Sigorta

My Haven Hayat Sigortası İncelemesi - Sadece Dakika içinde Kapalı Alın!

Güncelleme: 1/10/2018 Haven Life azami kapsamalarını çarptı. $2,000,000hepsi sınavsız. Buraya TIKLAYIN oranlarınızı kontrol etmek için!

Tarihsel olarak, hayat sigortası tabu bir konu olmuştur.

İnsanlar olarak, sonsuza dek yaşayacağımızı düşünmek için zorlandık. Hayat sigortasının tartışılması, kendi ölümlerimizi ele aldığımız anlamına geldiğinden, çoğumuz, durumdan tamamen kaçınmayı tercih ediyoruz.

Neyse ki, daha fazla aile aileleri için kapsama almayı tercih ettikçe gelgitler dönüyor görünmektedir.

Hayat sigortası araştırma ve geliştirme ajansı (LIMRA) tarafından yapılan bir 2016 araştırması, Amerikan yetişkinlerinin yaklaşık yüzde 70'inin bir tür hayat sigortası kapsamına sahip olduğunu gösterdi.

Ayrıca, hayat sigortası kapsamına giren hane sayısı 2010'dan 2016'ya kadar 5 milyon artmıştır. Bu rakam yüzde 6'lık bir artış göstermiştir.

Evdeki çocuklarla birlikte 45 yaşın altındaki ebeveynler her zamankinden daha yüksek seviyelerde kapsama alıyorlar. 2010'dan 2016'ya kadar, 35 yaşın altındaki bin yıllık bireysel kapsama alanı da yüzde 48 oranında büyümüştür.

Bu iyi haber olsa da, çok fazla aile hala yok yeterli hayat sigortası kapsamı yerinde. Bankrate'den yapılan bir 2015 araştırması, ankete katılanların neredeyse yarısının kapsama alanında 100.000 doların altında olduğunu, yüzde 21'inin ise 21.000 dolar veya daha az kapandığını belirtti.

Bazı kapsama, hiçbir şeyden daha iyi olmakla birlikte, çoğu aile için bu neredeyse yeterli değildir.

 

Haven Hayatının Tanıtılması

Neyse ki, yeni bir var - Ve kolay - Aileniz için doğru hayat sigortası kapsamını satın alma yolu. İle Haven HayatÖzel olarak hazırlanmış bir hayat sigortası poliçesine online olarak başvurabilir ve birkaç gün veya hatta saatler içinde kapsama alabilirsiniz.

Daha da iyisi, bir Haven Life vadeli hayat sigortası poliçesi satın alabilirsiniz üstüne Zaten sahip olduğunuz hayat sigortası kapsamı. Yani, işvereniniz aracılığıyla bir hayat sigortanız varsa, bunu bırakmak zorunda değilsiniz. En iyisi, vadeli hayat sigortası genellikle kapsama alanı, düşündüğünüzden çok daha az masraf demektir.

Ama neden Haven Life? İlk önce, Haven Life sadece satıyor satın alınabilir vadeli hayat sigortası. Haven Life ile, bir kol ve bir bacağa mal olan tüm hayat sigortasıyla ilgili uzun bir satış konuşmasına asla katlanmak zorunda kalmayacaksınız.

Haven Life sadece vade kapsama alanı sattığından beri, nezaket satıcısı veya saçma fiyatlandırma konusunda endişelenmeden istediğiniz kapsama için alışveriş yapabilirsiniz. 35 yaşındaki bir erkeğin hayat sigortası kapsamında 500.000 dolar karşılığında ayda 21 dolar alabileceğini aklınızda bulundurun!

 • İlgili: Hayat Sigortası 101: Açıklanan Hayat Sigortaları Türleri

Haven Life ile hayat sigortası yaptırmanın bir başka büyük nedeni? Tamamen online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Haven Life'ın online başvuru sayfasına tıkladığınızda, dakikalar içinde uygun bir hayat sigortası kapsama alanına girmiş olabilirsiniz.

Uygulamayı kişisel bilgileriniz, sağlık bilgileriniz ve hayat sigortası ihtiyaçlarınız ile doldurmanız yeterlidir ve ne kadar kalifiye olduğunuzu hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.

Ve eğer sağlığınız mükemmelse, haberler daha da iyi olabilir.

Haven Life sunduğu için InstantTerm - Bir sağlık muayenesi gerektirmeyen bir politika türü - mükemmel sağlıkları, hayat sigortası kapsamına başvurabilir ve saatler içinde bir politikaya sahip olabilir. Başvurmak zorunda değilsinizInstantTermayrı ayrı politika da.

