Kazanmak

Beauty Broadcast'in Emily Eddington: Küçük Bir Şehir Kızının 17 Milyon YouTube Görünümü ve 100,00 Raving Abonesi Nasıl Oldu?

Aşağıda röportajdan transkript var…

Bu Jeff Rose ve bugün eğlenceli ve farklı bir şey yapıyorum. Gördüğünüz gibi aslında bir WSIL TV3 sabah haber çapası olan Emily Eddington ile bir makyaj stüdyosunda oturuyorum. Bu aslında farklı, flip-the-script tipi bir şey. Tipik olarak, Emily'nin röportaj yaptığı sabah haberindeyim. Her gün yaptığı gibi, bunun için erken erken uyanmalıyım. Bugün olsa da, farklı bir şey yapmak istedim ve onun yaptığı bir şey için onunla röportaj yapmak istedim. Onun bir tutkusu. Biraz pembe içerir. Çok fazla makyaj gerektirmiyor, biraz ruj, parlaklık, rimel ve diğer bazı makyaj terimleriyle çok aşina değilim.

İlk önce yapmak istediğim şey sadece Emily'ye ve onun yaptığı tutkusuna karşı nasıl tezahürat yaptığımı anlatmaktır. Birkaç kez röportaj yapmak için Haber 3'de bulundum ve onun yanlarından biri bana bundan bahsetti. Youtube kanalı. Ne hakkında konuştuğunu bilmiyordum. Emily'yi sabah 3 habercisi olarak tanıyordum ama makyaj uzmanı olduğunu bilmiyordum.

Youtube kanalına merakla gittim ve yüzlerce videonun yüklendiğini gördüm - Uçuruldum! Gerçekten dikkatimi çeken şey, 17 saat öncesine kadar video yüklemesiydi ve zaten 15-20.000 görüntüleme sayısına sahipti. Düşündüm, "Aman Tanrım, bu inanılmaz!“Orada yepyeni bir video koymak ve o kadar çok insanın bu kadar kısa bir süre boyunca onu izleyebilmesi için, bir şeylerin olduğunu biliyordum. Çok güçlü bir takipçisi vardı ve bu konuda daha fazla bilgi edinmek için sadece entrikasım. Bu yüzden bugün gelmek istedim ve sadece Emily ya da onun hakkında daha fazla şey öğrenmek istedim Güzellik YayınıBu, onun Youtube kanalı.

Güzellik Yayını YouTube Kanalı

Nasıl başladı

JEFF: Öncelikle, başlayacağım, makyajla ne zaman ilgilendiniz ve bu sizin için ne zaman başladı?

EMILY: Benim için makyaj, kızların lise yaşına geldiği doğal şeylerden sadece biriydi. Her zaman onunla ilgileniyordum. Herzaman, annemle eczaneye ya da Wal-Mart'a gittim, yeni bir şey denemeye ve bir şeyleri alıp, nasıl sevdiğimi görmeye başladığımda bu ilgiyi çekmeye başlayacağım, ve tüm deneme ve makyaj hatası, gerçekten sahip olduğum bir şeydi takılı kalmak. Üniversitedeki arkadaşlarıma yardım etmeyi hatırlıyorum, diğer insanların makyajını yapmak sadece yapmaya başladığım şeylerden biri oldu. O zaman, yavaşça sanırım bir makyaj topluluğunun internette ne olduğunu anlamaya başladım. Youtube çevresinde bu kadar çok merkez var. Buna katlanmaya başladım ve bu gerçekten gittiğimde.

JEFF: Başka bir makyaj sanatçısının YouTube videolarını seyrettiğinizi söylemiştiniz ve bunu yapabileceğinizi düşündünüz.

