acısızdır ve kendi işinizde yuvarlanmanızı sağlar. Birçok kişi, daha tutkulu oldukları başka bir iş üzerinde çalışırken faturalarını ödemek için bir Uber sürücüsü olarak başlar. Uber sürücü gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için yayına göz atın.

2.Tarama Anketleri

Hızlı ekstra para arıyorsanız, MySurvey gibi sitelere kaydolmak, anında sonuçlarla size iyi bir gelir getirebilir. Zengin araştırmalar yapmazsınız, ancak her site sizi 30 ila 100 dolar arasında bir ayda netleştirebilir. Diğer bazı popüler anket siteleri şunları içerir:

 • InboxDollars
 • Küresel Test Pazarı
 • Harris Poll
 • EarningStation

3. Grafik Tasarımı

İşletmeler her zaman grafik tasarımcılara görsel, logolar, reklamlar, posterler, web siteleri ve benzerleri aracılığıyla bilgi aktarmalarına yardımcı olmak için ihtiyaç duyarlar. Tamamen kendi kendini yetiştirmiş bir grafik tasarımcı olmak mümkün olsa da, çoğu ya bir sertifika veya bir dereceye sahip. Tasarım yazılımı maliyeti dışında, bu iş çok az masraflıdır ve özel bir bilgisayar ile her yerde yapılabilir. Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, grafik tasarımcıların 45.000 dolarlık bir maaşı var. *

* Aksi belirtilmedikçe, listelenen tüm medyan maaşlar Çalışma İstatistikleri Bürosundan alınmıştır.

4. Defter tutma.

Bu, serbest çalışan muhasebeci olmak için bir Yeminli Mali Müşavir olmak için gerekli olmamasına rağmen, evden çalışmak isteyen eğitimli muhasebeciler için mükemmel bir iş fikridir. Bu sadece herhangi bir toplulukta muhasebecilik dersleri veren arka plan bilgisine sahip olmak için gereklidir. kolej önerebilir. Bu tür serbest çalışma özellikle, tam zamanlı bir muhasebeciye ihtiyaç duymayan veya karşılayamayan küçük işletmelere yardımcı olur ve bu sayede birkaç küçük müşteriden tam zamanlı çalışmanıza olanak tanır. Medyan maaşı: 34.000 dolar.

5. Ana Muayene.

Ev satın alma sürecinin önemli bir parçası, binanın durumunu belirlemek ve herhangi bir potansiyel problemi belirtmek için profesyonel bir ev müfettişinin evden geçmesini sağlamaktır. Bir ev müfettişinin, devlet veya devlet arasında değişen, devlete göre değişiklik gösteren devlet düzenlemelerini karşılaması gerekir, ancak inşaat veya konut sektöründe çalışmış olan herkes bir ayağa kalkacaktır. Medyan maaşı: 52.000 dolar.

6. Masaj Terapisti.

Masaj terapisi için lisanslama gereklilikleri eyaletten eyalete değişirken, Terapötik Masaj ve Bodywork Ulusal Sertifika Kurulu, herhangi bir tomurcuklanan masözün kendi yerel gereksinimlerini yerine getirmesine yardımcı olabilir. Masaj terapistleri kendi evlerinden çalışabilir ya da portatif masaj masası ile ev aramaları yapabilirler. Medyan maaşı: 34.900 dolar.

7. Vergi Hazırlığı.

Kimse vergi yapmaktan hoşlanmaz ve ekonominin patladığını mı yoksa borlaştığını mı ödeyecekleri gerekir. Bu nedenle, ev içi vergi hazırlığı, vergi geçmişi olan veya eğitim kurslarına katılmak isteyen herkes için harika bir iş olabilir. Vergi kodunda yıllık değişiklikler olduğu için, her yıl eğitiminizi yenilemeniz gerekecek ve ayrıca bir vergi hazırlayıcısı olarak IRS'ye kaydolmanız gerekecektir. Bu, mevsimsel bir iştir, yıl boyunca bir çabadan daha iyidir, ancak her kış / ilkbaharda ekstra gelir elde etmek için harika bir yol olabilir. Medyan maaşı: 30.900 dolar.

