Sigorta

2018 için En İyi Engelli Sigorta Şirketleri

Engelli sigortası, orada en çok yanlış anlaşılan sigorta planlarından biridir.

Engelli sigortasına ihtiyaç duyan birçok kişi buna sahip değil.

İşteyken size bir şey olsaydı, işçinin tazminatı maaşınızın yerine geçebilirdi, ama evde ya da çalışmadığınız zamanlarda yaralanırsanız ne olur?

Bu, engellilik sigortanızın geleceği yer.

Varsayımsal bir durumdan geçelim.

Bir arkadaşın haftasonunda mobilya taşımasına yardım ediyorsun.

Merdivenlerden aşağı inerken, koltuğu hareket ettirmeye yardım ediyorsun. ah!

Kötü bir sırt zedelenmesiyle sonuçlanacaksın ve işe gidemezsin. ay.

İşçi tazminatı işe yaramayacak çünkü yaralanma iş başında gerçekleşmedi. Maaş için ne yapacaksın?

Bir maluliyet sigortası poliçeniz varsa, kaybedilen ücretlerinizi değiştirebilirsiniz.

Kısa Vadeli ve Kısa Vadeli Engelli Sigortası

En iyi engelli sigorta şirketlerinin listesini almadan önce, farklı sigorta poliçelerini anlamalısınız.

Ne istediğinizi zaten biliyorsanız ve sadece birkaç taşıyıcıdan farklı fiyatlara göz atmak istiyorsanız, burayı tıklayın.

İki temel engelli sigortası vardır. kısa dönem ve uzun vadeli. Muhtemelen isimlere dayanarak farkı tahmin edebilirsiniz, ancak tam kapsama farklılıklarını bilmeniz gerekir.

 1. Kısa dönem Sigorta, ilk birkaç hafta ya da sakatlığınızdan sonraki aylar için maaşınızı değiştirmek üzere kurulmuştur. Bu politikalar genellikle işverenler tarafından sunulmaktadır.
 2. Uzun vadeli kısa vadeli sigorta poliçesi bittikten sonra atlamak için tasarlanmıştır. Uzun vadeli planlar, aylar hatta yıllar boyunca işsiz kalmanız durumunda ipotek, yiyecek ve diğer faturalarınız için ödeme yapmak zorunda olduğunuzdan emin olmak için var.

Sağlayabileceği kapsama miktarı nedeniyle uzun vadeli daha pahalı olacak.

Uzun vadeli bir sigorta poliçesine ihtiyaç duyduğunuzu düşünmüyorsunuz, ancak Sosyal Güvenlik İdaresi'nden alınan rakamlara dayanarak, 20 yaşında olan 4 kişiden 1'inden fazlası engellilik nedeniyle 90 gün veya daha fazla işsiz kalacak. .

En İyi Engelli Sigortası Poliçesine Karar Verme

Kısa vadeli sigorta genellikle işverenler tarafından sağlandığından, bu liste uzun vadeli sigorta planları satan şirketlere odaklanacaktır.

Bazı taşıyıcılar da kısa vadeli satış yapacak, ancak bu listenin amacı size en iyi uzun vadeli sigorta şirketlerini sunmaktır.

Listemizdeki diğer önemli bir not, herkesin farklı olmasıdır, yani her bireyin farklı ihtiyaçları vardır.

Bir şirket bir başvuru sahibi için mükemmel olabilir, ancak başka biri için korkunç olabilir. Sizin için mükemmel eşleşmeyi bulmak için listeyi taramanız gerekir.

Bu listeyi bir araya getirirken göz önünde bulundurduğumuz düzinelerce faktör var. Size en iyi seçenekleri sunmak için her açıdan bakmayı istedik.

Düşündüğümüz bazı faktörler:

 • Fiyat
 • Seçenekler
 • Müşteri servisi
 • Finansal durum
 • Şirket geçmişi

2018 için En İyi 10 En İyi Sigorta Şirketimiz

1. Güvence

Güvence, engellilik sigortası için en popüler seçeneklerden biridir.

Engelli sigortası için birkaç farklı seçeneğe sahipler, bunlardan biri bireysel engellilik sigortası poliçesi ve basitleştirilmiş bir maluliyet sigortasıdır.

Assurity'nin rekabetten öne çıkmasının bir nedeni, kendi hesabına çalışan başvuru sahipleri için engellilik sigortasıdır.

Eğer işinize sahipseniz veya kendi hesabınızı çalıştırıyorsanız, Assurity bireysel engellilik politikasını arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Basitleştirilmiş Engelli Gelir Sigortası planı, tüm çemberler arasından atlamak zorunda kalmadan size engelli sigortası verebilir. Tek yapmanız gereken bir telefon görüşmesi yapmak ve bir reçete veritabanı kontrolü ve MIB kontrolü yapacak.