EMILY: Evet, sadece bir ürün hakkında bilgi arıyordum. Ben bir şey googled ve bir video geldi, ben de bunu izledim. Ben gibiyim, "Bu sadece bir şeyleri okumak ve okumak değil, birisinin bunu açıklamasını duymak için harikadır. ” Bilmiyorum. Bilgi bende biraz daha kaldı ve ben sadece bununla ilgilendim, belki de bunu deneyeceğimi düşündüğümden çok video izledim. Buraya taşınmadan önce dairemde döndüm ve çok ucuz bir kamera aldım. Ses kötüydü. Video kalitesi o kadar iyi değildi, ama sadece birkaç video yapmaya karar verdim ve oradan yavaşça bir takip yaptım.

JEFF: Aslında bu önceki videoların bazılarını izleyebilir misiniz? Hala yaşıyorlar mı?

EMILY: Hala oradalar. Bazı insanlar daha önceki şeylerini alırlar ve asla böyle olmamış gibi davranmaya çalışırlar, ama bence nasıl büyüdüğünü görmek ve nerede başladığını görmek ve insanların YouTube'da mükemmel bir şekilde başlamaması için insanların görmesine izin vermek . Bunu inşa etmek biraz zaman alır.

JEFF: Youtube kanalınızla yaptığınız şeylerin çoğunun, sadece bunun için yapmanız gereken bir vasiyet olduğunu düşünüyorum. Denemelisin. Sadece içine atlayıp, gittiğin gibi öğrenmelisin. Bunu, ne yaptığımı bilmediğim bir blog olan Good Financial Cents'e uygulayabilirim. Sadece başla. İzleyin, çok fazla blog okuyun. Çok fazla öğretici okudum ve kendi kendime öğrendim. Geri dönüp önceki makalelerin bazılarına bakıp nasıl yaptım, nasıl biçimlendirildi. Utanç verici olduğunu söylemek istemiyorum, ama şimdi bildiğin şeylere sahip olduğun araçlara geri dönebiliyorsun.

Çok Soğuk Bir Öz Portre

Kabilesini İnşa Etmek

EMILY: Bir çok insan bana şu soruyu nasıl oluşturduğunu soracak? İnsanları sitenize gelip nasıl izleyeceksiniz? Bazı insanlar bunun birkaç videoyla ilgili olacağını umuyorum. Sonra, “Hey, bunu yapabilirim ya da yapamam.” Diye düşünecekler. Belki bir mağaza açıp raflara tam olarak oturmaya çalışan insanlar olarak düşünürüm. Çok fazla video hazırlamanız ve çok fazla şey koymanız gerekiyor ve sadece tutarlı bir şekilde yapıyorsunuz. Sonra insanlar onu yakalamaya ve tweet atmaya ya da bağlantı kurmaya ya da arkadaşlarıyla paylaşmaya ve paylaşmak istedikleri bir şey vermeye başlayacaklar.

JEFF: Kanalınızda 2.000 aboneye nasıl ulaştığınız hakkında daha önce bahsettiniz. Bu ilk seviyeye ulaşan kaç video veya ne kadar sürenin geçtiğini hatırlıyor musunuz?

EMILY: Kesin değil ama bu noktaya gelmeden önce bir yıldan az bir süre geçtiğini düşünüyorum. Bu, ne kadar heyecan verici olduğunu kaydeden herkesle gerçekten heyecan vericiydi, “Vay canına, bu gerçekten yakalıyor!“Bir partner olmak, oradaki bir sonraki büyük adımdı.

JEFF: Aslında bir Youtube partneri olmak için kanalınızda çok fazla görüntü üretmeniz gerekiyor, doğru mu?

EMILY: Evet, Youtube'u göstermene ihtiyacın var, sanırım iyi bir miktar görüş alıp videolarını tutarlı bir şekilde hazırlıyorsun, böylece bir kez, partneri yaptıktan sonra senin Anlaşmanın sonu. Bu, sitenizde reklamlar yayınlamalarına olanak tanır ve kullanıcılar bu reklamları tıklarsa bazı reklam gelirleri alabilirsiniz.