8. Doula.

Bir doula, doğum yapan bir annesine, bir hastaneden bir ebe kliniğine ve evine kadar her doğum ortamında yardımcı olabilecek bir doğum koçudur.Doulas, doğum yapma sürecinde bilgi, duygusal destek ve fiziksel yardım sunan tıbbi olmayan profesyonellerdir. Çoğu eyalette doulas için lisans gerekli değilken, bu meslek için tek onaylama kuruluşu olan DONA International tarafından onaylanmak iyi bir fikir. Doulas öngörülemeyen programlarla uğraşmak zorundadır, ancak bu işi evden kolayca yapabilirler. Doulas genellikle doğum başına 500 ile 1000 dolar arasında ücret alır.

9. Kuaförlük.

Saçınızı kesen ve manikür veren deneyiminiz varsa, evinizden alışveriş yapmak, kendi salonunuza başlamak için mükemmel bir yoldur. Evinizde salon bakımı yapmak için tüm gereksinimlerinizi sıkı bir şekilde uygulayabileceğinizden emin olun. Medyan maaşı: 22.500 $.

10. İç Mimar.

Bir iç tasarımcı shingle ayarlamak için bir derece veya sertifika gerek yok iken, birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için emin olmak için gerçekten gerekli. Tarihte bir eğitim ve tasarım teorisi, istemediğiniz eğilimleri anlamanıza olanak tanır, ancak müşterileriniz bunu yapar. Medyan maaşı: 46.280 dolar.

Şirketlerin Uzaktan İhtiyaçlarını Karşılamak

Birçok küçük işletmenin, çalışanlarının neler yapabileceği konusunda boşlukları vardır. Bu boşlukları doldurmak için bir tam zamanlı çalışanı işe almak mutlaka mümkün değil, işte ev işiniz devreye giriyor. İşte her işletmenin ihtiyaç duyduğu bazı ev içi fikirleri:

11. Metin Yazarlığı.

Bu yazarlar, reklamlar, web siteleri, bültenler, reklamlar, doğrudan postalar ve diğerleri dahil olmak üzere işletmeler için promosyon malzemeleri bir araya getirdi. Reklam yazarları genellikle reklam, pazarlama, İngilizce veya iletişim alanlarında bir dereceye sahiptir, ancak mükemmel bir yazar, iyi bir metin yazarlığı yapabilir. Medyan maaşı: 55.000 dolar.

12. Sanal Asistan.

Bu, bir işletme veya birey için herhangi bir sayıda küçük görevi yerine getiren bir çalışan. Görevler arasında e-postaları yanıtlama, veri girişi, zamanlama, blogları yönetme ve hatta alışveriş yer alır. Herkes sanal asistan olabilir. Indeed.com'a göre, sanal asistanlar için ortalama maaş 42.000 dolar.

13. Kurye Hizmeti.

Eğer kalabalık bir bölgede yaşıyorsanız, yerel işletmeler yerel bir kurye servisini kullanabilirler. Büyük isim servislerinden farklı olarak, birçok küçük işletmede bir tanrıça olabilen daha esnek alma ve bırakma süreleri sunabilirsiniz. About.com'a göre, kuryelerin yarısı 17.000 $ ile 27.000 $ arasında değişiyor.

14. Pazarlama Danışmanı.

İster geleneksel pazarlama materyalleriyle iş yapmaya ya da bloglama (ahem) ve sosyal medyada güzel sanatlar hakkında bilgi edinmeye çalışın, bu, serbest çalışanlar için neredeyse sınırsız bir potansiyele sahip bir işletmedir. Medyan maaşı: 108.000 $ (!).

15. Düzenleme.

Metin yazarlığı gibi, bu, İngilizce ya da iletişimde bir arka plana sahip olmanın yararlı olduğu serbest alan bir konserdir, ancak kartal gözlü bir yazar harika bir iş çıkartabilir. Medyan maaşı: 51.470 dolar.

16. Web Tasarımı.

Müşterilerin, ihtiyaçları için en iyi web sitesini tasarlamalarına yardımcı olmak, evden yaşamak için harika bir yoldur. Museos-medineo.com.tr, 2008 itibariyle medyan maaşı 65.270 $ 'dan bulmaktadır.

17. Çeviri.

İkinci (veya üçüncü) bir dil biliyorsanız, evinizde belgeleri tercüme ederek geçimini sağlayabilirsiniz. Bu küresel bir pazar yeri ve hatta en iyi çeviri yazılımı bile dilsel nüansı anlayamıyor. Medyan maaşı: 43.300 dolar.