Basitleştirilmiş planları 18 ila 59 yaşları arasındaki herkese açıktır ve size 3,000 $ 'a kadar koruma sağlayabilir.

Çoğu insan için bu yeterli bir kapsama sahip olmalı, ancak daha fazlasına ihtiyacınız varsa, daha ayrıntılı bir politikaya sahip olmanız gerekir.

2. Guardian Life

Guardian 1860 yılında kuruldu ve her ikisi de A.M. En iyisi ve BBB.

Sadece harika puanları değil, aynı zamanda Fortune 250 küresel finansal hizmetler şirketi.

Guardian Life küçük bir operasyon değildir. Onlar ülke çapında 2.750 ajanlar ve 58 ajansı var. Muhtemelen size yakın bir ajans var.

Alışverişe çıkmadan önce, maluliyet sigortası planlarının aslında bir yan kuruluşunun teklif ettiğini bilmelisiniz. Amerika Berkshire Hayat Sigorta Şirketi.

Berkshire Life'ın dört çeşit sakatlık politikası vardır:

 1. bireysel plan
 2. bir grup planı
 3. iş sahipleri için engelli sigortası, ve
 4. ek bir plan

Kişisel uzun vadeli engellilik politikası olan ProVider Plus planına odaklanacağız. 2 ile 10 yıl arasında ve 67 yaşına kadar kapsama alabilirsiniz.

Bu plan gerçek kendi mesleği, gerçekleştiremediğiniz sürece anlamı SİZİN İş, başka bir iş yapsanız bile, plan üzerinde hak iddia edebilir.

3. Illinois Karşılıklı

Daha önce Illinois Mutual'ı duymamış olabilirsiniz, ancak bunları engellilik kapsamı için aramanıza eklemeniz gerekir. İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi, onlar 100 yıl önce Peoria, Illinois'de kuruldu.

Şimdi, ülke çapında 1.000'den fazla bağımsız sigorta acentesi var.

Sosyal Güvenlik yeterli değilse, onların Paycheck Güç maluliyet sigortası politikası aylık masraflarınızı karşılamaya yardımcı olabilir. Diğer planların çoğunda olduğu gibi, politikaları da 67 yaşına gelene kadar yenilenebilir olacak. Primleri ödediğiniz sürece, politikanızı iptal edemezler.

Illinois Mutual ayrıca işletme sahiplerini hedefleyen bir engelli ürün sunuyor. İş Giderleri Gücü planı, şirket sahiplerine engelli sigortası kapsamı sağlar. Bir şey olsaydı, işiniz kapanır mı?

Bu plan, şirkete, kapıları açmak ve her şeyin pürüzsüz bir şekilde işlemesi için herhangi bir iş gideri için ödeme yapmak için para verecektir.

Devam etmek ve bazı oranları görmek ister misiniz? Başlamak.

4. PIU (Petersen Uluslararası Underwriters)

Petersen International Underwriters, muhtemelen bizim listemizde en az bilinen bir şirkettir, ancak onları engellilik sigortası için gözden kaçırmamalısınız. PIU'nun asil bir tarihi vardır.

Şirketin düşüncesi, W. Harold Petersen'ın bir çocukken ve babası onun yıllarca çalışmasını engelleyen bir durumdan muzdarip olduğunda doğdu.

PUB, yüksek gelirli çalışanlar için maluliyet sigortası sağlamada çok başarılıdır. Artık çalışamazlarsa çok fazla gelir kaybeden müşterilerle çalışmayı uzmanlaşırlar.

PIU'nun ışıldadığı diğer bir kategori ise, başvurduklarında zaten sağlık durumları olan müşterilerle.

Elbette, oranlar en düşük seviyede olmayabilir, ancak PUB, diğer şirketlerin istemediği engellilik politikaları verir.

5. MassMutual

MassMutual, sigorta piyasasında yeni değil. 1851'den beri faaliyette bulundular; 160 yıldan fazla satış sigortası.

Sadece 100 yıl boyunca değil, aynı zamanda kalite notlarına da sahipler. Her ikisi de A.M. En iyisi ve BBB'den.

Kapsamalarının temellerinden bazıları, 60 gün ile 730 gün arasında her şeyde eleme süreleri vardır. Maksimum yaş 70 ile 2 yıldan 10 yıla yararlanma süreleri.