Bahane yok. Sadece Başlayın

JEFF: Aslında, almak istediğim başka bir şeydi. Bence bir blog ya da bu konuyla ilgili herhangi bir girişime sahip olmayı sevdiğim tek şey, sizin bir tutkunuz ve neredeyse bir hobiden hoşlanan bir şey. Yapıyorsun ve iş gibi değil, sadece bunu yapmak istediğin için çünkü bunu yapmaktan hoşlanıyorsun. Bundan gerçekten gelir elde etmek, rüyayı yaşamak gibi. Beauty Broadcast'i başlattığınız zaman, bu niyetiniz değildi, bu sadece gelen bir rüzgar düşüşü, doğru mu?

EMILY: Evet, işimin dışında istediğim hobiye benziyordu. Haberlerle ilgili şeyler yapmak, gerçekten zevk alırken, ne demek istediğimi biliyorsanız, günün sonunda pompalı halde bıraktığınız veya her zaman öylesine canlandıran hikayeleri kapsamıyorsunuz. Bu hobisi geri istedim. Üniversitem bitti. Artık amigo yapmıyordum. Yapmakta olduğum şeylerden bazılarını yapmıyordum ve ben sadece bu enerjiyi içine sokmak ve potansiyel olarak insanlara yardım etmek istedim. Beni birkaç gün boyunca yeni bir video yapma gereği duymama neden olan şey, insanların günlük hayatlarında gerçekten çok yardımcı olduğunu duyduğum geri bildirimlerden duyduğuma göre, bu gerçekten çok eğlenceliydi.

"Ofis"

Oldukça Etkileyici İstatistikler

JEFF: Birinden bir e-posta aldığım her an blogla biliyorum ve “Bu önemli mali kararı vermeme yardımcı olmak için bu bilgileri bir araya getirdiğiniz için teşekkür ederim” diyorlar. Bu, bunu yapabilmenin güzelliği ve aslında insanlara, onlara yardım etmek için bilgi koyması. Bu harika.

Onun peşinde bir çılgın var!

(Ekran görüntüsü hafta sonlarında çekildi ve görüşme Ocak ayında yapıldı. İki ayda yaklaşık 10.000 abone kazandı!)

Kanalıyla henüz paylaşmadığım bazı istatistikler 105.000 aboneki bunu bile özleyemem. Bu, o kadar çok insanın benim için, en son ve en büyük Güzellik Yayını'nı istemeleri için deliriyor. O zaman, sen bittin. 14 milyon ziyaret tüm videolarınızda birleştirildi. Çılgın! Bu muazzam. Sadece gerçek bir tutkuya sahip olduğunu ve bunu yapmak istediğini ve sonuçların ne olabileceğini gösterir.

EMILY: Evet, bunu yapmak için çok fazla video yaptım. Şimdi 500'den fazla video izliyorum. Dediğim gibi, kedilerinin bir çılgın videosunu inanılmaz bir şey yaptıran gerçek YouTube hislerinden biri değilim ve o zaman dünyadaki herkes izlemeye çalışır. Çok fazla video akışı boyunca kelime yayılmış düşünüyorum. Bir kızın söylediğini söyleyen bir çok insandan duydum, annelerine anlatıyorlar, anneleri ailesinin geri kalanını anlatıyorlar ve daha sonra ne gördükleri, ne deneyecekleri, ne çıkacaklarını ve dışarı çıkacaklarını anlatıyorlar. Bahsettiklerime dayanarak, bu gerçekten harika.

JEFF: Bu harika. İlk ayımı hatırlıyorum, günlüğümde 25 ziyareti kırdığımda, ne kadar çılgın olduğumu çok heyecanlandım. Sonra günde 100 ziyarete ulaşıyorsunuz ve sanki dünyanın zirvesindesiniz.

