Maliye

Roth IRA Hareketi - 140'tan fazla Blogcu Tasarrufu Desteklemek İçin Kendi Bölümlerini Yapıyor

Blogda yazdığım en heyecan verici yazılardan birine hoş geldiniz. Heck, bu olduğu en heyecan verici yazı!

Niye ya? İlk sebep, en sevdiğim konulardan biri. Roth IRA.

İkinci sebep ise, bir etkinlik yarattığım ve 140'ın üzerinde kişisel finans blog yazarı, medya sitesi ve haber yayınını alabilmem. Size bir tutkuya sahip olmanın ve bu kadar çok kişinin sizinle aynı tutkuyu paylaşmasının ne kadar heyecan verici olduğunu anlatamam.

Girmek Roth IRA Hareketi. Boo-yah !!


Muhtemelen bu Roth IRA hareketinin neyle ilgili olduğunu merak ediyorsundur. Açıklamama izin ver…

Beni LMFAO'ya ayırmamı içeren bir video açıklaması için aşağıdaki videoyu izleyin. 🙂

Her şey birkaç hafta önce Alma Mater'da konuşmam istendiğinde başladı. Yaklaşan 50-60 yaşlarında bir grup mezun olacak bir grup gençle konuştum. Konuşmamda, bu yaşlıların gerçek dünyaya çarptığında karşılaşacakları tasarrufları, bütçeleri ve yatırım ipuçlarını kapsamayı planladım.

Konuşmamın yatırım bölümüne geldiğimde, en çok sevdiğim yatırım aracı olan Roth IRA'nın kaç tanesini duyduğunu görmek için öğrencilerden bir anket aldım.

Numarayı tahmin edebilir misin? Sana bir ipucu vereyim:

Tüm bunlar çok küçük bir sayı olarak toplanır

Tek bir kişi elini kaldırdığında tam bir şok geçirdim.

İlk başta, beni duymadıklarını düşündüm. Belki de tamamen dikkatini kaybetmiştim çünkü konuşmam korkunçtu. Sadece emin olmak için, soruyu duyduklarından emin olarak kendimi tekrar ettim.

“Hiç biriniz Roth IRA'yı duydunuz mu?”

Maalesef şokum doğrulandı. Odadaki hiç kimse Roth IRA'nın ne olduğunu bilmiyordu.

Nasıl olabilir? Her ne kadar genç bir yatırımcı için en büyük tasarruf araçlarından biri hakkında konuştuğum ve bu genç yetişkinlerden biri değil, bu genç yetişkinlerden biri değil, onun ne olduğu hakkında bir ipucu olsaydı nasıl olabilirdi?

Kariyerine başlamak için hazırlanıyorlardı, hayatlarında ilk kez gerçek para kazanmaya başladılar, ama en iyi Roth IRA sağlayıcıları ve hatta Roth IRA'nın kim olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Bu öğrenciler yatırım yapmaya başlamadan çok zaman geçeceğinden korktum ve sonra çok geç olurdu.

O akşam eve bir fark yaratmak için neler yapabileceğimi merak ettim. Roth IRA'ya aşina olan daha fazla insanı nasıl edinebilirim ve tüm büyük faydaları açıklayabilir miyim? Yüksek sesle hatırlıyorum,

“Roth IRA hareketine başladım.”

Kendimi dinledikten sonra, güldüm ve düşündüm.

“Ne çılgın bir fikir.”

Çılgın bir fikir şekli alır

Ertesi sabah hala kafamda sıkışmış aynı fikre sahip oldum. Sahip olduğum tüm çevrimiçi bağlantılarla, en azından bir çekim değerinde olduğunu düşündüm, bu yüzden blogculara sormaya başladım.

Roth Roth'un bir Roth IRA hareketine başlaması için aynı güne ait faydaları hakkında blog yazar mısınız? ”

Cevabımda uçuruldum. İlk günden sonra yaklaşık 28 blogcu vardı. İkinci günden sonra 60'a yakındım. Haftasonunun sonunda 100'ü zorluyordum. Şimdi 140'ın üzerinde ve hala sayıyoruz.