Haven Life'ın uygulamasını doldurduktan sonra, hak kazanıp kazanmadığınızı öğreneceksiniz.InstantTermderhal. Sigara içenler için sınav hayat sigortasının geçerli olup olmadığını kontrol ediniz.

Yeterliliğiniz yoksa, diğer çoğu hayat sigortası şirketlerinin kullandığı standart tıbbi sınav prosedüründen geçmek için 90 gününüz olacaktır.

Bir zamanlar hayat sigortası almak ya da bir grup ajan tarafından çevrimiçi bir form aracılığıyla iletişim kurmak için havasız bir sigorta acentesinin ofisinde oturmak zorunda kaldığınızda, Haven Life tarafından yaratılan çevrimiçi başvuru süreci çok daha kolay bir politika satın almayı başardı.

Daha da iyisi, aynı kalite kapsama alanı normal bir aracıyla satın alırsınız ve sektörün geri kalanıyla rekabet edebilecek bir kapsama sahip olursunuz.

Haven Life ile şunları almaya güvenebilirsiniz:

 • Basit bir çevrimiçi başvuru süreci
 • Nitelikli, sağlıklı başvuranlar için sağlık muayenesi yok
 • Kolay fiyat ve politika karşılaştırmaları
 • İle hemen bir karar InstantTerm
 • 160 yıllık deneyime sahip bir sigorta şirketi olan Mass Mutual'in desteklenmesi
 • Basit bir dil komisyonu yok

Haven Life Online Başvuru Süreci

Bu yorumu okuduğunuz için, muhtemelen daha fazla hayat sigortası kapsamına ihtiyacınız olduğunun farkındasınızdır. Doğru yönde ilk adımı atmış olsanız da, henüz tamamlanmadınız.

Ailenizin bu kadar umutsuzca ihtiyaç duyduğu kapsamı alabilmek için, başvuru süreci ile ilerlemeniz gerekiyor.

İyi haber şu ki, Haven Life online başvuru süreci basit - ve hiçbir eki eklenmemiş. Başlamak için, sadece HavenLife.com'a gidip ana sayfadaki bazı temel bilgileri doldurursunuz.

Oradan, “Şimdi Başvur” yazan komut istemini seçersiniz.

Başvurunuza başladığınızda, kendiniz, geliriniz, aileniz ve sağlığınızla ilgili bazı temel bilgileri doldurmanız gerekir.

Başlamadan önce, hazırlamanız gereken bazı ayrıntılar:

 • isim
 • Adres
 • Gelir
 • Net Değer
 • çalışma durumu
 • Askerlik Durumu
 • Suç geçmişi
 • Sürüş Tarihi
 • Seyahat planları
 • Tütün kullanımı
 • Alkol Kullanımı
 • Sağlık tarihi
 • Sosyal Güvenlik numarası
 • Ehliyet Numarası

Gerekli bilgileri gönderdikten sonra, onaylanıp onaylanmadığına ve aylık priminizin ne kadar olacağına dair bir cevap alırsınız.

Bazı durumlarda, kapsama almak için bir sağlık muayenesini tamamlamanız gerekir, ancak yazım süreci dersini alırken hala kapsamı olacaktır.

Ancak, en iyi ücret sınıfına hak kazananlar, muhtemelen bir InstantTerm sağlık muayenesi olmayan politika gereklidir. Haven Life ile InstantTerm, Sabah kapsama için başvurabilir ve öğleden sonraya bir hayat sigortası poliçesine sahip olabilirsiniz.

Haven Life Maliyetinden Vadeli Hayat Sigortası Ne Kadardır?

Hayat sigortası kapsamı tamamen pahalı olsa da, yaşam süresi düpedüz ucuz olabilir. Bazı örnekleri çalışmak için birkaç uygulama doldurdum ve bulduğum şey:

 • 35 yaşında mükemmel bir kadın, 20 yıl vadeli bir poliçe satın alabilir ve ayda 18,50 Dolar karşılığında 500.000 dolar ölüm ödeneği alabilir.
 • Mükemmel sağlığa sahip 47 yaşındaki bir erkek, 20 yıllık sigorta poliçesini ayda 58,50 dolar karşılığında 500.000 dolar karşılığında satın alabilir
 • 26 yaşında bir erkek 30 aylık bir hayat sigortasını 250,000 dolar karşılığında ayda 19,75 dolar alabilir.
 • 36 yaşındaki bir kadın ayda 20 $ gibi bir miktar için 20 yıllık bir politika 750.000 $ için satın alabilirsiniz.