EMILY: Bu web ile ilgili tüm şeyler hakkında net olan şey, bakabileceğin ve nereye gittiğini tam olarak görebildiğiniz zor numaralara sahip olmanız. Bu çok heyecan verici ve bence bu tür şeyler yapan insanlar için kelime yaymak ve bir yere gidiyor.

Sonraki adım nedir?

JEFF: Beauty Broadcast'in bir sonraki seviyeye gittiğini gördüğünüz herhangi bir sonraki adımınız veya herhangi bir projeksiyonunuz var mı?

Eylem atış

EMILY: Bana yardımcı olan harika şeylerden biri de, bu yükseliş kutbunun bir parçası olmaktı. Youtube'un yapmış olduğu ilk şeydi ve bana bunun bir parçası olmamı istediler. Bu bana izleyicilerde bir sıçrama ve biraz daha fazla poz verdi. Sanırım daha fazla insan beni sadece makyaj için değil, kanalın dışına çıkmıştı, sadece dışarıdan geliyordu, sanırım. Oradan, şu anda olduğum oranda video çekmeye devam etmeyi umuyordum. Haftada üç ya da dörtten ayrılmaya çalışıyorum ve bloglamaya devam edip nereye gittiğini görmeye devam ediyorum. Bunu seviyorum ve zaten tam zamanlı işimin dışında zamanımı çok fazla tüketiyor, ama hoşunuza gittiğinizde söylediğin gibi gerçekten işe yaramaz gibi görünmüyor. Daha çok sevdiğin hobiyi besliyor gibisin.

JEFF: Sadece belki bir Youtube kanalı veya blogunu yapmakla ilgilenen insanlar için, blogumu ilk kez başlattığımda beni şahsen tanıyorum, neredeyse tam bir tam zamanlı işti. Sadece nasıl yapılacağını ve tüm ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenip, bir kamera kurarak ve nasıl düzenleneceğini öğrenerek öğrenmeliyim. Şimdi elimde ustalık sahibi olduğum yerde, muhtemelen ne kadar içeriğime bağlı olduğuma bağlı olarak muhtemelen 10, belki 15 saat içinde yapabilirim. Haftada 3-4 video için ne kadar zaman ayırırsınız?

EMILY: Garip bir şekilde, videolarımı üretmek için bana biraz zaman ayırmaya başladı çünkü onları düzenleyerek biraz daha derinleştim. Kafamın içinden geçen pek çok fikrim var ve videodan videoya fikirleri genellikle bir abone şöyle söyleyecektir: “Hey, bunun hakkında bir şeyler yapabilir misin yoksa bu konuda bir sorum var.” - Ben her zaman fikirler geliyor. Bu daha hızlı krank yapmaya başladı.Gerçekte oturmak ve videoyu bir araya getirmek düştüğünde, süreçle daha yaratıcı olmaya çalışıyorum ve bu biraz daha zaman harcadı. Burada oturduğum ve çevrimiçi olduğu zamana kadar bir şey çekmek için oturduğum andan itibaren, beş saat olabilir. Bunu HD olarak yapmaya başladım, bu yüzden her şey bilgisayarımda yavaş. Zaman harcayan, ama eğlenceli.

JEFF: Okuduğunuzdan emin değilim, ama Tim Ferriss'in “Dört saatlik Workweek” adlı kitabına ve ardından Gary Vaynerchuk'un “Crush It” adlı kitabına sahip. Gary tutkunuz hakkında çok konuşuyor ve tutkunuz olduğunda ne yaptığınız önemli değil çünkü zevk alıyorsunuz. Tim Ferriss ile “Dört saatlik Workweek” ile yaptığı büyük işte konsept yapmak istemediğiniz bir şey yapmak için dört saat harcıyorsunuz, ancak 30, 40, 50 saat geçiriyorsanız haftada bir kez Beauty Broadcast yapıyorsunuz. Zaman tüm süreçlerden hoşlandığınız için uçar.