İki kelime: F.R.E.A.K.I.N.G A.W.E.S.O.M.E.

Bu yazı sadece çabalarımın değil, herkesin bir araya gelmesidir.

Roth IRA Hareketi Gerçekten Hakkında Ne

Evet, Roth IRA'yı seviyorum; ama bu hareket bundan daha fazlasıdır. Yaşımın 2-3 katı olan ve daha önce tasarruf etmeme ya da yatırım yapmamadan pişman olan çok sayıda yetişkinle tanıştım.

Her zaman duyuyorum.

Duyduğum en yaygın mazeret “daha ​​iyi bilmiyordum”.

Peki bu hareket genç yetişkinlerin emin olmaktır yap daha iyi bilmek.

Dünyamı Sallatan Şema

Finans arka planı olan birçoğunuz muhtemelen aşağıdaki grafikte bazı değişiklikler görmüştür. Kolejde ilk gördüğümde tamamen havaya uçmuştum. Açık cevap gibi görünen şey, gençken tasarruf yapmaya başlamak için neden bu kadar önemli olduğunun bir gerçeği oldu. Hadi biraz incelelim…

Grafikte iki genç yetişkin var: Super Saver Parker ve Super Slacker Sloane. Her ikisi de iyi ücretli işlerle mezun oluyor ve bir Roth IRA'ya katkıda bulunmaya başlamak için yeterince iyi bir gelire sahip.

Super Saver Parker, yılda 2.000 $ 'lık Roth IRA'sına (ayda 166.67 $) koymaya başladı. Bunu toplam 10 yıl boyunca yapıyor ve koyduğu toplam 20.000 dolar için duruyor. Neden durdu? Sorma. Bu sadece resmin bir parçası. 🙂

Super Slacker Sloane, Roth IRA'sına tasarruf sağladığından, “şeyler” satın almak istiyor (aksi takdirde “ihtiyacınız olmayan bok” olarak bilinir). Sonunda bunu elde ediyor ve 35 yaşından itibaren yılda 2,000 dolar yatırmaya başlıyor. Parker'ı yakalamak isteyen, 30 yıl boyunca yılda 2,000 dolar kazanarak toplamda 60.000 dolarlık katkıda bulunuyor - Parker'dan 40.000 dolar daha fazla.* Her ikisinin de paralarının% 8'ini aldıklarını varsayıyoruz.

Bu grafiği bana finans dersimde gösterdikten sonra, o zaman sorulan soru şuydu:

“65 yaşında kim daha fazla paraya sahip olacak?”

İlk düşüncem olduğunu hatırlıyorum “Duh, 40,000 dolarlık bir ücret alan adam!“.

Hmmm… ah, neydim öyleydim.

Süper Tasarrufcu ParkerKatkıların 10 YılıSüper Slacker Sloane30 Yıllık Katkı
25$2,00025-
26$2,00026-
27$2,00027-
28$2,00028-
29$2,00029-
30$2,00030-
31$2,00031-
32$2,00032-
33$2,00033-
34$2,00034-
35-35$2,000
36-36$2,000
37-37$2,000
38-38$2,000
39-39$2,000
40-65-40-65$50,000
Toplam Katkı$20,000$60,000
Hesap Değerini Bitirme$340,060$266,427
*Büyük fark

$73,633

Gerçek şu ki, 10 yıl önce başlayan kişi aslında 40,000 dolar daha az olsa da, 73.633 dolar daha fazla.