Günün sonunda, politikanızın maliyeti, yaşınız, sağlığınız ve satın almak istediğiniz kapsam gibi faktörlere bağlıdır.

İşte bu yüzden bir ön başvuruyu Haven Life ile doldurmaya başlamak en iyi yoldur - başvurmadıkça ne kadar tasarruf edebileceğinizi bilmiyorsunuz.

Daha büyük bir politika satın almayı umuyor olsanız bile, düşündüğünüzden daha uygun olabilir.

Öte yandan, Haven Life, sağlıksız veya erken ölüm riski taşıyan başvuranları reddetme hakkına sahiptir. Ve uygun fiyatlı bir aylık orana sahip olsanız bile, tıbbi sınav sonuçlarınız okunduğunda politikanızın gerçek aylık primi değişebilir.

Neyse ki, bir başvuru yaptıktan ve bir sağlık muayenesini tamamladıktan sonra bile, Haven Life'dan bir vadeli hayat sigortası poliçesi almanız gerekmiyor.

Ayrıca, Haven Life'ın rakip sigorta şirketlerinden ve kendi fiyatlarından teklif aldığını unutmayın. Başka bir yerde hayat sigortası konusunda daha iyi bir anlaşma bulabilirseniz, Haven Life size bildirecektir.

Hayat sigortası vadesi benzer şekilde çalıştığından, yapabileceğiniz en iyi şey farklı ihraççılar arasında alışveriş yapmak ya da en azından satın almadan önce fiyatları karşılaştırmaktır. Haven Life, bu bölümü doğrudan kendi sitelerinde rakip teklifler sunarak kolaylaştırıyor.

Haven Life Plus

Haven Life, sigorta planlarında yeni bir “binici” ni piyasaya sürdü ve bu, çoğu biniciden çok farklı. Hızlandırılmış ölüm yardımı ya da bunun gibi bir şey elde edemezsiniz. Bunun yerine, başka bir operatörle alamayacağınız ek avantajlar elde edersiniz.

İlk olarak, Trust & Will aracılığıyla yasal hizmetler (irade ve sağlık vekaleti) alıyorsunuz. Bu hizmetler genellikle 129 dolara mal olur, ancak bir Haven Life sigorta planınız varsa, bunları ücretsiz edinirsiniz.

Daha sonra herhangi bir MinuteClinic'te sağlık hizmetlerinden% 15 indirim alacaksınız. Bu MinuteClinics ülke genelinde CVS ve Hedefleri vardır. Randevunuz olması gerekmez ve her gün açıktırlar.

Ayrıca, bir Cennet Yaşamı politikasına sahipseniz, ücretsiz bir LifeSite üyeliği alırsınız. LifeSite, tüm önemli belgelerinizi depolamanın ve bunları birden çok platform ve aygıtta paylaşmanın güvenli ve kolay bir yoludur. Bir üyelik genellikle 80 $ 'a mal olur, ancak bunu Haven Life ile ücretsiz olarak elde edersiniz.

Haven Life Plus'ın en ilginç faydası TeloYears'ı kullanmak için indirim. TeloYears nedir? Biyogöstericilerinizi detaylandıran evdeki bir DNA testi. Bu biyobelirteçler sağlığınızı geliştirebilmenizin bazı yollarını çizebilir ve yaşam tarzınızdaki olası sorunlara işaret edebilir.

Son olarak, bir LifeLink aboneliği alırsınız. LifeLilnk'in amacı acil çağrı hizmetlerini olabildiğince kolay ve basit hale getirmektir. Acil bir durumdaysanız, LifeLink acil servislerle tek tuşla iletişim kurmanızı sağlar. Arama bittikten sonra, acil durum irtibatlarınız otomatik olarak bağlantıya geçecektir.

Bütün bu faydalar planınızın maliyetine dahildir. Faydalar için fazladan ödeme yapmanız gerekmeyecek. Haven Life, en iyi hayatınızı yaşamanıza yardım etmek istiyor, sadece geçtikten sonra kapsama sağlamak değil.

Haven Life hakkında söyleyenler nelerdir?

Her ne kadar Haven Life 2015 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmüş olsa da, hem tüketiciler hem de hayat sigortası derecelendirme kuruluşları arasında mükemmel bir itibara sahipler.

Bu kısmen, Haven Life'ın hayat sigortası sektöründe 160 yıllık deneyime sahip bir sigorta şirketi olan MassMutual'a ait olmasından kaynaklanıyor.