18. Video Prodüksiyonu.

Herkes bir parça YouTube istiyor, bu yüzden yetenekli serbest çalışanlar şirketler ve kuruluşlar için video üreterek harika bir yaşam sürdürebilirler. Fiyatlar bölgeye, ekipmana ve arkaplana göre değişir.

19. İnternet Güvenliği Danışmanlığı.

Teknoloji meraklısıysanız ve internet güvenliğini anlıyorsanız, küçük işletmeler için bir danışman olmayı düşünün. Büyük erkeklerden farklı olarak, bu şirketler büyük güvenlik bütçelerini karşılayamıyorlar, ancak yine de internet müşterilerini korumak istiyorlar.

20. Yeşil Danışmanlık.

Birçok küçük şirket daha yeşil harcamadan süreçlerini daha da yeşil hale getirmenin yollarını bulmak ister. Alt çizgiden ödün vermeden karbon ayak izlerini iyileştirmenin yollarını bulmaları için onlara yardımcı olabilirsiniz.

21. Hibe Yazımı.

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, üniversiteler, hastaneler ve diğer toplum örgütlerinin bütçesi, bütçelerini tamamlamak için para vermek için büyük bir ihtiyaç duymaktadır, ancak hibeler ilk defa yazılması oldukça zor bir durumdur. Eğer yazılı hibe deneyimleriniz varsa veya birkaç kar amacı gütmeden becerilerinizi uygulayarak bunu nasıl yapacağınızı öğrenmeye istekli iseniz, kazançlı bir serbest hibe yazma işine başlayabilirsiniz. EHow'a göre, hibe yazarları 40, 300 ila 67.000 $ arasında bir yer bulabilirler.

22. Tıbbi Transkripsiyon.

Bu fırsatları duyuyorsunuz ve genellikle dolandırıcılık gibi geliyorlar. Fakat gerçek şu ki, medikal endüstrinin bireylerin ses diktelerini tutarlı raporlara dönüştürmesi için büyük bir ihtiyacı var. Transkripsiyonistlerin eğitimine genellikle iki yıllık bir derece ihtiyacı vardır, bu da onların ark tıbbi terminolojide açık olduklarından emin olmak için. Medyan maaşı: 32.900 dolar.

23. Borç Tahsilatı.

Bu işe girmek için çok kalın bir cilde sahip olmakla birlikte, borç toplayıcılarının çalışmak için sadece bir telefona ve bir bilgisayara ihtiyaçları vardır, bu da onu harika bir işbaşı işi haline getirmektedir. Aynı zamanda resesyona dayanıklı (hatta durgunluk seven) bir iş. Lisanslama gereksinimleri eyaletten eyalete değişebilir, bu nedenle mağaza kurmadan önce ödevlerinizi yaptığınızdan emin olun. Medyan maaşı: 31.300 dolar.

24. Çağrı Merkezi Temsilcisi.

İster inanın ister inanmayın, müşteri hizmetlerini aradığınızda Peggy adlı bir kadına (ve Rus aksanı olmayan bir adam) ulaşmanız mümkün. Bu, müşteri hizmetleri konularında evden çalışmak için daha fazla bağımsız yüklenici işe almaya çalışan ana kara hareketi nedeniyle.Telefon hattınız ve internet bağlantınız varsa, evden çağrı merkezi temsilcisi olarak çalışabilirsiniz. Medyan maaşı: 30.460.

Hobilerinizi Ödeyin

Eğlenmek için yapmayı sevdiğiniz her şey de büyük bir ev konserinde olabilir.

25. Bloglama.

Bir kitlenizi büyütmek ve blogunuzdan para kazanmanın yollarını bulmak biraz zaman alır, ancak bakış açınızı dünyayla paylaşmayı seviyorsanız, bu, evden çalışmak için iyi bir yol olabilir. Niche blogları, sürekli büyüyen bu meslekte belirli bir büyüme alanıdır. Ödemeler büyük ölçüde değişebilir, ancak gelir potansiyeli neredeyse sınırsızdır.