Ve bu yüzden arkadaşlarım neden genç yetişkinleri erken yaşta tutmaya ve sık sık biriktirmeye teşvik etmek istiyorum. Roth IRA'nın güzelliği 73.633 dolarlık vergiden muaftır.Doğru! Bunun anlamı:

Ve vergisiz paradan daha tatlı bir şey yok! 🙂

Roth IRA Hareketi Gerçekten Hareket Ediyor

20'nizde değilseniz, yukarıdaki grafik sizi vazgeçirmesine izin vermeyin.Geleceğiniz için yatırım yapmaya başlamak için asla geç değildir!

Roth IRA Hareketi ile ilgili duyuru mesajımla ilgili olarak The Debt Princess'deki blogları yazan Jessica'dan şöyle bahsettim:

Farkındalık getirmek her zaman iyidir, ancak harekete geçmeye gerçekten ilham verdiğinizde; adam… sana ne kadar iyi hissettirdiğini söyleyemem!

Jessica'ya, hareketin onun için ne ifade ettiği hakkında birkaç soruya cevap vermesini istedim:

1. Bu noktaya yatırım yapmanızı engelleyen en büyük engeller nelerdi?

Bu noktaya kadar barikatım bilgi eksikliği oldu. Yatırım yapmak konusunda çok endişeliydim çünkü paramın 401K'ye gönderilmesini ve bunun hakkında unutulmasının ötesinde hiçbir şey bilmiyordum. Ayrıca her zaman borcum vardı ve buna odaklanmam gerektiğini hissettim.

Sorun şu ki, o kadar uzun süredir borcum vardı ki, 40'a yaklaşıyorum ve bunun için gösterecek hiçbir şeyim yok. Son olarak, gelir seviyem bir yatırımda etkili olmak için yeterince yüksek olmadı ki ben de yapmadım.

2. Sonunda harekete geçmek için ilham veren Roth IRA Hareketi ile ilgili neydi?

Son zamanlarda “bir şey” yapmayı düşünüyorum. Gelirimi bir serbest yazar olarak arttırdım ve şimdi düzenli olarak bir kenara biraz para koyabileceğimi hissediyorum. Diğer blog yazarlarına güveniyorum ve bu hareketle, kolektiften finansimin bu kısmının kontrolünü ele geçirmeme yardımcı olabileceğini düşündüm.

3. Genç yatırımcılara erken başlamanın önemi hakkında ne tavsiyede bulunursunuz?

Genç yatırımcılara her ne pahasına borçlanmayı önlerim. Borca girmeye başladığınızda, yatırım yapmayı bırakıyorsunuz ve onlarca yıl sürecek hasara neden oluyorsunuz. Ayrıca onlara bir kere para yatırıp dokunmamalarını söylerdim.

Şimdi 37 yaşındayım ve 401K'larımda işverenleri değiştirdiğimde para kazanıyorum. Çok genç ve eğitimsizdim, geleceğim için ne tür bir hasar yaptığımı fark etmemiştim.

Roth IRA Kaynakları ve $ 5k Nakit Giveaway

Büyük makale listesine girmeden önce, sitemdeki Roth IRA'yı tartışan daha popüler makalelerden bazılarını paylaşmanın akıllıca olacağını düşündüm. Belirli bir sırayla bunlar:

 • 401k'ınızı bir Roth IRA'ya Devredebilir misiniz?
 • En İyi Online Aracılık Hesapları
 • Roth IRA hakkında bilmeniz gereken 7 şey
 • IRA'nızda Penaltı Olmadan Nasıl Dokundurulur
 • In-Plan Roth Dönüşümler - Çalışırken Dönüştür
 • Roth IRA Kuralları, Geleneksel Bir IRA'dan Emeklilik İçin Daha Fazla Tasarlama İmkanı
 • Tüm Hesaplarınızı Yönetmeyi Öğrenin - Kişisel Sermaye vs Mint Review
 • Scottrade Review - Top IRA IRA için Brokerage
 • Çocuğunuz için bir Roth IRA başlatın
 • Roth IRA açmak için en iyi yerler

Ve bir Roth IRA'nın ne olduğuyla ilgili harika bir tanıtım için, bu videoyu Thousandaire'daki bloglardan Kevin'a göz atmanız gerekiyor. Kendi videoumu bu şekilde yaratmamın fikriyle eğlendim, ama çok iyi ve zamanımı harcıyordum.