Eylül 2016 itibariyle MassMutual ve iştirakleri C.M. Hayat Sigorta Şirketi ve MML Bay State Life Sigorta Şirketi, A.M. A ++ olarak En İyi Şirket (Üstün; 15'in üst kategorisi).

Tabii ki, derecelendirmeler ilk elden incelemeler ve deneyim kadar önemli değil. Neyse ki, geçtiğimiz yıl 1.000.000 dolarlık 20 yıllık vadeli bir poliçe satın aldığında primlerinde neredeyse yüzde 50 tasarruf eden bir kişi tanıyorum.

Başka bir şirketin kapsama için ayda 60 dolarlık teklif verdiği yerlerde, Haven Life ile bir politika ayda sadece 28 $ 'a geldi.

Trust Pilot ayrıca yeni Haven Life müşterilerinin bir dizi devam eden incelemesi de sunuyor. Tüketicilerin bıraktığı bazı yorumlar şunlardır:

“Have Life ile deneyimi mükemmeldi. Süreç çok kolay ve külfetli değildi. Yanıt, diğer hayat sigorta şirketleri ile deneyimlediğim gibi çabuk ve çekilmemişti. ”- Tiffani

“Bu ürün hakkında yeterince iyi yorum ve kolaylık, bu şirket ile hiçbir güçlük deneyimi söyleyemem. Tam olarak ne istediğime karar vermeyi kolaylaştıran web sitelerinin kullanımı oldukça kolay.Bir çift e-posta, ileri geri, hemşire tarafından tıbbi kontrol için 20 dakikalık bir ziyaret ve vardı. Baskı yok, beni farklı bir ürüne yönlendirmeye çalışmıyor, onu yenemezsin! ”- William

“Life Life'ı Haven Life aracılığıyla satın alma süreci harikaydı. İstediğim veya ihtiyaç duymadığım ürünlerde beni satmaya çalışan bir mali danışman görmeye korktum. Bu, bu sürece mükemmel bir alternatifti ve tamamlanması 30 dakikadan az sürdü. Aradığınızı bilirseniz ve sizi satmaya çalışan bir satıcının uğraşmasını istemiyorsanız, Haven Life mükemmeldir. ”- Benjamin

Ne kadar hayat sigortası almalıyım?

Hayat sigortası kapsamına giren milyonlarca Amerikalıdan biriyseniz, daha fazla almanın iyi bir yatırım olup olmadığını merak edebilirsiniz. Çoğu uzman, hayat sigortanızda gelirinizi en az 5-10x almanızı önerdiğini unutmayın. Örneğin yılda 50.000 dolar kazanırsanız, en azından 250.000 $ - 500.000 $ yerinde.

Bu, başlamak için iyi bir yer olsa da, birçok uzman, daha fazlasına ihtiyacınız olduğuna inanıyor.

Neyse ki, Haven Life, ne kadar kapsama alacağına dair fikir edinmek için etrafta oynayabileceğiniz bir hayat sigortası hesaplayıcısı sunuyor. Bir dizi soruya verdiğiniz cevaplara dayanarak, eşinizi ve çocuklarınızı yeterince koruyacak genel bir kapsama alanı elde edebilirsiniz.

Hayat sigortası kapsamına girmek için çeşitli nedenler olsa da, politikanızın aşağıdakileri kapsaması gereken temel yaşam harcamalarından bazıları şunlardır:

 • Gelir Değişimi - Siz veya eşiniz erken ayrılacak olsaydınız, hayat sigortası poliçelerinizin çalışma yıllarınızda gelirinizi değiştirmeye yeterli olduğundan emin olmanız gerekir.
 • Üniversite harcı - Çocuklarınız varsa ve onlara koleje gitmelerini istiyorsanız, hayat sigortası aldığınızda bu masrafları dikkate almanız önemlidir. Yeterli kapsama alanıyla, çocuklarınızı kolej borcu olmadan alabilirsiniz.
 • Ev kredisi ödemeleri - Tipik otuz yıllık ipotek veya daha kısa vadeli bir krediniz olsun, öldüğünüzde bu kredinin nasıl ödeneceğini dikkate almak önemlidir. İpoteğinizin bedelini ödediğiniz zamana kadar ödenecek kadar hayat sigortası eklemeyi düşünün.
 • Cenaze masrafları - Zamanınızdan önce uzaklaşmak hem trajik hem de pahalıdır. Ailenizin planladığı cenaze tipine bağlı olarak, 10,000 dolar ya da daha fazla harcaması gerekebilir. Hayat sigortası poliçenizin, cenaze masraflarını karşılayacak kadar büyük olduğundan emin olun, diğer her şeye ek olarak.
 • Çocuk Giderleri - Çocuklar pahalıdır ve yaşlandıkça sadece daha pahalı olurlar. Evde çocuklarınız varsa, günlük yaşam giderleri, kolej eğitimi, spor etkinlikleri, düğünler ve daha fazlası için ödeme yapmak için bol miktarda teminatınız olduğundan emin olun.