Süper ucuz bir blog başlatmak ister misiniz? Eşimin ve ben nasıl para kazanacağımızı ve blogunuzu 10 dakikadan daha kısa bir sürede nasıl kurabileceğinizi öğrenin. İŞTE.

26. E-kitap yazarı.

Yayıncılık öldü; E-okuyucu çok yaşa! Artık herkesin kendi çalışmaları e-yayınlanan olabilir, herkesin yazılarını bir servet yapmak mümkündür. En yeni örnek, grinin 50 Tonu Üçleme, ancak e-yayıncılığın kolaylığından yararlanan birçok yazar var. Yazmaktan hoşlanırsanız ve kendi tanıtımınızı yapmaya istekliyseniz (ve blog'unuzun olması bu durumda gerçekten yardımcı olabilir), e-kitap yazmak evinizde para kazanmanın mükemmel bir yoludur.

27. Mobilya yapımı.

Herkes iyi yapılmış ve el yapımı bir mobilya parçasını sever. Eğer atölyenizde zaten vakit geçiriyorsanız, neden eşyalarınızı satmıyorsunuz? Etsy, fiziksel bir mağazaya sahip olmadan satışa başlamak için mükemmel bir yerdir.

28. Dikiş.

İster çevrimiçi, ister yerel pazarlarda satış yapmak için onesi ve yorgan hazırlıyor olun, ya da uygun olmayan kıyafetleri olan yerel kıyafetler için onarımlar ve değişiklikler yapıyor olun, dikiş makineniz evden işe giden bir iş için biletiniz olabilir.

29. Kişisel Ajanda.

Dolapları eğlenmek için yeniden düzenleyen biriyseniz, hizmetlerinizi, kaba ve dağınık bireylere ve işletmelere sunun.

30. Ev Evreleme.

Mobilyaları yeniden düzenlemek eğlenceli bir fikirse, ev sahneleme ev-eksenli bir iştir. Satıcıların evlerinin güzel görünmesine yardımcı olacaksınız, böylece mümkün olduğunca çabuk satıyorlar.

31. Ot Tarımı.

Bahçe çok rahatlatıcı ve potansiyel olarak çok kazançlı olabilir. Hem alternatif terapilere olan ilginin artması hem de yerel olarak yetiştirilen ve organik gıdalara olan talep sayesinde, bir çiftçi çiftçisi, özellikle bir kentsel alandaysanız, birçok müşteri bulabilir. Bu büyümek için biraz yer gerektirse de, otlar oldukça küçük ve neredeyse her ev geniş bir ot bahçesi için izin vermek için biraz modifiye edilebilir.

32. Elektronik Tamir.

Bilgisayarı eğlenmek için ayıran türden biriyseniz, evinizin dışında bir elektronik tamir atölyesi kullanmak doğal bir karardır. Özellikle, iPad'lerin ve diğer tabletlerin onarılması, birçok tablet kullanıcısı, parçalanmış ekranları ve üreticiden maliyetli olabilecek diğer zararları düzeltmek için daha ucuz bir yol aradığı için, size büyük miktarda iş olanağı sağlayacaktır. Medyan maaş: 49,170.

33. Fırınlama. Güzelce dekore edilmiş kekler ve kurabiyeler, esnaf ekmekleri ve sanatsal hamur işleri gibi şovlar sayesinde kısmen öfke haline geldi Keklerin ası. Fırıncılar için ortanca maaş: 23.450 $.

34. Kişisel Şef.

Kişisel bir şef olarak, zaman ayırmak için zaman yok ama yakmak için para var olanlar için lezzetli yemekler kırbaçlayarak geçirirsiniz. Kişisel bir şef olarak kendinize bir isim vermenin en iyi yolu, katı diyet veya alerji gereksinimlerine uyan yemekler sunmaktır.

35. Gizemli Alışveriş.

Birçok insan için, dükkana ödeme alma fikri bir hayal gerçekleşiyor. Ancak, dikkat edilmesi gereken birçok gizemli alışveriş dolandırıcılığı var. Ön ödeme gerektiren bir işi asla kabul etmeyin - bu iyi bir işarettir, yasal değildir. Scambusters web sitesine göre, meşru gizemli alışveriş, iş başına 8 $ 'dan iş başına 50 $' dan 100 $ 'a kadar bir ücret ödeyebilir.