Roth IRA'nızı En Çok Artıracak $ 5,000 Nakit Giveaway

Roth IRA hareketini, IRA'larını tam olarak maksimize etmek için bir şanslı kişiye $ 5,000 nakit vermekten daha iyi bir yol değil? Diğer 4 blogcu ve ben sadece bunu yapmak için IRAMarket.com ile birlikte çalıştık.

Yarışmaya katılmak istiyorsanız, bkz. 5.000 $ nakit hediye Daha fazla bilgi edinmek için.İpucu: Girmek için ücretsizdir!

Roth IRA Hareketi Blogcuları

Aşağıda, Roth IRA hakkında blog yazmayı taahhüt eden tüm blogcuların ve sitelerin kapsamlı bir listesi bulunmaktadır. Onlar olmadan, post hemen hemen işe yaramaz olurdu. Çok fazla adım atmış ve yatırımlarımın önemi ve Roth IRA'nın gücü konusunda genç yetişkinleri eğitmek için kendi rollerini yaptım.

  1. Rose Evi: İlk IRA Hesabımı Açtım. Yaş 22. Eşim bile katkıda bulunacak. İşte bu bir hareket bebek! 🙂
  2. Bargaineering: Roth IRAs ile Vergi Çeşitlendirme
  3. Wall Street Steward: Roth IRA hareketi
  4. IRAmarket.com: Yüzde 20 Kazanan Bir Plajda
  5. İncil Para Önemlidir: Neden 10 Neden Roth IRA'yı Sevdiğimi (Ve Neden Olmalı?)
  6. Barbara Friedberg Kişisel Finans: Bir IRA İHTİYACINIZ; HER ZAMAN SOSYAL GÜVENLİK
  7. PT Parası: Roth IRA nedir ve nasıl çalışır?
  8. En İyi Oranlar: Bir Roth IRA'yı Ne Zaman Düşünmelisiniz?
  9. MoneyPlan SOS: Ağaç veya Tohum İçin Ödeme
  10. USAA Finansal Danışman Blog - Scott Halliwell, CFP®: Roth IRAs: DIY Vergi Kontrolü
  11. Broke'dan Ücretsiz: Bir Roth IRA'dan Para Çekme: Nasıl Çalışır ve Ne Zaman Yapabilirim?
  12. Ebeveynlik Parası: Çocuk için bir Roth IRA'nın açılması - Çocuğunuzun Emekliliğe Devam Etmesine Yardımcı Olun
  13. Askeri Emeklilik ve Finansal Bağımsızlık: Çocuğunuzun Roth IRA'sını Başlatmak
  14. WorkSaveLive: Bir Roth IRA Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey & Neden Birini Başlatmalı?
  15. USAA Financial Advisor Blogu - JJ Montanaro, CFP®: Yerel Roth Hareketinizi Destekleyin
  16. ChuckRylant.com: Nasıl Yatırım Yapılır - Roth IRA Hareketi
  17. Broke kırma: Roth IRA nedir
  18. CultOfMoney: Doğrudan bir Roth IRA'ya katkıda bulunan herkes aptalca
  19. Gelişen Kişisel Finansman: Kazanılan Gelir: Lisansüstü Öğrencinin Bane'si Roth IRA
  20. Dolar Planım: 11 Sıradışı Roth IRA Stratejileri
  21. About.com: Çocuklar için Roth IRA
  22. Genç Profesyonel Finansman: Roth IRA: Benim Yetersiz Tasarruflarım
  23. Para Üniversitesi: IRA için En İyi Yatırım Fonları
  24. Bütçe İşleri: Roth IRA Hareketi'ne Katılın
  25. Womack Finansal Bloglar: Roth IRA
  26. Bu Bu ve MBA: Roth IRA March Madness Tarzı!
  27. Alışveriş Merkezi'nden Uzak Adım Nick: Bir Roth IRA Olmadığı İçin 2 Dumb
  28. Evli (Borçlu): Roth IRA Hareketi: Nedir?
  29. Amatör Varlık Özerkçisi: Roth IRA, Seni Nasıl Seviyorum?
  30. Şişman Adam, Sıska Cüzdan: Neden bir Roth IRA bizim için Geleneksel'den daha iyidir
  31. RothIRA.com: Roth IRA'yı Sevdiğimiz İlk 3 Neden
  32. Senin Roth IRA: 5 neden benim Roth IRA seviyorum
  33. Finansal Mentor: Roth IRA Dönüşümleri Tarafından Gösterilmiş Temel Zenginlik Yapı Prensibi (Düşündüğünüz Değil!)
