Sigorta

Riskli İş: Yüksek Riskli Hayat Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hayat Sigorta Acentesi: Yüksek riskli etkinliklere katılıyor musunuz?

Hayat sigortası arayan kişi: Bu haftasonu 10.000 metrelik bir dağdan atlamaya hazırlanıyorum. Bu sayılır mı?

Hayat Sigorta Acentesi


Almaya çalışırken ucuz hayat sigortası“yüksek riskli” faaliyetlere katılmak, kontrol hesabınıza herhangi bir iyilik yapmaz.

Bir hayat sigortası şirketi tarafından görüldüğü gibi yüksek risk, sadece baz atlatıcılara, gökyüzü dalgıçlarına veya derin su tüplü dalgıçlarına bakmıyor. Yüksek risk almak aynı zamanda yüksek tansiyon, diyabet, uyku apnesi, depresyon ve diğer bir çok tıbbi durumunuz anlamına gelebilir.

Yüksek riskli bir aday olmak temel olarak primlerinizin çok daha yüksek olacağını garanti eder, ancak size ne gelirse olursa olsun ilgilenmeniz gereken bir hak sahibi veya eşiniz olduğunda, bir hayat sigortası poliçesi almak çok önemlidir.

Hayat sigortası için ideal bir aday değilseniz, bir politika için onaylanması zor olabilir. Bazı durumlarda, durumunuza bağlı olarak yüksek riskli hayat sigortası için onay alabilirsiniz.

 

Riskli bir meslekte çalışmak veya sağlığınız bu kadar iyi değilse, riskli bir risk olarak bilinen bir kategoriye girersiniz. Kendinizi bir durumda bulursanız, bir hayat sigortası poliçesi için onay alma şansınızı arttırmak için atabileceğiniz adımlar vardır.

İşte dikkate alınması gereken birkaç faktör yüksek riskli hayat sigortası.

Yüksek Risk Sigortası Temelleri

Hayat sigortası alanında, sigorta şirketleri her politikayla birlikte gelen risk miktarına bakarlar. Masraflara getirdiğiniz risk seviyesine göre primlerinizde ne kadar ödemek zorunda kalacağınızı belirlerler. Çok riskli kabul edilirseniz, birçok sigorta şirketi bir hayat sigortası başvurusunu reddeder. Diğerleri sizi bir başka yüksek risk kategorisine atacak.

Bu noktada, yüksek riskli bir politika için daha fazla ödeme yapabilirsiniz veya bir politika için reddedilebilir. Yüksek riskli bir hayat sigortası poliçesini kolayca kabul ederseniz, sadece primlerini ödemek zorundasınız ve politika sizin olacak. Eğer sizin için bu kadar kolay değilse, yüksek riskli bir hayat sigortası poliçesi için onaylanmadan önce birkaç çemberden atlamak zorunda kalabilirsiniz (sadece herhangi bir uçurumdan atlamayın!).

Alışveriş Etrafında

Kendinizi yüksek riskli bir kategoriye soktuğunuzda, risk türünüze uygun bir şirket bulamadan biraz önce alışveriş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu, birkaç farklı taşıyıcıyla çalışabilen bağımsız bir hayat sigortası acentesi ile çalışmaktır. “Daha iyisi” dediğimde bana güven.

Bağımsız bir ajan da size yardımcı olabilir sigorta şirketleri kapsama seviyeniz için en uygun fiyatlar elde etmenizi garanti etmek için ev ve oto kapsama alanı gibi diğer ürünler için. Onlar yeterli hayat sigortası aldığınızdan emin olmak için birden fazla sigorta şirketi teklif edebilecektir.

Pek çok esir ajanı öğrendim - bunlar bir şirkete bağlı olan ajanlardır - çok daha sıkı altyazı kurallarına sahiptir ve etrafta alışveriş yapma olanağınız olmadan ya da ödünç almanız veya reddetmeniz gerekenden çok daha yüksek bir oranda kalmanıza izin vermez hayat sigortası kapsamı yok.

Hatırlamak: Her sigorta şirketi aynı değildir ve hepsinin çeşitli risklerle farklı seviyelerde rahatlığı vardır.
(Karşılaştırma-oranları-afiş-küçük)

Bazı şirketler belirli bir kategoride insanlara dokunmayabilir, diğerleri ise onları açık silahlarla karşılar. Bu, bir hayat sigortası poliçesi için onaylanmakta sorun yaşamanız durumunda, sadece biraz araştırma yapmanız ve hangi markaların sizin riskli olduğunuza karar vermeniz gerektiği anlamına gelir. Sonra tekrar deneyimlenen bağımsız yaşam ajanının sizin için yapması gereken bu.

En iyi hayat sigortası şirketlerinin bile, bireyleri kendi koşullarına göre farklı şekilde derecelendireceği sayısız örnek var. Birçok tüketici bunun farkında değil. Son zamanlardaki bir örnek, benimle kapsama için başvuran sağlıklı bir genç kadındı. Yüzeyde, tercih edilen artıda (mümkün olan en yüksek derecelendirme sınıfı) onaylanmamış olması için hiçbir sebep yoktu. Annesinin, çoğu kanser taşıyıcısı ile daha fazla risk almasını sağlayan meme kanseri nedeniyle erken vefat ettiği ortaya çıktı. Anahtar kelime "en" dir.

Çoğu taşıyıcı onu tercih edilen artı derecelendirme sınıfını vermezken, yapacak birkaç şirket var. Bağımsız bir ajan ile çalışmıyorsanız, bu asla bilmeyeceğiniz bir şey olabilir.