Özürlülüğü kendi mesleği olarak tanımlarlar, yani herhangi bir işte değil, işinizi yapmak için çok yaralısınız demektir. MassMutual ile, planı ödemek için nitelikleri değiştiren bir True Own Occupation binicisi alabilirsiniz.

MassMutual planlarının eşsiz bir faktörü, tekrar eden engellilik özelliğidir. Bir önceki iddia ile ilgili yeni bir sakatlık ile sonuçlanırsanız, eleme süresi feragat edilir.

6. Omaha'nın Karşılaşması

Omaha'nın Karşılaşması, İyi Mali Cents'te birkaç kez ve iyi bir nedene sahipti. Omaha Mutual'ı bu kadar özel kılan nedir? Bu ek faydalar ve sürücüler.

Daha fazla kapsama alanı istiyorsanız, planlarına ve politikanıza ekleyebileceğiniz diğer kişilere bir avuç farklı faydalar sunarlar.

Uzun vadeli maluliyet sigortası poliçeleri, toplam engelli gelir yardımına, birinci sınıf bir sürücüden feragat etmeye, orantısız bir sakatlık ödeneğine sahiptir ve siz 67 yaşına gelene kadar yenilenebilir garantilidir.

67 yaşından sonra hala tam zamanlı çalışıyorsanız 75'e kadar kapsama alabilirsiniz.

Bunlar yerleşik özelliklerden sadece birkaçı. Onların planı da vardır:

 • Terminal hastalık yardımı
 • Rehabilitasyon faydası
 • Survivor yardımı
 • Ekleyebileceğiniz ek sürücülerden bazıları:
 • Yaşam maliyeti ayarlama sürücüsü
 • Kritik hastalık yardımı
 • Prim iadesi

Özelleştirilebilir bir plana sahip bir şirket arıyorsanız, Mutual of Omaha mükemmel bir seçenektir.

7. Ohio Ulusal

Başlamak için, Ohio National'ın derecelendirmelerine bakalım.

Her ikisi de A.M. En iyisi, BBB ve S & P. Bu üçüncü taraf derecelendirme şirketlerinin Ohio National'ı mali açıdan güvenli bir sağlayıcı olarak gördüğünü bilmek çok rahatlatıcı.

Listemize giren ana faktörlerden biri müşteri hizmetleridir. Ohio Ulusal incelemelerine bakarsanız, çok sayıda poliçe sahibinin yıldız müşteri hizmetleri temsilcileri hakkında konuştuğunu göreceksiniz.

Ohio Ulusal Süreklilik Gelir Çözümleri politikasına bakalım.

18-70 yaş arası herkes için mevcut uzun vadeli bir maluliyet sigortasıdır. Temizlenemez ve garantili yenilenebilir. 60 gün ila 365 gün arasında herhangi bir yerde eleme süreleri ve 30.000 $ 'a kadar asgari gelir avantajları vardır.

Temel gelir korumasına ek olarak, planlarının, hala işe devam edebilecek, ancak gelir kaybına uğramışsanız, politikanın bir kısmını ödeyebilecek bir artık sürücü gibi bazı ek avantajları da vardır.

Ayrıca, geçici bakım hizmeti ödeneği de vardır, eğer sigortalılar engelliyse, hizmetten yararlanma hakkı gelirse, eleme süresi feragat edilir.

8. Ana Finansal Grup

Müdürün tarihi 1879'a kadar uzanıyor. Bir süreliğine etrafta dolaşıyorlardı, ve onların ürünlerini ve hizmetlerini mükemmelleştirmek için uzun zamanları vardı.

Danışman desteği için Danışman Seçimi Ödülü de dahil olmak üzere bir avuç ödül aldı.

Müdürün Bireysel maluliyet gelir sigortası hem bireysel plan hem de çalışanın faydası olarak mevcuttur.

Bu politikaların benzersiz bir özelliği, en az 20 saat çalışan işçilere açıktır. Diğer şirketler engellilik politikalarına daha sıkı kısıtlamalar getirecekler.

Müdür ile ayda 6,000 $ 'a kadar basitleştirilmiş yazı yüklenir. Bundan daha fazla koruma sağlamak istiyorsanız, tüm altyazıdan geçmek zorundasınız.

Her başvuru sahibi farklıdır ve her bir kişi farklı oranlar alacaktır, ancak Müdür ayda 1.000 dolarlık bir politika için cazip örnek alıntılar vermektedir. Politikayı satın almak isteyen 40 yaşında bir erkekseniz, ayda yaklaşık 25 dolar ödeyeceksiniz.

Aynı yaş ve sağlıktan bir kadın 40 dolara yakın ödeyecek. Bunlar, bu koruma için mükemmel fiyatlar.