  34. Aşk Yapmak, Borç Değil: Roth IRA - İlk Yatırım Hesabı
  35. DollarVersity: Vergi Tasarrufu İçin Şimdi Bir Roth IRA'ya Başvurun
  36. Tek SaverIRAs Yapımı Basit
  37. Stok Trend Yatırım: Neden bir Roth IRA'ya ihtiyacınız var?
  38. UPSIDEofMoney: Roth IRA hareketi
  39. Hedef Koçlukta: Roth IRA: Emekli Yuvadaki Altın Yumurta
  40. Borç N Vergileri: aROTHaclypse: Şimdi veya Sonra?
  41. Birkaç KNS Mali / Sadık: Roth Vs Geleneksel IRA
  42. Sosyal Krediler Ağı: Bir Roth IRA, P2P Yatırımcıları İçin Harika Bir Seçenek
  43. Mutlu Ev Sahibi: Whitney & The Roth: Whitney Houston'ın Şarkı Başlıkları Roth IRA Hakkında Bilmeniz Gereken Herşeyi Size Nasıl Öğretebilir?
  44. Ebeveynlik ve Para: Bir Roth IRA Nedir Ve Neden Ebeveynler İçin İyi Olabilir?
  45. Slott Raporu: Roth IRA hareketi
  46. Gen X Finans: Roth IRA Dönüşümde Vergi Ödemesi
  47. Parayla Akıllı: Roth IRA'nın Temellerini Öğrenin
  48. Her şey Finans: Çocuğunuza bir Roth IRA açın Yardım
  49. Dikkatli Kurlar: Basit Yapılan Yatırımlar: Bir Roth IRA'ya Yeni Başlayanlar Kılavuzu
  50. Amerika Kurtarır: Her neyse bir Roth IRA nedir?
  51. İnanç ve Finans: Roth IRA nedir ve nasıl çalışır?
  52. Para Akıllı Yaşam: Bir Dakika 10 Dakika Altında Rüya IRA Kurulumu
  53. İyileştirme: Neden Roth IRA'yı seviyoruz?
  54. Serbest Mali Müşavir: Roth IRA: Dondurma gibi, Ama Vergi Dünyasında
  55. Para Tohumları Dikim: Erken Para Çekme ve Roth IRA'nızın Avantajları
  56. Young, Broke & AWESOME !: Soda ve kireç bükümüyle Roth IRA
  57. Finansal Mükemmeliyette Yaşamak: Dört Küçük Harflerin Gücü: R-O-T-H (IRA tarafından takip edilen)
  58. Dolar ve Güller: Bir Hareket - Roth IRA Stil
  59. Lauren Lyons Cole: Zengin Olan Vergileri Nasıl Ödeyebilirim
  60. Finansal Anne: Kadınlar için Roth IRA Temelleri
  61. Edward Antrobus: Neden Roth IRA'yı seviyorum?
  62. @Fidelity gelen Roth IRA Hesaplama: @Fidelity gelen Roth IRA Hesaplama
  63. Jeff tarafından Hayat Sigortası: Roth IRA Hareketi'ne katılın
  64. Yavaş Yavaş Olun: Roth IRA Nedir: Kısa ve Basit Kılavuz
  65. Askeri Cüzdan: Roth IRA - Neden Onu Seviyorum ve Neden Birine İhtiyacınız Var?
  66. Nakit Para Ömrü: Bir Roth IRA'ya ihtiyacınız var mı?
  67. Ev hanımı imparatorluğu: Bir ortak olmadan bir Roth IRA fonu olamaz
  68. Aptal Kurbanlar: Roth IRA'yı Azaltma
  69. Kişisel Temettü: Roth IRA Hareketi'ne katılın
  70. Moolanomy: Roth IRA nedir? Bilmen gereken herşey
  71. 2 Dakika Finans: Bir IRA nedir?
  72. Tavsiye Edilen Danışman: Sosyal Medyada Vergi Özgür Büyümesi
  73. Digerati Yaşam: Bir Roth IRA Dönüşüm Koleji Finansmanı Nasıl Etkileyebilir
  74. Studenomics: 70'den önce emekli olmak istiyorsanız bunu okuyun
  75. Yüksek Verimli Tasarruf Hesapları: Roth IRA ile Emeklilik Planlaması - Neden Şimdi Başlamalısınız
  76. GoBankingRates.com: Roth IRA'lar Gen Y'a Mücadele Şansı Verdi
  77. ABD Haberleri: Roth IRA'ya Ne Zaman Yatırım Yapılacağı
  78. Para Ning: Neden Pek çok Roth IRA seviyorum
  79. Liz Weston: Genç ve kırdı mı? Roth IRA'yı aç.