36. Pazarlık Av.

Bir pazarlık yapmayı seviyorsanız ve kuponlar, özel ürünler ve diğer reklamların nasıl yapıldığını biliyor musunuz? para kazanmak nasıl-ve kar getir. Bakkal Oyununun Teri Gault'u en meşhur pazarlık avcısı milyoner oldu, ama sıradaki siz olabilirsiniz.

37. Kişisel Stilist.

Giysiler için bir gözünüz var ve hangi vücut tiplerinde en iyi stiller olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden modaya olan tutkunuzu kişisel bir stilist / müşteri haline getirerek bir işe dönüştürün. Başkalarının harika görünmesini sağlamak için iyi hissedeceksin.

38. Yemek Servisi.

Büyük ölçekte yemek yapmayı seviyorsanız, neden evden dışarı yemek servisi yapmaya başlamıyorsunuz? Ne kadar ödediğiniz, aldığınız ödevlerin ölçeğine ve malzemelerinizin ne kadar maliyete mal olacağına karar vermenize bağlıdır. Ama bu aynı zamanda küçük başlayabileceğiniz ve daha büyük konserlere ve karlara kadar çalışabileceğiniz bir endüstri.

39. Uygulama Tasarımcısı.

Akıllı telefonlar için kârlı bir uygulama oluşturmak, mutlaka en iyi veya en yenilikçi fikre sahip olmakla ilgili değildir: bu fikir için en iyi kullanıcı deneyimini yaratmakla ilgilidir. Bu, uygulama tasarımcılarının işlerini evden tam zamanlı bir iş haline getirebilmeleri ve daha sonra sadece pasif gelirden mahrum kalmalarıdır.

40. Mobilya Tamir ve Onarımı.

Garaj satışlarını tamir etmek ve tamir etmek için bir hobi yapmış olabilirsiniz. Şimdi, eski mobilyayı yeni kadar iyi hale getirerek becerilerinizi karlı hale getirin. Sonuçta, retro kesinlikle içeride.

41. Peyzaj Tasarımı.

Bahçenizi düzenlerken hiç olmadığı kadar mutlu değilseniz, peyzaj tasarımı sizin için ev tabanlı bir iş olabilir. Bu nispeten yeni bir alandır, bu yüzden bir dereceye kadar bir arka plan bilgisi elde edebilirsiniz, ancak bu dereceleri veren okullar biraz nadirdir, ya da başka bir peyzaj tasarımcısı ile staj yapabilirsiniz.

42. Tur Rehberi.

Memleketinizin tüm eğlenceli köşelerini keşfetmeyi sevebilirsiniz, ancak bu hobisi bir iş haline getirmek sizin için olmayabilir. Temalı turlar veya başka niş turları sunabilirseniz bu özellikle iyi bir fikirdir. Medyan maaşı: 23,620 dolar.

Gerekli Servisler

Herkesin bazen eline ihtiyacı var. İşte size ödünç vermenin yolları ve geçinmek.

43. Evde Bakım

Bu, biraz para getirmesi gereken evde kalan ebeveynler için özellikle iyi bir fikirdir. Çocuklarınızla birlikte evde kalıyorsunuz: neden birkaçını partiye davet etmiyorsunuz? Ev içi bakım için lisanslama eyaletten eyalete değişir, ancak yerel düzenlemelere uyduğunuzdan emin olmak istersiniz. Medyan maaşı: 19.300 dolar.

44. Off-Hours Gündüz Bakımı.

Bu temelde yukarıdaki ile aynı olmasına rağmen, kendi açıklamasını hak ediyor. Çocukları düzenli olarak gece vardiyası, hafta sonları ya da çok erken sabahlar gibi düzenli olarak izleyecek birini bulmak, ebeveynler için son derece zor olabilir. Yoğun olmayan saatler boyunca bakım sunmak, daha yüksek bir ücrete komuta edebileceğiniz anlamına gelir.

45. Yaşlı Bakımı.

Çoğu durumda, evde çalışan yaşlı bakımı çalışanları, hastalarına günlük bakımdan evde bakımdan küçük ev onarımlarına kadar her konuda yardımcı olmak için hastalarına günlük ev çağrıları yapacaktır. Medyan ücreti: 20,170.

46. ​​Çim Bakımı.

