Maliye

Evcil Hayvan En İyi Sağlık Sigortası İncelemesi

Köpeğinizi veya kedinizi seviyorsanız ve mümkün olan en iyi bakımı aldıklarından emin olmak istiyorsanız, evcil hayvan sağlık sigortası poliçesi değerli bir araç olabilir.

Aylık bir prim karşılığında, sevgili evcil hayvanınız hastalandığında veya yaralandığında vahim maliyetlerden korunma ve koruma alacaksınız.

Birçok evcil hayvan sigortası şirketi olmasına rağmen, Pets Best, sınırsız yıllık kapsama ve çok çeşitli indirilebilen ve geri ödeme seçenekleriyle politikalar sunarak kendisini paketten ayırıyor.

Evcil Hayvanlar En İyisi ile, bütçeniz için uygun bir politika seçebilir ve aynı zamanda evcil hayvanınızın satın alabileceği en iyi bakım parasını aldığından emin olabilirsiniz.

Evcil Hayvanlar En İyi Kediler ve köpekler için kaza ve hastalık planları sunuyor. Bu politikalar, evcil hayvanınız kapalı bir durum için hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda, para tasarrufu yapmanıza ve stresi azaltmanıza yardımcı olabilecek gerçek veteriner faturalarınızı ödeyecektir.

Evcil hayvanların en iyisi, bir yılan ısırığı, yanlışlıkla yutulması veya kırık bir bacak gibi evcil hayvanınızın kazayla yaralanması durumunda acil durum evcil hayvan sigortası sağlayan bir Kazalar sadece ilke seçeneği de dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz çok sayıda kapsama alanı sunar. bir düşüşten.

Ayrıca, EssentialWellness veya BestWellness rutin bakım kapsamı gibi evcil hayvan sigortası poliçenize özel kapsama ekleyebilirsiniz.

Bu eklentiler ek bir prime mal olur, ancak evcil hayvanınızın tüm yıl boyunca ihtiyaç duyduğu rutin bakım için ödeme yapar.

Rutin bakım tipik olarak aşılar, sağlık kontrolleri ve diş temizliği gibi ürünleri içerir.

Rutin bakım kapsamı için indireceğiniz tutarı ödemek zorunda değilsiniz ve planınız kayıt olduktan sonraki gün içinde başlıyor.

Bu eklentiler, paradan tasarruf etmenize yardımcı olmayacaktır, ancak rutin evcil hayvan bakımı için bütçeleme işlemini daha kolay ve çok daha öngörülebilir hale getirebilirler.

Evcil hayvan sigortası aldığınızda hesaba katılacak pek çok husus vardır.

Diğer tüm evcil hayvan sigorta şirketleri gibi, Pets Best kendi web sitesinde bulunan ürünlerin bir listesini sunmaktadır.

Bu dahil edilen koşullar çoğu evcil hayvan en iyi politikaları kapsamındadır:

 • Kazalar
 • Çoğu hastalıklar
 • Kanser tedavileri
 • Kalıtsal ve doğuştan durumlar
 • Acil bakım, hastanede yatma ve ameliyat
 • Reçeteli ilaçlar
 • Devam eden ve kronik durumlar
 • Teşhis
 • Diş kapsama
 • Protez cihazları
 • Pet tekerlekli sandalyeler
 • Davranış koşulları
 • Ötenazi
 • Seyahat ederken kapsama

Evcil hayvanların en iyisi de kapsam için hiçbir üst yaş sınırlaması yoktur, yani kaç yaşında yaşarsanız evcil hayvanınızı bir politikaya kaydedebilirsiniz.

Ayrıca, evcil hayvanınızın çürümüş veya kısır veya hala bozulmamış olup olmadığını Evcil hayvanın En İyi kapsama alanı olduğunu unutmayın.

Evcil hayvan en iyi politikaları yukarıdaki koşulları içerirken, evcil hayvanınızın ihtiyaç duyabileceği daha fazla tedaviyi de içerecek şekilde politikalarınızı da özelleştirebilirsiniz.

İsteğe bağlı kapsama şunları içerir:

 • Sınav ücretleri
 • Akupunktur
 • Chiropractic tedaviler
 • Reçeteli ilaç
 • Rehabilitasyon
 • Sağlık ve rutin bakım

Evcil Hayvanlar, evcil hayvanınızın yüz yüze gelebileceği hemen hemen tüm durumları karşılarken, politikaları hariç tutulur.