  80. Roth Mania: Roth IRA Hareketi
  81. Joe TaxPayer: Roth IRA Hareketi
  82. Arbor Yatırım Planlayıcısı: Roth IRA Hakkında Çok Büyük Nedir?
  83. Para Q & A: Roth IRA'lar Gen Y a Mücadele Şansını Nasıl Veriyor?
  84. Learnvest: Size Katıldığınıza Sevdiğiniz Hareket
  85. Bankrate: Şimdi Yasakla ve Emeklilikte Ramen Erişte Dodge
  86. Konuşan Cents Blog: Bir Roth IRA ile Emeklilik için Tasarruf
  87. Zenginlik Hacı: Siz ve Çocuklarınızın Roth IRA Hakkında Anlamanız Gerekenler
  88. Üst üste Finansal Ördekler: Mezunu Hakkında? Kurtarmayı Öğrenin!
  89. Nerd'in Göz Görünümü: Roth'a Karşı Geleneksel: Hangisinin En İyi Olduğunu Belirleyen Dört Faktör
  90. Toptan Satış Sigortası Net: Siz ve Çocuklarınızın Roth IRA Hakkında Anlamanız Gerekenleri
  91. Uyaru: Roth IRA Vs. Geleneksel IRA
  92. Batık Maliyeti İlgisizdir: Roth IRA. Senin için, Benim için, herkes için
  93. Thrifty ve Fit: En Büyük Finansal Hatam
  94. Savvy Finansal Latina: Neden Roth IRA seviyorum
  95. Equifax Blog: Roth IRA'nın Büyüsü
  96. Bütçeler Seksi: Senin Roth IRA Max Out için 5.000 $ bir şans kazanın
  97. Özgürlük İpoteği: Roth IRA Hareketi'ne katılın ve bir ev satın alın
  98. Oregon Live: Roth IRA Süper Tasarruf
  99. Para Ağacı: Roth IRA Hareketi hakkında duydun mu?
  100. Military.com: Roth IRA'nın Büyüsü
  101. Herkes Parayı Seviyor: Neden herkes bir Roth IRA'ya sahip olmalı?
  102. Sağlıklı Zengin Aileler: Roth IRA'nın Büyüsü
  103. Para Konuşma Haberleri: Düzenli mi yoksa Roth IRA mı?
  104. İş İçeriği: Blogosfer, Roth IRA Tartışması ile Isınıyor
  105. Toptan Satış Sigortası Roth IRA: Bugün Tasarrufunuz Emekliliğinizi Yarın Nasıl Artırabilir
  106. Katları ve Para: Bir Roth IRA Devrimi
  107. Para Bebek: 99 Sorun Ama Bir Roth Değil Bir
  108. Bucksome Boomer: Roth'a veya Roth'a Değil - Bir IRA Kararı
  109. Vergilerle Karışma: Neden bir Roth IRA
  110. Para Out Şekillendirme: Roth IRA Aşk
  111. Wall Street Journal: Mutlu Roth IRA Günü!
  112. Gününüzü Bırakma İşi: Roth IRA Hareketi
  113. Tembel İnsan ve Para: Roth IRA'nın Farkındalığını Artırma
  114. Financially Smitten: Roth IRA Hareketi Duyurusu
  115. Financially Smitten: Roth IRA Hareketi Duyurusu
  116. Wisebread: Çocuğunuz için bir Roth IRA'nın açılması
  117. Ruben Rojas: Roth IRA
  118. Daha Sarı Bir Sarı: Roth IRA Hareketi
  119. Para Licious: Roth IRA Kullanarak Vergi Ücretsiz Emekli Tasarrufu Yaratın
  120. Kızlar Sadece Para Sahip Olmak İster: Roth IRA
  121. Çift Para: Emekliliğiniz için ne kadar ciddi? Roth IRA'yı aç.
  122. Blueleaf: 30 Rock'tan Liz Lemon Retire'ye Yardımcı Olmak için 3 İpucu
  123. FPA Blog: Neden Roth IRA'ya Yatırım Yapmalı?
  124. Güvendiğimiz Bütçelerde: Roth IRA
  125. The Oblivious Investor: Bir Roth IRA'ya Katkıda Bulunacak İyi ve Kötü Nedenler
  126. Yüzünde Punch Borç: Roth IRA Bilinçlendirme
  127. Aile Para Yöneticisi: 2012 IRA Katkı Limitleri
  128. Küçükleri Küçüklerle Topla: Gençlerin Roth IRA Hakkında Düşünmesi Gereken 3 Sebep
  129. Care One Kredi: Roth IRA Hareketi'ne katılın