Bir kez gençlik il, çim biçme, bahçe, tırmıklama ve kar kaldırma eyaleti bir meşru olarak ev tabanlı iş olabilir.

47. Köpek Walker.

Bu iş artık sadece New Yorklular için değil. Herhangi bir büyük topluluk, Fidos ve Rovers bölgesinin ustanın uzun iş gününe ulaşmasına yardımcı olmak için köpek gezdiricileri kullanabilir.

48. Evcil Hayvan Bakıcısı.

Köpeklerini ve kedilerini size getirmek isteyen evcil hayvan sahipleri bulabilirseniz, bu gerçekten ev tabanlı bir iştir. Aksi halde, çalışırken diğer evlerde (ya da en azından günde 3-4 kez) ziyaret etmeye istekli olmanız gerekir.

49. Pet Bakım.

Çoğu evcil hayvan sahibi, mideye ya da tırnakları kesmeye, yıkanmaya ya da hayvanlarına saç kesimi yapma zamanına sahip değildir. Bir banyo, bodrum veya çamaşır odasına birkaç küçük ince ayar yaparak, evinizde tam hizmetli bir köpek salonuna sahip olabilirsiniz. Yine bunun için yerel gereksinimlerinizi iki kez kontrol etmeniz önemlidir.

50. Seyahat Planlaması.

Bir kimse, Saint Louis'e uçmak için en iyi fiyat için bir toplayıcı siteyi kontrol edebilirken, daha ayrıntılı bir seyahat planlamak bazı gezginler için çok fazla olabilir. Bu, seyahat planlayıcısının geldiği yer olup, uçuş, konaklama, kiralık araba ve turlar dahil olmak üzere en iyi seyahatleri bulmak için becerilerini kullanır.

51. Yemek Planlama.

Bir bakkal bütçesi ve belde check-in yapmanın en iyi yollarından biri, yemek planlaması yapmaktır. Fakat bazıları için bu tür bir planlama bir gizemle sarılmış bir gizemdir. Bir yemek planlayıcısı, bir haftalık tariflerin listesini, bir bakkal listesiyle birlikte, zorlu ama bütçe bilincine sahip bir müşteri için bir araya getirebilir.

52. Özgeçmiş Yazımı.

Bir özgeçmiş yapmak için bir yeteneğiniz varsa, hizmetlerinizi iş arayanlara sunabilirsiniz.

53. Parti Planlaması.

Düğünlerden doğum günlerine, kurumsal etkinliklerden konferanslara kadar, devasa bir bash yerine koyma detayları, ortalama parti verenin ötesinde olabilir. Bu yüzden tüm planlamayı size devredecekler. Medyan maaşı: 45.260 dolar.

54. Çocuk İzni.

Çocuklarımızı güvende tutmak çok önemlidir, ancak bunun nasıl yapılacağının ayrıntıları kafa karıştırıcı olabilir. Profesyonel bir çocuk bakım işinin başlatılması ucuzdur, ancak takip edilmesi gereken eyalet düzenlemeleri olabilir. İşi öğrenmek için bir çocuk proofer ile çıraklık yapmak da iyi bir fikirdir.

55. Dijital Medya Dönüştürme.

CD'ler gibi eski okul ortamlarını dijital dosyalara dönüştürmek zaman alıcıdır. Eğer mükemmel teknik becerilere sahipseniz, bu teknoloji fobisine ve zamana bağlı olarak aynı zamanda sunabileceğiniz bir hizmettir.

56. Özel ders.

Eğitimde bir arka plan, ders vermek için gerekli ancak gerekli değildir. Gerçekten ihtiyacınız olan şey bir veya daha fazla akademik alanda çılgın bir beceridir ve yerel öğrencilerin kendi sınıflarında daha iyi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

57. Hasta Savunuculuğu.

Modern tıbbi faturalama uygulamalarının bizans karmaşıklığı ile hasta savunucularına kesin bir ihtiyaç vardır. Bu bireyler, hastane faturalama evraklarını izlemek için zaman ayırır ve potansiyel olarak sigorta şirketleri ile tartışırlar. Savunucuları işe alması gerekenlerin birçoğunun ya korkunç ya da üzücü olduğu düşünülürse, bu çok gerekli bir hizmettir.