9. standart

Eğer bir seçenek arıyorsanız, Standart kapsamına girmişsiniz.

Seçmeniz için birkaç seçeneğiniz var. Engelli sigortasına bakıldığında, üç standart seçeneğe, Platin Avantajına, Koruyucu Platinum'a ve Koruyucu Temel'e sahiptirler.

Platin Advantage politikasını inceleyelim.Onu kargalardan ayıran bir şey, pahalı olmayan sürücüler ve faydalar.

Bunlardan biri Aile Bakım Yardımıdır. Eğer ciddi bir hastalığı olan bir aile üyesine bakmak zorunda kalırsanız, gelirinizin% 20'sini aylık olarak alabilirsiniz. Bu, başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir avantajdır.

Bu politikaya dahil ettikleri diğer sürücülerden bazıları otomatik artışlı bir sürücü ve bir avantaj artırıcıdır. Otomatik artış sürücüsü ilk altı yılda her yıl aylık% 4 oranında fayda sağlayacaktır.

Fayda artırıcı binici, planınızı aldıktan sonra ilk üç yıl için daha fazla teminat satın almanıza izin verir.

10. Ameritas

Ameritas aslen 1887'de Nebraska'nın Eski Hat Bankacılar Yaşam Şirketi olarak farklı bir isimle kuruldu. Cincinnati, Ohio'daki Acacia Life ve Union Central Mutual Holding Şirketi ile birleştiler. İki şirketten sonra şirket Ameritas olarak biliniyordu.

Ameritas iki tür engelli sigortası satıyor:

 • DInamic Vakfı
 • DInamic Temelleri

DInamic Vakfı'nın planında, zevk alabileceğiniz politikaya dahil olan birçok özellik vardır. En kayda değer şeylerden biri, sağlık harcamalarını geri ödeyecek olan engelli olmayan yaralanma özelliğidir.

Planın bir başka özelliği de, özürlü olmanız nedeniyle sağlık sigortanızı kaybetmeniz durumunda primlerinizi geri ödeyeceğiniz COBRA Primleri yardımıdır.

Diğer seçenek olan DInamic Fundamental, Vakıf politikasına benzer, ancak daha kolay ve daha hızlı onaylanmasını sağlayan basitleştirilmiş bir yazma sürecine sahiptir.

Temel politikaya uygun olmak istiyorsanız, haftada en az 30 saat çalışmanız ve yüksek riskli bir işinizin olmaması gerekir.

En İyi Özürlü Sigortacılığını Sizin İçin Satın Alma

Bunlar piyasadaki binlerce şirketten sadece birkaçı.

Her sigorta şirketi farklıdır ve her biri size farklı koruma sunacaktır. İhtiyaçlarınız için en iyi planı ve sağlayıcıyı bulmanız gerekir.

Umarız size bir şey olmaz, ama asla bilemezsiniz.

Bir plan satın almadan önce dükkânları dolaşmak.

Seçenekleri karşılaştırana kadar hangi şirketin en iyi plana sahip olduğunu bilemezsiniz. Elbette, tüm zamanlarını araştırma yapan şirketleri veya acenteleri arayarak geçirebilirsiniz, ancak zamanını birçok şirketi gözden geçirmek için harcadık.

Size kaliteli ve uygun maliyetli bir maluliyet sigortası sunacak bir şirket bulmak için İyi Mali Cents etrafında alay tutmak için çekinmeyin.

Videoyu izle: YARGITAYDAN EMSAL KARAR

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Globe Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Sigorta

Globe Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Sigortanın satın alınması genellikle insanların beklediği bir şey değildir. Ancak onsuz küçük bir beklenmedik olay bile büyük bir mali felakete dönüşebilir. Globe Life Insurance Company incelememiz bu şirketi anlamanıza yardımcı olmak için buradayken, sadece doğru sigorta oranlarına sahip olmak değil, aynı zamanda doğru sigorta şirketinden bu korumayı elde etmek de çok önemlidir.
Devamını Oku
Hatalı Otomatik Sigorta Nasıl Çalışır?
Sigorta

Hatalı Otomatik Sigorta Nasıl Çalışır?

Kaza faydayı ne olursa olsun, sigortalı bir kişinin kendi sigorta şirketi tarafından kendi kazaları için kendi kayıpları için ödenmesi gereken sürücüler için herhangi bir sigorta olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca Kanada, Avustralya ve Birleşik Devletler'deki eyalet ve eyalet yasaları, “feragat” kapsamında sigortalı kimsenin haklarını, diğer tarafın mali olarak kurtarılmasını talep etmekle sınırlandırmaktadır.
Devamını Oku