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ohio Ulusal Finansal Hizmetler İnceleme
Maliye

Ohio Ulusal Finansal Hizmetler İnceleme

Sigorta için alışveriş yaparken, yapmanız gereken en büyük kararlardan biri, hangi şirketi seçeceğinizdir. Muhtemelen kafanın üstünden yaklaşık 10 taşıyıcıyı adlandırabilirsin. Sadece isimlerini biliyorsunuz, onları en iyi seçim yapmaz. Şirketleri karşılaştırırken nelere dikkat etmelisiniz?
Devamını Oku
Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Bir hayat sigortası poliçesi için alışveriş yaptıysanız, bu tür kapsama alanlarının genel finansal planlamanız için ne kadar önemli olduğunun farkında olabilirsiniz. Çünkü, o olmadan, sevdiklerinizi veya diğer mağdurları mali sıkıntı riski altında bırakabilirsiniz. Bir hayat sigortası planı satın almadan önce, aklınızda bulundurmanız gereken bazı farklı kriterler var.
Devamını Oku
İyi Yorum için Söyle
Maliye

İyi Yorum için Söyle

Çevrimiçi para kazanabileceğiniz yolları araştırdıysanız, muhtemelen bir düzine farklı anket sitesine girmiş olursunuz. Tüm sitelerin farklı artıları ve eksileri olacak. Kanepede para kazanmak istiyorsanız, ancak sizin için en uygun web sitesi hangisi olduğunu bilmiyorsanız, doğru yere geldiniz.
Devamını Oku