58. Kişisel Antrenör.

Egzersiz yapmayı çok seviyorsunuz ve beslenme ve egzersizin ne olduğunu biliyorsunuz. Tutkunuzu, evden ya da yerel bir spor salonu aracılığıyla acemi egzersizleri ile paylaşın. Medyan maaşı: 31.090.

59. Önemsiz Çıkarma.

Sahibinin ölümünden sonra bir evi evden temizlemek için vazgeçilmez bir görevi olan herkes bu işin ne kadar önemli olduğunu bilir. Önemsiz çıkarma, istenmeyen şeyleri çöplüğe çekmek kadar basit olabilir ya da hazineleri çöplerden ayırmak ve malların gerçek satışını ele almak kadar karmaşık olabilir.

60. Değerleme Uzmanı.

Hepimiz anı seviyoruz Antika Roadshow Sahibi ne zaman onların yadigarı ne kadar değerli olduğunu öğrenir. Antika bir değerleme uzmanı olmak her an o anı yaşamanıza izin verecektir. Bu konuda bir arka plan eğitimi ve mükemmel bir referans kütüphanesine erişim gerektirir.

61. Müzik Öğretmeni.

Evinizden piyano (ya da gitar ya da keman ya da şarkı söyleme) dersleri vermek, evde kalmak isteyen eşler için biraz ekstra para kazanmanın iyi bir yoludur. Eğer Lois Griffin yapabilirse, bu yüzden herhangi bir müzikal fikirli girişimci olabilir.

62. Ev temizleyici.

Çok düşük bir yük ve öğrenmesi çok kolay olan bir beceri seti ile ev temizliği başlamak için en kolay işlerden biridir. Ne kadar büyümek istediğinize bağlı olarak, gelir potansiyeli oldukça sınırsızdır.

Zaten çevrimiçi olarak yaptığınız şeyi yaparak ücretsiz para kazanın Swagbucks. Sadece kaydolmak için 5 $ kazanın (sadece isim ve e-posta adresi).

15 Yıl Önce Var Olan Fırsatlar

Teknoloji geliştikçe, girişimcilik fırsatları da artar. İşte ebeveynlerimizin asla beklemeyecekleri bazı ev işleri işleri:

63. Çevrimiçi Mağaza.

Eskiden satmak için bir ürününüz varsa, bir vitrin ve bununla ilişkili tüm masraflarınız da vardı. Bugünlerde dünyanın herhangi bir yerindeki herkese bir şey satabiliyorsunuz. İster organik balınızı arka bahçenizdeki arı kovanından pazarlıyor olun, isterse kendinize ait olan kişiselleştirilmiş çarşaflar satıyor olun, ürünleriniz için online bir pazar bulabilirsiniz.

MyWifeQuitHerJob.com'daki iyi arkadaşım Steve Chou, kendi çevrimiçi mağazasını oluşturmaya adım adım ilerleyen bir çevrimiçi kurs oluşturdu. Karısı işini bırakabildi ve çevrimiçi mağazalarıyla birlikte altı rakam üretiyor. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, kursuna göz atın: Karlı Online Mağaza.

64. eBay Satış.

Çevrimiçi satışlar için diğer seçenek sadece eBay aracı olmaktır. Milyonlarca satıcı, ürünlerini çevrimiçi açık artırma evinde satıyor. (Yasal olarak!) Satılabilir mal için ucuz bir kaynak bulabilirseniz, işinize girebilirsiniz.

65. Mikro İşler.

Fiverr'in ortaya çıkışıyla, işi atamak ve kabul etmek için yepyeni bir yol gördük: küçük ödemeler için küçük işler. Ama parti numarası değil. Gigwalk gibi uygulamalar ve Mechanical Turk gibi siteler, her gün bir sürü küçük ödevle birlikte yaşamayı bir araya getirmeyi mümkün kılıyor.

66. İnternet Pazarlama Ortaklığı.

Zaten kendi web sitenize veya blog'unuza sahipseniz, iş ortağı olarak para kazanabilirsiniz. Ürünleri doğrudan satabilir ve bu şekilde para kazanabilir veya çok seviyeli pazarlama gibi başkalarını da üye olarak kaydedebilirsiniz.