EMILY: Oh evet! Oturuyorum, bir şeyler yapmaya başla, arkanı dön ve şöyle ol, “Bunu burada geçirdiğim kaç saat var?” Ama evet, bunu seviyorum.

JEFF: Kanal hakkında ya da söylemek istediğiniz başka bir şey eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?

EMILY: Benimle bunun hakkında konuşmak istediğin için teşekkür ederim. Burada olman ve pembe odamda olman harika. Kanalıma tökezleyen ve neyi görmek istediklerini bana bildiren herkese teşekkür ediyorum, çünkü bu yine içeriklerimi yönlendiren şey, insanlar bana hangi videoları istediklerini söylüyor. Aldığım en büyük sorulardan biri, “515 videosu ile nasıl gelebilirsin?” Dır. Bu sadece bana fikir veren insanlardan geliyor, işte bu yüzden geliyor.

JEFF: Bu harika. Emily'den daha fazlasını istiyorsanız, Beauty Broadcast olan Youtube kanalına gidebilirsiniz. Onu Twitter'da da takip edebilirsiniz. Emilynoel83 ve sonra o da ilgili bir bloga sahip, beautybroadcast.net. Burada bazı bağlantılara sahip olacağım, böylece bunu görebilirsiniz. Zamanı takdir ediyorum ve umarım bir maskara veya makyaj yapmadan buradan çıkabilirim.

EMILY: Bundan sonra çalışacağız.

JEFF: Kulağa hoş geliyor. Bize katıldığınız için teşekkürler ve bir dahaki sefere görüşürüz.

Bu materyalde dile getirilen görüşler yalnızca genel bilgi içindir ve herhangi bir birey için özel tavsiye veya tavsiyelerde bulunmayı amaçlamamaktadır. Hangi yatırımların sizin için uygun olabileceğini belirlemek için, yatırım yapmadan önce mali danışmanınıza danışın.

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Zengin Bina Hakkında 5 Ders - Kral - LeBron James
Kazanmak

Zengin Bina Hakkında 5 Ders - Kral - LeBron James

Çoğu profesyonel sporcu asla finansal potansiyeline ulaşmaz. Onların çirkin gelirlerine rağmen, büyümelerini zorlayan ve servetlerini tüketen kötü mali kararlar verirler. Ne yazık ki, ortalama Amerikalılar için aynı şey söylenebilir. Bolca kaynaklara rağmen, çoğumuz umursamaz bir şekilde para harcıyor, borçlar biriktiriyor ve gerçek bir vizyon ya da plan olmaksızın bir yatırım olarak yatırım yapıyoruz.
Devamını Oku
Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın
Kazanmak

Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın

Benim emekleme alanımın altında bir Rubbermaid kutusunda, porselen tavuklardan oluşan bir koleksiyonum var. Onları özellikle tutmamaya özen gösterdim, bu yüzden onları satmayı düşünüyorum. Ancak, ne kadar değer olduklarından emin değilim. Onları satmadan önce bir çek yapmam gerek. Eminim, sadece eBay'den, en az birinin 75 dolar civarında bir değere sahip olduğunu düşünüyorum.
Devamını Oku
Her Girişimcinin Okuması Gereken 10 İncil Ayeti
Kazanmak

Her Girişimcinin Okuması Gereken 10 İncil Ayeti

Kutsal Kitap, hayat dersleri ile doludur - insanlığın Tanrı ile yaşadığı deneyimleri. Depresyonda olanlar, günahlarla mücadele edenler, zor insanlarla uğraşanlar için dersler var - siz isminiz var. Bir Hıristiyan olarak, Kutsal Kitabın bana öğrettiği en önemli derslerden biri, Tanrı'nın lütfuna (ki iman gerektirir) güvenmek ve kendimi Tanrı'nın görüşüne uygun hale getirmek için kendi çalışmalarım değil.
Devamını Oku