Haven Yaşam Politikasını Kim Alabilir?

Bir Haven Life vadeli hayat sigortası poliçesi almayı düşünüyorsanız, şanslısınız demektir. Şu anda sigortacı, 48 eyalette artı Kolombiya Bölgesi'nde uygun fiyatlı vadeli hayat sigortası satıyor.

Henüz Kaliforniya veya Montana'da bulunmuyorlar, ancak yakında bunu değiştirmeyi umuyorlar.

Bir politikaya hak kazanmak için sağlık standartlarına uygun olmanız veya Haven Life tarafından oluşturulmuş bir tıbbi sınavı geçmeniz gerekir. En az 18 yaşında, 65 yaşından küçük olmalısınız. Ayrıca aşağıdaki nitelikleri de karşılamanız gerekmektedir:

 • Askeri olmayan bir ABD vatandaşı ol
 • Geçerli bir sürücü belgesi al
 • Politikayı ticari amaçlarla kullanmak veya başka bir politikanın yerini almak niyetinde değildir.

Sonuç

Vadeli bir hayat sigortası poliçesi almayı düşünüyorsanız, gecikme.

Bir politika alırken ne kadar genç olursanız, aylık primleriniz ne kadar uygun olur. Ve hasta olmanız gerekiyorsa, ihtiyacınız olan hayat sigortası kapsamına sahip olduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Başlamak için ziyaret edin Haven Life'ın ana sayfası çevrimiçi başvuru hızlı ve basit bir şekilde başlamak için. Birkaç dakika içinde, hak kazanıp kazanmayacağınızı, ne kadar kapsama alabileceğinizi ve aylık primlerinizin ne kadar tutacağına dair genel bir fikre sahip olmalısınız.

Hayat sigortası hakkında konuşmak istemeyebilirsiniz, ama harekete geçmeniz gerekiyor. Ucuz bir dönem politikası satın almak ailenizi bugün, yarın ve her zaman korumak için en iyi yoldur.

Vadeli hayat sigortanız var mı? Ne kadar ödedin?

Videoyu izle: TEDxOrangeCoast - Daniel Amen - Beynini Değiştir, Hayatını Değiştir

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Uzun Süreli Bakım Sigortası (Gerçekten İhtiyacınız Var mı?)
Sigorta

Uzun Süreli Bakım Sigortası (Gerçekten İhtiyacınız Var mı?)

Ailem, bir aile üyesinin bakımevinde önemli bir zaman geçirmemesi için şanslıydı. Şanslı olmayan aileler için tüm deneyim yıkıcı olabilir; duygusal ve finansal olarak. Uzun süreli bir bakım politikası uygulayacak kadar şanslı olanlar için, en azından, evde bakım için bakım masraflarını karşılamayacak ve mali durumu hafifletmeyeceklerdir.
Devamını Oku
Sağlık Sigortası Maliyetlerini Azaltma Yolları
Sigorta

Sağlık Sigortası Maliyetlerini Azaltma Yolları

Geçtiğimiz yıl boyunca, sağlık reformu ve Amerikalılar için gerçekte ne anlama geldiği konusundaki tartışmalar tüm haberlerde olmuştur. Birçok Amerikalı hala sağlık reformunun geçişine bölünmüş durumda olduğundan, tüketiciler sağlık sigortası maliyetlerini kontrol etmek için kişisel olarak neler yapabileceklerini düşünmelidir.
Devamını Oku
MetLife Sigorta Şirketi İncelemesi
Sigorta

MetLife Sigorta Şirketi İncelemesi

Metropolitan Life Insurance Company - şu anda MetLife olarak biliniyor - dünya çapında sigorta ürünleri, yıllık ücretler ve çalışanlara sağlanan yardım programlarının lider sağlayıcısıdır. Şirket sadece ABD'de değil, aynı zamanda Avrupa, Japonya, Asya, Latin Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da da lider pazar konumlarına sahiptir.
Devamını Oku