67. Sosyal Medya için Ücret Alın.

Bazı Twitter kullanıcıları, büyük takipçilerini reklam verenler için ücretli bir konser olarak kullanabilir. Üretken blog yazarlarının diğer bloglarda yorum yapmak için ödeme aldıkları bilinmektedir. Sosyal medya uzmanı iseniz, para kazanmak için bu uzmanlığı kullanabilirsiniz. İnsanlar kitlenize ulaşmak istiyor ve bunun için size para ödemek istiyor.

Ev İşleri Eğitimi Gerekli Fikirler

Bu fikirlerin tümü bölgede biraz arka plan gerektiriyor, ancak zaten kazanılmış becerilerinizi işten eve işlerinde kullanmak için ideal bir yol. Ve zaten gerekli eğitimi almadıysanız bile, ev tabanlı işinize başlamak için sertifika almanızı engelleyen hiçbir şey yoktur. Eğer şu anda ihtiyacınız olan sertifikayı almak için yeterli paranız yoksa, nakit ödeme yapmak için yeterli olana kadar her ay biraz tasarruf etmenizi tavsiye ederim. Eğer bu bir seçenek değilse ya da öğütmekten kurtulmak için çaresizseniz, SimpleTuition.com'daki çeşitli bankalardan kişisel ve öğrenci kredisi oranlarını kontrol edebilir veya Lending Club incelememde Peer to Peer ödünç alma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bir Krediye Geçmeli miyim?

İşinizi zeminden uzaklaştırmaya başladığınızda, bir işletme kredi kartı almayı düşünebilirsiniz. Bir işletme kredi kartı, başladığınız anda nakit akışını yönetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğru kart, işinizi yürütmek için kullanabileceğiniz nakit para kazanmanıza yardımcı olabilir. Mürekkep Artı® İş Kredi Kartı, iş harcamalarında esnek puanlar kazanmak isteyen herkes için akıllıca bir seçimdir. Şu anda, bu kartta sadece üyelik bonusu 600 $ nakit geri değer! Bu arada, Mürekkep Nakit® İş Kredi Kartı, ilk 90 gün içinde kartınıza yeni iş harcamalarınızın 3.000 $ 'ını yatırdıktan sonra 200 $' lık nakit geri ödemenizi gerçekleştirir. Ayrıca bu kart yıllık ücrete tabi değildir.

Evden Çalışma Alt Hattı

İnsan için çalışmaya gerek yok. Ev iş fırsatları, pijamalarınızda çalışma fırsatınız olacak gibi, bol miktardadır.

Videoyu izle: Rüyanın Başladığı Yer Yeni Distribütörlük

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

On küçük ayda sekizinci günde sekizinin başarısız olduğunu biliyor muydunuz? Seni bilmiyorum ama bu numarayı şok edici buluyorum. İlk işime on yıl önce başladığım gerçeği, bu istatistiğe baktığımda başarıyı daha da güzelleştiriyor. Hiç başarısız olmaz, arabamda, toplumumda araba sürdürebilirim ve umutlu bir işin ön penceresinden sarkan kapalı bir işaret görecek ve maalesef 10 şirkette bu 8'den biri olacak.
Devamını Oku
En Büyük İş Zorluğum ve Nasıl Üstesinden Geldim

En Büyük İş Zorluğum ve Nasıl Üstesinden Geldim

İşletme sahiplerini yoklamak ve onlara en büyük iş sorununun ne olduğunu sormak ya da olmasaydınız, birçoğunun işlerini kazanan olarak göstermeye işaret edeceğine inanıyorum. Bu benim durumumda kesinlikle doğru. Benim gibi girişimci türler, işleri olabildiğince çabuk yapmak isterler, ancak aynı zamanda çabalarını hizmetlerinin kalitesine odaklamak isterler.
Devamını Oku
Haftalık Ofis Saatlerimi 40-artı 8'den Azına Nasıl Düşürdüm

Haftalık Ofis Saatlerimi 40-artı 8'den Azına Nasıl Düşürdüm

Bir CEO Çalışması Haftada 8 Saat Olabilir mi? Evet, ve İşte Nasıl Yaptım? İşyerinizi yok etmeye hazır masanızda oturun. Bir fincan kahve hazırladınız, takviminizi kırıp en önemli görevinize daldınız. Ve sonra olur. Telefon çalıyor ya da bir meslektaş “hey” demek için durur. Belki patronunuz bu TPS raporlarını sormaya devam eder.
Devamını Oku