Kontrol Edebileceğinizi Göster

Başlangıçta yüksek riskli sayılmanızın nedeni kontrol edilebilirse, o zaman bir yüksek risk politikası. Risk sizi kontrol ederse ve tamamen öngörülemezse, onaylanmanız çok daha zor olacaktır.

Örneğin, hayat sigortası şirketi yüksek kolesterol düzeyiniz nedeniyle başvurunuzu reddederse, bunu tekrar kontrol altına alabileceğinizi göstermeniz gerekir. Bu sadece diyetinizi değiştirmek ve daha sağlıklı bir yaşam tarzına girmek anlamına gelebilir. Bu noktada, kolesterolünüzün iyileşip iyileşmediğini görmek için hayat sigortası şirketi tarafından tekrar test edilebilirsiniz. (Testi tekrar yapmadan önce almayı kontrol ettiğinizden emin olun. hayat sigortası sağlık sigortası olmayan hayat sigortası poliçeleri.)

Varsa, bir hayat sigortası poliçesi başvurunuzu tekrar gözden geçirecektir. Geliştirilmemişse, başvurunuz tekrar reddedilecektir. Bu noktada, başka bir politika için yeniden başvuruda bulunmadan önce belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Deneme Teklifinden yararlanın

Hayat sigortasında, bazen mükemmel sağlık durumu olmadan bir politikaya hak kazanmanızı sağlayacak avantajlardan yararlanabileceğiniz deneme teklifleri vardır. Bu tür bir senaryoya katılmak için, sağlık bilgilerinizi toplayabilen bir hayat sigortası komisyoncusu veya aracı ile birlikte çalışacaksınız. Size bir dizi soru soracaklar ve ne kadar sağlıklı olduğunuzu belirleyecekler. Bu noktada, bilgilerinizi aynı anda birçok farklı hayat sigortası şirketine gönderebilir ve herhangi birinin riske girmeye istekli olup olmadığını görebilirler.

Bir şirket, sunduğunuz riskten memnunsa, bir deneme teklifi ve değerlendirmeniz için bir ücret gönderecektir. Şartları beğenirseniz, devam edip resmi bir başvuru formu doldurabilir ve geçici deneme tekliflerini ekleyebilirsiniz. Bu noktada, başvurunuz işlendiği zaman sonuna kadar hiçbir şey değişmediği sürece, politika için onaylanabilir.

Gerçekten ne kadar ihtiyacın var?

Gerçeklerinden biri yüksek riskli hayat sigortası satın almak Bu maliyet çok daha fazla olacak. Tam durumunuza ne kadar bağlıdır. Politikanız için alışverişe başlamadan önce, önce bir fikir edinmeniz gerekir. ne kadar hayat sigortası ihtiyacınız var.

Satın almanız gereken uygun miktarı görmek için aşağıdaki hesap makinesini kullanın.
(fmecalc cid = ”66" w = ”500" c = ”4" s = ”3" gs = ”1" incd = ”1" kapak = ”V1-66-5-3-15")

Yüksek Riskli Hayat Sigortası Alma

Yüksek riskli hayat sigortası almak her zaman kolay değildir, ancak eğer ısrarcı ve biraz çalışmaya istekliyseniz yapılabilir. Bir politikanız olduğunda, ailenizin halledildiğini bilerek biraz daha rahat dinlenebilirsiniz.

(Karşılaştırma-oranları-afiş-küçük)

fotoğraf kredisi: photopin cc üzerinden GoneBush

Videoyu izle: Konut sigortası yaptırılmış nelere dikkat edilmeli?

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Sağlık Sigortası Primlerinde Para Tasarrufu
Sigorta

Sağlık Sigortası Primlerinde Para Tasarrufu

Sağlık hizmetleri reformu hakkındaki tüm yeni tartışmalarda, pek çok Amerikalının sağlık sigortası primlerinin cüzdanlarına yüklediği zorluğu hissetmeleri sürpriz değil. Birçok aile, birçoğu zar atmayı seçen ve sigorta kapsamı bulunmayan gök gürültülü sağlık sigortasının maliyetlerini karşılamaya çalışırken aydan aya mücadele ediyor.
Devamını Oku
AIG İncelemesi
Sigorta

AIG İncelemesi

AIG olarak bilinen Amerikan Sigorta Grubu, önde gelen bir küresel sigorta kuruluşudur. AIG Şirketler, 80'den fazla ülkede ve yargı bölgelerinde müşterilere çok çeşitli mülk kaybı, hayat sigortası, emeklilik ürünleri ve diğer finansal hizmetler sunmaktadır. Bir sigorta ürünü arıyorsanız, AIG şirketlerinin iyi bir şansı olacak.
Devamını Oku
Uzun Süreli Bakım Sigortası (Gerçekten İhtiyacınız Var mı?)
Sigorta

Uzun Süreli Bakım Sigortası (Gerçekten İhtiyacınız Var mı?)

Ailem, bir aile üyesinin bakımevinde önemli bir zaman geçirmemesi için şanslıydı. Şanslı olmayan aileler için tüm deneyim yıkıcı olabilir; duygusal ve finansal olarak. Uzun süreli bir bakım politikası uygulayacak kadar şanslı olanlar için, en azından, evde bakım için bakım masraflarını karşılamayacak ve mali durumu hafifletmeyeceklerdir.
Devamını Oku