Bu, Pets Best'in, politikanızın yürürlüğe girmesinden önce veya bekleme döneminde oluşmaya başlayan hastalıklar veya yaralanmalar olarak tanımladığı önceden var olan koşulları içerir.

Bununla birlikte, Pets Best ayrıca, köpekbalığı öksürüğü veya kırık bir bacak gibi bazı durumların iyileştirilebileceğini ve kapandığını iddia etmektedir. Yaralanma veya hastalık iyileşirse veya iyileşirse, önceden var olan bir durum olarak kabul edilmeyecektir.

Önceden var olan koşullara ek olarak, aşağıdakiler Evcil Hayvan En İyi evcil hayvan sağlık sigortası planlarından hariç tutulur:

 • Kuyruk kırpma veya kedi kemiği gibi seçmeli veya kozmetik prosedürler
 • Test, tedavi ve önleme dahil olmak üzere parazitler
 • Veteriner dışı harcamalar
 • Gıda, özel diyetler, vitaminler ve besin takviyeleri
 • Nadir veya nadir görülen bitkisel, holistik ve deneysel tedaviler ve tedaviler (kayropraktik bakımı, akupunktur, soğuk lazer tedavisi, hidroterapi ve fizik tedavi) Hangi kapalı)

Evcil Hayvan En İyi Evcil Hayvan Sağlığı Sigortası poliçeleri, insan sağlığı sigortasına benzer şekilde çalışır; bu da, bir yaralanma veya hastalığın neden olduğu veteriner faturalarıyla ilgili yardım karşılığında aylık bir prim ödemeniz anlamına gelir.

Bir politikaya başlamak basit bir işlemdir çünkü evcil hayvanınızın kapsanması için gerekli ön sınav yoktur.

İnternetten bir teklif alarak işe başlıyorsunuz ve ilk priminizi ödedikten sonra evcil hayvanınız için kapsama almaya başlayabilirsiniz.

Evcil hayvanınız kapandığında, kapsanan veteriner faturalarının bir kopyası ile birlikte 180 gün içinde Pets Best'e taleplerinizi iletmek sizin sorumluluğunuzdur.

Evcil hayvanlar En iyi 5 iş günü içinde faturalar için geri ödeme sözü ve hatta doğrudan mevduat sunuyoruz.

Ön ödemeyi gerektiren özellikle pahalı bir bakım durumunda, Pets Best, bazı durumlarda faturalarınızı önceden onaylamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Bu, aşırı derecede evcil hayvan bakımı faturalarını ödediğiniz ve geri ödemeyi bekleyen bir durumdan kaçınmanıza yardımcı olur.

Pets Best, ayrıca, hesap bilgilerinizi görüntülemeyi, hak taleplerini göndermeyi veya web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla hak taleplerini kontrol etmeyi de kolaylaştırır.

Evcil hayvan sigortası poliçeniz için ne kadar ödeyeceğiniz, sahip olduğunuz evcil hayvanın türüne, cinsine, yaşına ve bulunduğunuz yere, diğer faktörlere bağlıdır.

Sonuç olarak, primleri için ortalama bir fiyat vermek zor.

Ancak, size genel bir faydalar fikri vermenin farklı planları şunlardır:

PlanBilgiGeri ödemedüşülebilir
gerekli- İsteğe bağlı faydalar dahil değildir
- Sınırsız yıllık teminat
90%$250
Artı- Kaza ve hastalık sınav ücretleri için kapsama dahildir
- Sınırsız yıllık teminat
90%$250
Seçkinler- Kaza ve hastalık sınav ücretleri ve rehabilitasyon için kapsama dahildir
- Sınırsız yıllık teminat
90%$250

Bu planlara dayanarak, örnek bir fiyat dökümü verilmiştir:

DoğurmakgerekliArtıSeçkinler
Beş yaşındaki karışık cins köpek, 20 ila 55 lira arasıAyda 29,91 dolarAylık 34,89 ABD dolarıAylık 36,51 ABD doları
Bir yıllık büyük karışık cins köpek, 90+ poundAylık 22,19 ABD dolarıAyda 25,88 dolarAylık 27.08 dolar
Yedi yaşındaki karışık cins kediAylık 20.23 ABD dolarıAylık 23,60 ABD dolarıAylık 24,70 dolar

Yukarıdaki alıntılar, Evcil Hayvan Evcil Hayvan sigortasının ne kadar tutacağına dair genel bir fikir verirken, daha fazla (veya daha az) teminat satın almak için ayarlayabileceğiniz birkaç ayrıntı vardır.

Örneğin, para tasarrufu yapmak için sınırsız teminat kapsamı yerine yıllık olarak 5.000 ABD Doları kapsama alabilirsiniz.

Ayrıca, kapsamınız başlamadan önce ne kadar ödemek zorunda kaldığınızı temel alarak, 50 ile 1000 dolar arasında bir indirim yapabilirsiniz.

Son olarak, geri ödemeyi tercih edebilirsiniz. % 70,% 80 veya% 90 Vefattan sonra her bir veteriner faturasından yıl için ödeme yapılır.

Geçen yıl birkaç evcil hayvan sigorta şirketini karşılaştırdıktan sonra, Pets Best'in etrafındaki en kapsamlı kapsama alanını sunduğunu düşünüyoruz.

Örneğin, sınırsız yıllık kapsama alanı seçeneği sunmayan birkaç sağlayıcıdan biridir.

Ayrıca, politikanızı ve düşülebilirliğinizi olabildiğince düşük hale getirmek için çeşitli yollar sunarlar. $50.

Evcil hayvanınızın bakımını üstlenmek istiyorsanız, sürpriz veteriner faturaları konusunda endişelenebileceğiniz en iyi şey, evcil hayvanların en iyisi ya da başka bir hizmet sağlayıcıdan bir politika satın almak, evcil hayvan bakımı için bütçenin mükemmel bir yoludur ve bahislerinizi yaralanma ya da hastalığa bağlı maliyetlere karşı korur. .

Daha fazla bilgi edinmek veya evcil hayvanınızın evcil hayvanının ne kadar evcil bir hayvana mal olacağını görmek istiyorsanız, ücretsiz bir fiyat teklifi almak için zaman ayırın.

Videoyu izle: RUH SAĞLIĞI BOZUK PAPAĞAN (EEYOO) #eeyoogang

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Emekliliğiniz için yeterli tasarruf sağladığınızdan emin olun.
Maliye

Emekliliğiniz için yeterli tasarruf sağladığınızdan emin olun.

Bu yakın tarihli hükümet araştırması bize 55 yaş ve üstü Amerikalıların neredeyse üçte birinin (tam olarak yüzde yirmi dokuzu), emeklilik için kesinlikle hiçbir şeyden tasarruf etmediklerini ve bir işverenden tanımlanmış bir emeklilik planı aldıklarını anlatıyor. Ve emeklilik için tasarruf eden 55 ila 64 yaş arasındakiler için medyan emeklilik tasarruf miktarı?
Devamını Oku
İlk Ev Alıcılar Ne Bilmeli?
Maliye

İlk Ev Alıcılar Ne Bilmeli?

Kiracı olmaktan ilk kez ev alıcıya geçiş, soru ve olanaklarla dolu heyecan verici bir zamandır. Bir alıcının ne gibi bir sipariş yapması gerekiyor? Alıcıların ne kadar hızlı karar vermesi gerekiyor? İlk kez alıcıların en iyi seçimleri yapmasına yardımcı olacak bazı öneriler: Bir ipotek için ön onay alın Alıcılar önceden onaylandığında, ne kadar ev alabilecekleri konusunda daha iyi bir fikirleri var.
Devamını Oku
Android Telefon ile Para Kazanmak için 8 Uygulamalar
Maliye

Android Telefon ile Para Kazanmak için 8 Uygulamalar

Android telefonunuzdan para kazanabileceğiniz yasal yollar olduğunu biliyor muydunuz? Sadece boş zamanlarında para kazanmanıza yardımcı olmak için mevcut olan birkaç uygulama vardır. Bu uygulamalardan bazıları, birkaç dakika kadar kısa bir sürede telefonunuzla para kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu, randevuda veya işyerinde sabahları işten ayrılmayı beklerken biraz ekstra para kazanabileceğiniz anlamına gelir.
Devamını Oku